Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🚨Одеський Маяк
Añadido 14 jul. 2024

🚨Одеський Маяк

@odesskiymayak
Número de suscriptores: 1 489
Fotos: 36,200
Videos: 15,300
Enlaces: 21,200
Descripción:
Промінь світла у морі новин

👥 Número de suscriptores

1 489
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: +12

👁️ Vistas promedio por mensaje

261
Promedio/Día:: 219
Promedio/Tiempo:: 270
ERR: 17.53%

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 20
Promedio semanal: 2.9
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 378 25-10-02 13:07
Відбувся комбінований обмін: Україна повернула 205 військових та цивільних громадян ‼️ Сьогодні, за дорученням Президента України, Координаційним штабом проведено комбінований обмін полоненими. З російської неволі визволено 185 військових та 20 цивільних українців - частину з них обміняно згідно з домовленостями у Стамбулі, частину - в межах чергового, 69-го обміну. Додому повертаються військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Військово-Морських Сил, Сухопутних військ, ТрО, ДШВ, а також Національної гвардії України та Державної прикордонної служби. Окрім солдатів та сержантів вдалося також звільнити офіцерів. Звільнені військовослужбовці захищали країну на луганському, донецькому, харківському, запорізькому, херсонському, київському, сумському та чернігівському напрямках. ▶️Серед визволених сьогодні знову є Оборонці Маріуполя. Додому також повертаються нацгвардійці, які потрапили в полон, охороняючи ЧАЕС. Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому - 59 років. Практично усі визволені сьогодні військові та цивільні українці перебували в неволі з 2022 року. Звільнені з полону пройдуть повний медичний огляд, отримають допомогу з фізичної та психологічної реабілітації та усі передбачені державою виплати. Висловлюємо щиру подяку усім дотичним структурам і організаціям за скоординовані зусилля, спрямовані на визволення наших громадян.Координаційний штаб продовжує роботу з пошуку, документування та повернення кожного, хто перебуває в російській неволі.🇺🇦 Слава Україні!
👁 434 25-08-25 08:01
Плани проведення робіт на 25.08.25🔸Південний РЕМ:1 лінія Вільямса, 43, 19/1, Березанська, 3/корп.12, Дача Ковалевського, 72-126, Максишка Дениса, 28-38, Садовського, 1-47, Саксаганського, 1-35, Чикаленка Євгена, 17, 17а, 17б, 17в, 31, Марії Демченко. 5-а Лінія, 30, 38, Марії Демченко. 6-а Лінія, 38, 1-й, 2-й, 3-й пров. Амундсена, пров. Водний, пров. Карпенка-Карого, 2-15Б.Роботи до 18:30.🔸Центральний РЕМ:Французький б-р, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 19, 21, 23/2 гар, 23/25, О. Вадатурського, 79-131, Гранатна, 1-16, Г. Михайленко, 18-28, 37-51, Преображенська, 21, 23, Прибіка Йозефа, 7-28, Садова, 11-21, Семінарська, 1, 1/корп.1, 1/корп.4, Столярського, 4-Г, Тираспільське шосе, 2, 4, 4а, 6, 8, Фунтового Івана, 42-54, пл. Соборна, 2,4,6, пров. Гранатний, 2-8/корп.1, пров. Кордонний,1-15а, 25, 29, 35, пров. Малиновський, 7, пров.Удільний, 2-7/корп.1, просп. Українки Лесі, 2,4.Роботи до 18- 20:00.🔸Північний РЕМ:2-а лінія на житловому масиві, 12; 1-а Садова, 1-39, 2-а Садова, 1-42, 3-я Садова, 1-49, 4-а Садова, 1-38, 5-а Садова, 1-14, 6-а Садова, 1-71, 4-а, 5-а, 7-а, 9-а Пересипська, Архітектора Нештурхи, 35-55, Болобочана, 19,19а; Велика Садова, 1-52, Висока, 1-20, Глаубермана, 1/ГАР-3, 11,13,15,17, 164; Донецька, 1/1-25, Каменярів, 112-124А, 295-305; Керченська, 27-62б, Кишинівська, 2-24, Кошиця Олександра, 1-69, Капітана Кузнецова, 3-14, Луценка Івана, 1,1а;  Мала Садова, 1-22, Маріупольська, 20-68Б, Матроська, 2, Похила, 1-59в, Південна дорога, 1-73, Республіканська, 226-343а; Теплична, 3/Б,4а; Чайкова, 1-71, Шептицького, 1,3,5; Штильова, 2-118,/а_; дорога Миколаївська, 65, вул. Українки Лесі, 10, 11,11А,12,20; дорога Хаджибейська, 407-515;  пров. 1-й Дунаєвський, 1-6, пров. 1-й Керченський, 3-11, пров. 1-й Наявний, 3-7, пров. 1-й Пересипський, 8-14, пров. 2-й Дунаєвського, 1-12в; пров. 2-й Наявний, 1-12а; пров. 3-й Дунаєвського, 1-16; пров. 3-й Керченський, 3,4,6; пров. 3-й Наявний, 1-9, пров. 4-й Наявний, 2-7б; пров. 5-й Наявний, 1-5а; пров. 6-й Наявний, 2-9а, пров. 7-й Наявний, 10а, 10б, 10в; пров. Квантовий, 1-27,  пров. Одеський, 3,3а,5,7; пров. Іони Отаманського, 1-15, просп. Князя Володимира Великого, 52, узвіз Латвійський, 1-27. Роботи до 20:00.
👁 340 25-08-12 18:40
«Павутина» - результат унікального симбіозу агентурної та технічної складової в роботі СБУ, – Голова Служби безпеки Василь Малюк Спецоперація «Павутина» стала успішною завдяки унікальному симбіозу агентурної та технічної складової, які застосувала Служба безпеки України. Про це Голова СБУ генерал-лейтенант Василь Малюк заявив в інтерв'ю телеканалу «Ми-Україна» в ефірі марафону «Єдині новини».«“Павутина” – це унікальна, багатоетапна операція, яка включає в собі низку надважливих компонентів. Перш за все, це логістика, тобто доставка в ворожий тил самих засобів, в нашому випадку – 150 бойових FPV-дронів. Це доставка будиночків, всередині яких до аеродромів доставляли засоби. Це агентурна робота, зв’язок і багато іншого. Якщо ми дивимось на «Павутину» в цілому, то бачимо комплексний підхід: агентурний і технічний. І саме найефективнішою наша робота стає тоді, коли є правильний симбіоз», - зазначив Василь Малюк.Для реалізації оперативного задуму СБУ створила залегендоване підприємство в рф - логістичну компанію у Челябінську. Українські агенти орендували там офісне приміщення і склади, які знаходилися поруч із місцевим управлінням фсб. Згодом вони придбали п’ять вантажних автомобілів, а наймані ними водії перевозили різні вантажі, щоб закріпити роботу під прикриттям. Як підкреслив Василь Малюк, під час спецоперації СБУ довелося постійно вирішувати різнопланові завдання, у тому числі організувати завезення до рф підсанкційних товарів, зокрема акумуляторних станцій. Тут в нагоді став успішний досвід Служби щодо боротьби з транснаціональною злочинністю.«Кожен з мисливських будиночків – повністю автономний. У них знаходилися батареї EcoFlow, сонячні батареї та інші групи товарів. Це давало можливість безперервно підживлювати дрони. Спецоперація могла відбутися і у прохолодну пору року, а там температура іноді падає нижче мінус 40 градусів. Тож дрон мав бути повністю заряджений. Але це водночас завдавало додаткові труднощі, аби завезти ці будиночки на територію рф. Ми пройшли «сім кіл пекла», щоб досягти результату», – наголосив Василь Малюк.Окремо Голова СБУ зупинився на засобах, якими уразили ворожі літаки. «Дрони, на перший погляд, виглядають, як звичайні FPV, але вони унікальні. В них є декілька різновидів зв’язку. Бойова компонента кожного БпЛА складалася з двох частин по 800 грамів (тобто загалом 1600) спеціальної суміші, яку ми розробляли саме для цієї операції. Вона має кумулятивно-фугасний ефект: для того, щоб пропалювати сам корпус літака і вже всередині спричиняти вибух», – зазначив Василь Малюк.Важливо було забезпечити і безперешкодне повернення до України учасників спецоперації в рф. Тож, коли водії вантажівок виїхали до визначених аеродромів, українські агенти вже покинули територію росії.«Вони прийшли до мене на один з пунктів бойового управління і я мав честь їм особисто подякувати», – зазначив очільник Служби безпеки.Підготовка до спецоперації відбувалася в режимі суворої секретності – про деталізований план знало лише кілька осіб. У визначений день на пункті бойового управління зібрались кращі оператори дронів ЦСО «А» СБУ і приступили до реалізації задуму.«На зв’язку з нами весь час був Президент. Він багаторазово до цього теж цікавився окремими деталями і десь, скажу відверто, прискорював. Оскільки в нього управлінська діяльність така, як кажуть, «не відкладай на завтра те, що можеш зробити сьогодні». А він працює так, що «зроби це вчора» взагалі», – розповів Голова СБУ.Нагадаємо, що спецоперація «Павутина» відбулась 1 червня 2025 року. За її результатами СБУ уразила FPV-дронами третину ворожої стратегічної авіації рф – 41 літак.
👁 222 25-07-19 11:15
Дуже сумна новина для Одеси. Під час виконання бойового завдання загинув Костянтин Оборін - ветеран війни в Афганістані, учасник сучасної боротьби за незалежність України, директор авіаклубу «Одеса», волонтер, наставник, людина великої душі та відваги…Костянтин пройшов крізь афганське пекло, але не озлобився - навпаки, присвятив себе служінню й підтримці інших. Він став символом реабілітації та надії для ветеранів, даруючи нові сенси через парашутний спорт, польоти й щиру людську увагу. Його життєва філософія — «повітря лікує» - стала крилом для багатьох.У 2014 році, ризикуючи власним життям, Костянтин вивіз із полону 29 українських військових. А у 2022-му, піднявшись у небо над Одесою, виконав останню волю свого учня - Героя України Владислава Бувалкіна - розвіяти його прах над рідним містом. Цього ж року мав честь нагородити полковника Оборіна орденом Григорія Маразлі ІІІ ступеня.Костянтин був не просто військовим - він був другом, наставником, волонтером, прикладом. Ми були знайомі ще з 90-х років, і наші шляхи за ці роки часто перетиналися. Ми неодноразово спілкувалися про ветеранську політику, підтримку військових, реабілітацію й гідне вшанування тих, хто боронить Україну. Його досвід і щирість були безцінними.Останнім часом ми майже не бачилися - він і в свої 63 роки продовжував виконувати бойові завдання. І загинув, залишаючись вірним присязі, побратимам і Україні.Його смерть - болісна втрата для всієї Одеси, для тих, кому він був світлом, опорою, прикладом.Висловлюю щирі співчуття родині, близьким і всім, хто знав Костянтина. Його ім’я - у пам’яті, у небі, у наших серцях.
👁 156 25-07-17 15:11
СБУ повідомила про заочну підозру російському полковнику, який командував атакою «Іскандера» по Одесі Служба безпеки зібрала доказову базу на одного із керівників збройних сил рф, який здійснив воєнний злочин, віддавши наказ на повітряний удар по цивільній інфраструктурі Одеси 29 квітня 2024 року.Унаслідок тієї атаки ворога загинуло восьмеро цивільних, серед них — малолітня дитина. Ще 23 людини отримали поранення.За матеріалами справи, обстрілом командував російський полковник Євгеній Лєдєрер, який тоді очолював 12-ту ракетну бригаду Південного військового округу рф.Як встановило розслідування, саме він наказав підлеглим використати балістичне озброєння по цивільній інфраструктурі Одеси.Для атаки рашисти застосували оперативно-тактичний ракетний комплекс «Іскандер-М» із касетною бойовою частиною.Балістичну ракету було запущено з району селища Новоселівське, що розташоване на тимчасово окупованій території АР Крим. За кілька хвилин боєприпас розірвався в повітрі над Одесою, уламки снаряда уразили велику територію місцевості.Удару зазнала одна з рекреаційних зон Одеси, популярне місце для відпочинку серед місцевих мешканців.На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили Лєдєреру про заочну підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України (воєнні злочини, вчинені за попередньою змовою групою осіб). Тривають комплексні заходи для притягнення зловмисника до відповідальності за злочини проти нашої держави. Розслідування проводили співробітники СБУ в Одеській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
👁 291 25-06-30 09:33
Внаслідок атаки ударними БПЛА було  пошкоджено частину техніки філії «Інфоксводоканал». Російський «шахед» атакував авторемонтні майстерні та місце зберігання спецтехніки підприємства, внаслідок чого було пошкоджено кілька десятків одиниць транспорту. Здебільшого, це автівки наших ремонтних бригад, на яких  співробітники не лише дістаються місця аварії, а й везуть все необхідне для ремонтних робіт. Також пошкоджено екскаватор, автоцистерни та мулонасоси. Приміщення ремонтного цеху, автоелектриків та мотористів  зруйновані  вщент разом із обладнанням. Наслідки могли б бути набагато гіршими, якби не оперативні дії наших водіїв та чергових механіків. Вони ще до прибуття ДСНС одразу кинулися гасити полум’я з автоцистерн, щоб вогонь не знищив всю техніку, та евакуювали вцілілий транспорт.Хоча й шкоди завдано чимало, дякуючи Богу, ніхто з наших співробітників не постраждав. На відновлення техніки та ремонтних цехів знадобиться певний час. Після цієї атаки транспортна логістика та робота аварійних бригад водоканалу буде дещо ускладнена.Сподіваємось на розуміння споживачів та якнайшвидше вирішення технічних проблем.
👁 360 25-05-21 07:19
СБУ затримала «крота» фсб, який влаштувався до оборонного заводу на Одещині, щоб викрасти нові розробки ЗСУКонтррозвідка Служби безпеки викрила ще одну спробу російських спецслужб отримати доступ до секретних українських розробок у військовій сфері.За результатами дій на випередження в Одеській області затримано 47-річного місцевого інженера, який шпигував для фсб.За дорученням окупантів агент мав здобути секретну документацію з виготовлення комплектуючих для новітньої автотехніки ЗСУ.Для цього він влаштувався до місцевого заводу, що виконує оборонні замовлення.На цей час СБУ вже документувала кожен крок фігуранта, оскільки викрила його ще на етапі вербування російською спецслужбою.Як встановило розслідування, з першого дня перебування на території підприємства «кріт» намагався отримати доступ до креслень і технологічних схем з виробництва запчастин до колісних машин.Для цього він прикривався своїми професійними обов’язками інженера, а також намагався якомога швидше «втертися» в довіру до колег, які безпосередньо задіяні у виробничому процесі.Встановлено, що агент виконував також функцію коригувальника. Зокрема, щоб допомогти рашистам «обійти» систему протиповітряної оборони Одещини, він об’їжджав регіон та намагався виявити бойові позиції ППО і радіолокаційні станції.Контррозвідка СБУ затримала фігуранта і провела комплексні заходи для убезпечення локацій українських захисників.Під час обшуків у затриманого вилучено фото технічної документації, яку він планував передати агресору, а також інші докази роботи на ворожу спецслужбу.Слідчі Служби безпеки повідомили агенту про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили співробітники СБУ в Чернівецькій області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
👁 411 25-03-17 09:55
На Миколаївщині до 6 років засудили партійця Шарія за інформацію про ЗСУ – в ТГ на 6 підписників (!!!) У 2023-2024 роках обвинувачений у своєму телеграм-каналі на шість підписників поширював матеріали з інших проросійських пропагандистських каналів. Наприклад, репостив публікацію, що Росія переможе і росіяни воюють не з українцями, а з бандерівцями, поширював репортаж російського «Першого каналу» про героїчних штурмовиків. Один із дописів починався словами: «По матрёшкам! Русская Весна идет!..». Публікація про те, що в «звільненому» Бердянську скасували декомунізацію вулиць, завершувалася закликом задушити «гідру світового імперіалізму».У липні 2024-го в місті Первомайську біля мосту обвинувачений побачив спеціальний потяг, навантажений військовою броньованою технікою. Вернувшись додому, чоловік повідомив про це у свій телеграм-каналі на шість підписників: «Пол часа тому назад, лично видел жд состав повез 3 танка типа Т-64 через жд мост в сторону центра. Уже смеркалось, так что сфотографировать не получилось. Состав из 4 вагонов всего один пассажирский и 3 платформы с танками».У судовому засіданні чоловік вину не визнав та просив виправдати його. Пояснив, що дійсно він створив телеграм-канал, до якого приєднав ще чотирьох своїх колишніх однодумців, які підтримували так звану «Партію Шарія» до її заборони. Раніше він був головою осередку цієї партії. Він вважав, що до групи ніхто більше не міг приєднатися, без його дозволу як адміністратора. Але шостий користувач долучився самостійно, бо, на його переконання, це був спеціаліст Служби Безпеки України, який використав спеціальні можливості для його викриття. Обвинувачений не заперечував, що писав ті повідомлення, про які йдеться в обвинувальному акті. Але він не згоден, що таким чином поширив інформацію, адже група була «закритою» ніхто інший, крім учасників, не міг їх прочитати. Про переміщення військової техніки він написав в групі без жодного злочинного умислу. Наголосив на тому, що не зазначав точний перелік військової техніки, її характеристики та напрямок руху.Cуд пояснив, що під поширенням мається на увазі доведення інформації будь-яким способом хоча б до однієї особи. Такий висновок міститься у постанові Верховного Суду подібній справі про поширення інформації про місця перебування ЗСУ.Чоловіка визнали винним у виправдуванні війни, закликах до насильницької зміни державної влади і незаконному поширенні інформації про переміщення озброєння територією України.За сукупністю злочинів він отримав 6 років вʼязниці без конфіскації майна. Вилучені в обвинуваченого картка ПП «Партія Шарія», заяви про прийняття до партії і примірники партійної газети «Право на правду», за рішенням суду, знищуються.
👁 353 25-01-11 13:31
Сили оборони взяли в полон перших військових КНДР, які воювали проти України на КурщиніВоїни Сил оборони України взяли у полон перших військовослужбовців Північної Кореї, які воювали за рашистів на Курщині. Таким чином Служба безпеки України, яка документує і розслідує відповідні злочини, отримала беззаперечні докази участі КНДР у війні рф проти нашої держави.Йдеться про двох військових Північної Кореї, одного з яких 9 січня 2025 року захопили бійці тактичної групи № 84 ССО, а іншого – воїни-десантники Збройних Сил України. Одразу після взяття у полон іноземцям надали всю необхідну медичну допомогу, як це передбачено Женевською конвенцією. Для проведення першочергових слідчих заходів їх доставили до Києва. Вони утримуються в належних умовах, що відповідають вимогам міжнародного законодавства.Полонені не розмовляють українською, англійською чи російською мовами, тож спілкування з ними відбувається через перекладачів корейської мови у взаємодії із розвідкою Південної Кореї НРС.На момент взяття у полон один із іноземців мав при собі військовий квиток російського зразка, виданий на ім’я іншої особи із реєстрацією у Республіці Тува рф. А інший взагалі був без документів. Під час допиту військовий КНДР, у якого було знайдено квиток, заявив співробітникам СБУ, що цей документ йому видали в росії восени 2024 року. Тоді, за його словами, частина бойових підрозділів Північної Кореї протягом одного тижня проходила злагодження із угрупованнями рашистів. Сам він заявив, що народився у 2005 році, обіймав посаду стрільця і проходив військову службу у Північній Кореї із 2021 року. Примітно, що полонений, так само як і російські військові на початку повномасштабного вторгнення, наголошує, що їхав нібито на навчання, а не на війну проти України. Інший військовополонений підтвердив свідчення свого «напарника». Частину відповідей на запитання він давав письмово, оскільки у нього травмована щелепа. За попередніми даними, він 1999 року народження, а у війську КНДР служить з 2016 року на посаді снайпера-розвідника.Наразі СБУ проводить необхідні слідчі заходи для встановлення всіх обставин участі військових КНДР у війні рф проти України. Слідство ведеться за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора за ст. 437 Кримінального кодексу України (планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни).
👁 243 25-01-08 11:43
Закрив собою від уламків семирічну доньку: поранений від передноворічного прильоту житель Шабо розповів про пережитий жах31 грудня 2024 року російські війська вдарили по Білгород-Дністровському району двома крилатими ракетами. Внаслідок атаки постраждав 29-річний житель Шабо Роман Жук, який у цей час був на вулиці з донькою. Чоловік закрив своїм тілом дитину, врятувавши її життя, але сам отримав важку травму ноги. Кореспондентка “Бессарабії INFORM” завітала до Романа у лікарню та з перших уст почула про події того злощасного дня.Роман Жук разом з дружиною і маленькою донькою живуть недалеко від місця, куди влучила ворожа ракета. Після обіду 31 грудня чоловік разом з семирічною донею йшли до магазину за продуктами. Ось, як згадує ті події Роман:“Я вийшов з донькою у магазин. Пролунала повітряна тривога. Я подивився, що у моніторингові канали писали про небезпеку для Чорноморська та Одеси і не придав уваги небезпеці, яка могла загрожувати нам. Незабаром я почув глухий звук десь вдалині. І десь за п’ять хвилин я почув, як летіла перша ракета, вона пролетіла трохи далі від Шабо і буквально десь за секунд двадцять – друга. Як тато, в першу чергу, я прагнув захистити дитину. Під час вибуху я впав разом з донькою. Після вибуху, через те, що уламки продовжували летіли з усіх боків, я хотів піднятися, аби сховатися з дитиною під деревом, але встати я вже не зміг. Я зрозумів, що нога зламана. Це було шоком для мене. Я одразу ж став оглядати дитину, вона була вся у крові. Але, як виявилося, кров була моєю”,- За словами Романа, після прильоту саме маленька донечка, яку закрив своїм тілом батько, стала його рятівницею:«Моя донька – герой. Вона не розгубилася. Коли я її трохи заспокоїв, вона побігла до магазину і попросила людей допомогти та викликати швидку. На жаль, швидку викликати не вдалося – не було зв’язку. Моя дружина, яка прибігла на місце, попросила нашого сусіда відвезти мене в лікарню. На місці події були чоловіки, які надали мені першу допомогу – наклали турнікет та зафіксували час накладення. Потім сусід мене привіз до лікарні. Часу чекати швидку не було – розпочалася сильна кровотеча”, – поділився з нами Роман.У медзакладі молодому чоловікові зробили операцію, під час якої видалили уламок, який роздробив йому кістку.