Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Одесса|Мониторинг 🌸
Añadido 06 dic. 2025

Одесса|Мониторинг 🌸

@odessamonitoring
Número de suscriptores: 8 863
Fotos: 5,210
Videos: 2,250
Enlaces: 395
Descripción:
❗Ми не є офіційним джерелом Информация подается с открытых OSINT источников. Бот для звʼязку / Реклами / Збори / Новость / Помощь 👇 @odessamonitoting_zvyazok_bot
Fuente

Одесса|Мониторинг 🌸 | Сьогодні у Славутичі, північ нашої держави. Я спілкувався сьогодні тут...

Logotipo de la comunidad de telegram - Одесса|Мониторинг 🌸 Одесса|Мониторинг 🌸 @odessamonitoring
2 250 Vistas/Alcance 2026-05-21 15:08 Mensaje №76126
Сьогодні у Славутичі, північ нашої держави. Я спілкувався сьогодні тут із керівниками громад північних регіонів – Київської та Чернігівської областей. Дуже важливо підтримати наших людей тут, посилити захист. Саме цим і займаємось. Це стосується і захисних споруд – фортифікацій та іншого, посилення кордону буде додатково, також наші Сили оборони й безпеки, які є саме на цьому напрямку, – на Чернігів та Київ із території сусідів у Білорусі, яких Росія дуже хоче втягнути в цю війну більше, та з Брянської області. У нас є спроможність для зміцнення, є спроможність і превентивно працювати щодо російських територій – звідти може бути загроза, – і щодо фактичного керівництва Білорусі, яке має бути в тонусі, тобто відчувати реально, що наслідки будуть, якщо будуть агресивні дії проти України, проти наших людей. Ми пам’ятаємо, що у 22-му році наступ був і з території Білорусі також. Ми не забудемо цього. Українські Сили оборони, Сили безпеки, наші розвідки знають, які загрози і як відповідати, відповідати справедливо, безумовно.