Fuente
Одеська обласна прокуратура | Волинь. Мільйонні збитки, 10 підозр.Привласнення і розтрата, зловживан...
238 Vistas/Alcance
2025-08-18 14:19
Mensaje №1750
Волинь. Мільйонні збитки, 10 підозр.Привласнення і розтрата, зловживання службовим становищем та земельний дерибан. Чиновники і підрядники знов зазіхають на кошти громад.Це вже друга масштабна реалізація у Волинській області в серпні. Півтора тижні тому прокурори повідомили про 19 підозр: оборудки з бюджетними коштами та інші корупційні злочини завдали близько 50 млн грн збитків.Сьогодні прокурори Волинської обласної прокуратури повідомили ще 10 підозрСеред підозрюваних:– Городищенський сільський голова безпідставно підписав додаткові угоди про збільшення вартості електроенергії.– Посадовець Волинської ОВА зловживання під час закупівлі зерна. Контракт за завищеними цінами, результат, мільйонні збитки для держави.– Службовці Держгеокадастру протиправно передали у приватну власність 1 га землі в межах заказника «Гнідавське болото».– Начальник закупівель ДП «Волинський облавтодор» разом із підрядником «списали» щебінь і його транспортування, яких ніколи не було.– Службові особи Руденського психоневрологічного інтернату розтратили кошти, виділені на одяг та речі для мешканців.– Керівництво компанії-підрядника «заробило» на ремонті рентген-кабінету Любомльського ТМО.– Директор ліцею у Камінь-Каширському районі привласнив кошти громади на закупівлі комплекту «Лазертаг» для школярів.– Начальник відділу Маневицької селищної ради розтратив бюджетні кошти при закупівлі пального.Працюємо далі.