Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Одеська обласна прокуратура
Añadido 14 jul. 2024

Одеська обласна прокуратура

@odesa_prokuratura
Número de suscriptores: 1 348
Fotos: 3,250
Videos: 95
Enlaces: 557
Descripción:
Офіційний телеграм канал Одеської обласної прокуратури Новини. Події. Анонси
Fuente

Одеська обласна прокуратура | Київ. Понад 230 млн грн збитків. 22 підозри.Привласнення коштів громад...

Logotipo de la comunidad de telegram - Одеська обласна прокуратура Одеська обласна прокуратура @odesa_prokuratura
239 Vistas/Alcance 2025-08-13 15:37 Mensaje №1729
Київ. Понад 230 млн грн збитків. 22 підозри.Привласнення коштів громади, службова недбалість, неякісні будівельні роботи, нажива на шкільних укриттях. Нажива на безпеці дітей.— Посадовці районних управлінь освіти Подільського, Дніпровського, Шевченківського районів «заробляли» на шкільних укриттях: закупівля неякісних і за завищеними цінами генераторів, ремонти укриттів із заволодінням бюджетних коштів.Махінації на ремонтних роботах.— Керівник апарату КМДА та колишній директор КП «АТП КМДА» розтрата коштів на капремонті.— Головні інженери ШЕУ Подільського та Печерського районів розтрата на закупівлі матеріалів для ремонту доріг.— Керівниця музею «Київська фортеця» підписала акти робіт, яких фактично не проводили.Закупівлі «на папері» та по завищених цінах.— Головний агроном КП «УЗН Святошинського району» та керівник підрядної компанії «закупили» квіти лише на документах.— Начальник управління СКП «Київтелесервіс» обладнання за завищеними на десятки мільйонів цінами.— Посадовець КО «Муніципальна охорона» - закупівля неякісних бодікамер.Метро та службова недбалість.— Заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА — через недбалість допустив аварійну ситуацію і зупинку синьої гілки метро. Результат — багатомільйонні збитки бюджету Києва.Додатково — обшуки у кримінальних провадженнях щодо службової недбалості посадовців ПрАТ «Київспецтранс» та КМДА, а також розтрати коштів Департаменту охорони здоров’я. Працюємо далі. Відновлюємо справедливість у серці країни.