Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Очаківська міська рада
Añadido 06 ene. 2025

Очаківська міська рада

@ochakivrada
Número de suscriptores: 1 305
Fotos: 1,100
Videos: 82
Enlaces: 1,150
Descripción:
Вітаємо на офіційному каналі Очаківської міської територіальної громади
Fuente

Очаківська міська рада | Шановні жінки Очаківської громади! Щиро вітаю вас з Міжнародним жіночи...

Logotipo de la comunidad de telegram - Очаківська міська рада Очаківська міська рада @ochakivrada
309 Vistas/Alcance 2026-03-08 05:59 Mensaje №6631
Шановні жінки Очаківської громади! Щиро вітаю вас з Міжнародним жіночим днем!Щорічно, 08 березня, у всьому світі відзначається Міжнародний жіночий день. На жаль, цей день в Україні вже п’ятий рік проходить під час війни. Але, не зважаючи на усі випробування, що випали на долю України, теплі слова та підтримка зараз мають велике значення. Роль української жінки в сучасному світі неможливо переоцінити. Сьогодні, в нелегкий для нашої країни час, вона одночасно може бути турботливою мамою, сильним керівником, лагідною дружиною, надійним професіоналом та воїном, здатним захищати рідну землю! Нині багато жінок взяли до рук зброю та стали на захист України. На жіночі плечі лягла важка ноша. Вони воюють, рятують людей, зберігають мир у тилу, докладають усі зусилля задля наближення Перемоги. Українські жінки є взірцем незламності, неймовірної внутрішньої сили та непохитної віри у Перемогу.Цей день – ще одна гарна нагода аби висловити вам щиру вдячність та повагу. Я щиро дякую кожній з вас за вашу мужність, відвагу, стійкість та любов. Нехай ця весна стане початком нового, мирного життя. Нехай ваша внутрішня сила ніколи не вичерпується, а поруч завжди будуть ті, хто підтримає та зрозуміє. Міцного вам здоров’я, благополуччя, душевного спокою, щастя та любові на життєвому шляху. Нехай ваші мрії здійснюються, а віра в себе та світле майбутнє завжди буде незламною. Нехай ваші чоловіки, батьки, сини, брати повернуться з фронту живими та здоровими. Миру і затишку у вашому домі!З повагою, міський голова Сергій БИЧКОВ