Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Очаківська міська рада
Añadido 06 ene. 2025

Очаківська міська рада

@ochakivrada
Número de suscriptores: 1 305
Fotos: 1,100
Videos: 82
Enlaces: 1,150
Descripción:
Вітаємо на офіційному каналі Очаківської міської територіальної громади
Fuente

Очаківська міська рада | Шановні очаківці!Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня народж...

Logotipo de la comunidad de telegram - Очаківська міська рада Очаківська міська рада @ochakivrada
509 Vistas/Alcance 2025-09-21 05:03 Mensaje №3451
Шановні очаківці!Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня народження рідного міста!Очаків – місто з багатою історичною та культурною спадщиною. Скільки тяжких років випало на його долю, скільки визначних місць та знаменних дат, пов’язаних з нашим містом, увійшло в історію країни! За довгі роки свого існування, Очаків переживав немало радісних і трагічних подій, руйнувався та відновлювався, але вистояв саме завдяки працьовитим мешканцям нашого краю. Наше місто – це не просто географічна точка на карті. Це наш рідний дім і наша гордість! Це місце, де ми живемо та працюємо, де ростуть наші діти, створюється наша історія та втілюються мрії. Сьогодні Очаків, як і багато інших українських міст, переживає важкі часи, щодня долаючи наслідки російської військової агресії. Багато його відважних синів і доньок віддали життя за рідну Батькіщину, а сотні продовжують боротьбу за звільнення рідної землі та свободу українського народу.Четвертий рік поспіль ми відзначаємо цей день в умовах повномасштабного вторгнення російських військ на територію нашої країни. Четвертий рік Очаків зазнає щоденних обстрілів з боку окупантів. Загиблі та поранені мирні люди, пошкоджені та зруйновані житлові будинки, понівечені долі та сльози матерів – усе це наша реальна буденність.Руйнують наше місто і наше життя. Проте очаківці сильні та сміливі, мужньо проходять усі випробування, які завдають російські загарбники. І тому, нині День міста – це не про свято, це про любов до рідної землі, про повагу до історії та культури, до тодішніх і нинішніх героїв, про силу духу наших людей, про єдність і згуртованість наших дій, націлених на довгоочікувану Перемогу. Я щиро вдячний очаківцям, які залишаються у місті та працюють на благо нашої громади! Дякую вам, дорогі земляки, за стійкість та небайдужість до долі рідного міста та України! Окрема подяка нашим військовим за захист Очакова, за кожен наш прожитий день!З нагоди відзначення дня народження міста Очаків, бажаю усім міцного здоров’я, злагоди, мирного неба та віри у Перемогу! Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному будинку, у кожній родині, поєднуючи нас у згуртовану та небайдужу громаду!Впевнений, що разом ми подолаємо усі труднощі та ще більше будемо цінувати свою малу Батьківщину. Попереду у нас з вами ще буде багато свят та перемог, які ми обов’язково відсвяткуємо під мирним небом на вільній українській землі! Світла пам'ять тим, хто поклав своє життя в боях за незалежність України! Вічний спокій усім цивільним, хто загинув внаслідок ворожих обстрілів!З повагою, міський голова Сергій БИЧКОВ