Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Очаківська міська рада
Añadido 06 ene. 2025

Очаківська міська рада

@ochakivrada
Número de suscriptores: 1 305
Fotos: 1,100
Videos: 82
Enlaces: 1,150
Descripción:
Вітаємо на офіційному каналі Очаківської міської територіальної громади
Fuente

Очаківська міська рада | Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС! Дорогі мешка...

Logotipo de la comunidad de telegram - Очаківська міська рада Очаківська міська рада @ochakivrada
885 Vistas/Alcance 2025-04-26 06:05 Mensaje №1355
Шановні учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС! Дорогі мешканці та гості Очаківської громади!Сьогодні минає 39 років від дня, коли сталася одна з найстрашніших техногенних катастроф в історії людства – аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох наших земляків. Завдяки самопожертві ліквідаторів аварія стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу та подальшого розповсюдження радіації.Хто був там, ніколи не забуде рудого лісу, понівеченого вибухом реактора, покинутих іграшок на дитячих майданчиках та десятки кілометрів родючої землі, які стали «зоною відчуження».Висловлюємо щирі слова подяки та шани за героїзм і самовідданість всім ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Схиляємо голови перед пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом!Сьогодні, у зв’язку з терористичними діями російської федерації на об’єктах ядерної енергетики України, питання ядерної безпеки залишається актуальним на міжнародному рівні. Окупувавши в лютому 2022 року Чорнобильську АЕС, а згодом і найбільшу атомну електростанцію в Європі –Запорізьку АЕС, яка донині знаходиться в злочинних руках загарбників, ворог ставить під удар екологічну безпеку та існування людства. Але по при все, співробітники атомних стацій робили та продовжують робити усе можливе, аби запобігти ядерному вибуху. За що їм велика вдячність та повага!Пам’ятаємо про радіаційну трагедію на нашій землі! Вшануємо подвиг ліквідаторів! Зробимо усе можливе, аби не допустити нової катастрофи!Нехай Бог оберігає нашу землю і дарує мир та добру долю нашій незламній країні!З повагою, міський голова Сергій БИЧКОВ