Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Очаківська міська рада
Añadido 06 ene. 2025

Очаківська міська рада

@ochakivrada
Número de suscriptores: 1 305
Fotos: 1,100
Videos: 82
Enlaces: 1,150
Descripción:
Вітаємо на офіційному каналі Очаківської міської територіальної громади
Fuente

Очаківська міська рада | Шановні мешканці Очаківської громади! Щиро вітаю вас з Днем Соборності...

Logotipo de la comunidad de telegram - Очаківська міська рада Очаківська міська рада @ochakivrada
781 Vistas/Alcance 2025-01-22 07:45 Mensaje №982
Шановні мешканці Очаківської громади! Щиро вітаю вас з Днем Соборності України! 22 січня в Україні відзначають День Соборності України. Це свято, що увійшло в життя українців як свято єдності нації, усвідомлення того, що кожен українець – невід’ємна частина вільної, незалежної, суверенної держави.Саме цього дня у далекому 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який став історичним об’єднанням українських земель в одну велику самостійну державу. До цієї події українська нація йшла не одне століття. Численні покоління щиросердних патріотів боролись за ідею створення Незалежної України. Багато хто з них поклав власне життя заради майбутньої державності. Сьогодні, в тяжких реаліях воєнного часу, українці знову відстоюють своє право жити у соборній, незалежній, вільній та демократичній державі. Вірю, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи і продовжують сьогодні відстоювати наші бійці, буде цілком відновлена і Україна звільнить усі території, захоплені ворогом. Адже єдність і свобода роблять нас гідними нащадками наших славних предків. І жодна сила не зламає сильну духом націю! Ми подолаємо усі складнощі та збудуємо сильну країну! У День Соборності згадаймо усіх борців за українську державність та подякуємо кожному, хто нині продовжує справу героїв-патріотів, відстоюючи територіальну цілісність нашої країни. У цей день бажаю кожному з вас, дорогі земляки, добра, миру, здоров’я та Перемоги. Нехай воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання вільної демократичної України. Вічна та світла пам’ять загиблим! Честь і слава живим героям!З повагою, міський голова Сергій БИЧКОВ