Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Життя ОБОЛОНЬ Київ
Añadido 14 jul. 2024

Життя ОБОЛОНЬ Київ

@obolonlife
Número de suscriptores: 66 449
Fotos: 32,700
Videos: 9,820
Enlaces: 25,700
Descripción:
Повідомити новину: @Gostobolonlife_bot З питань реклами: @prkyivua Розшук речей в каналі Оболонь🫶Знайшла: https://t.me/obolonznaishla Знай першим про життя Києва, Оболоні, Мінського масиву, Куренівки, Пріорки, Пуща-Водиці, Водогону та поруч
Fuente

Життя ОБОЛОНЬ Київ | ️росія веде підготовку для завдання удару із застосуванням «орєшніка»,...

Logotipo de la comunidad de telegram - Життя ОБОЛОНЬ Київ Життя ОБОЛОНЬ Київ @obolonlife
16 600 Vistas/Alcance 2026-05-23 16:49 Mensaje №52001
❗️росія веде підготовку для завдання удару із застосуванням «орєшніка», зокрема по Києву. Важливо свідомо реагувати на сигнали повітряної тривоги, починаючи із сьогоднішнього вечора, - Зеленський.Була доповідь нашої розвідки: отримали дані в тому числі від американських та європейських партнерів про підготовку росіянами удару із застосуванням «орєшніка». Перевіряємо цю інформацію. Бачимо ознаки підготовки комбінованого удару по території України, зокрема по Києву, із застосуванням різного озброєння. Вказане озброєння середньої дальності може бути в такому ударі. Важливо свідомо реагувати на сигнали повітряної тривоги, починаючи із сьогоднішнього вечора. Російське божевілля дійсно безмежне, тож, будь ласка, бережіть життя – користуйтесь укриттями. Друге: звертаємо увагу партнерів як у Сполучених Штатах, так і у Європі, що застосування такої зброї та затягування такої війни є глобальним прикладом також і для інших потенційних агресорів. Якщо Росії дозволено знищувати життя в таких масштабах, то жодна угода не утримає від агресії й ударів інші подібні режими, що засновані на ненависті. Розраховуємо на реакцію світу і що реакція буде не постфактум, а превентивною – треба тиснути на Москву, щоб вони не розширювали війну. Третє: ми готуємо ППО настільки, наскільки це можливо, і будемо відповідати цілком справедливо на кожен російський удар. Ми дали дозвіл на парад, але дозволу на божевілля у Росії немає. Цю війну треба завершувати – мир потрібен, а не якісь там ракети для задоволення хворих амбіцій однієї особи. Дякую всім, хто допомагає берегти життя! Ще раз: будь ласка, бережіть себе й користуйтеся сьогодні укриттями. Реагуємо на тривоги🙏Життя🫶Оболонь