Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Життя ОБОЛОНЬ Київ
Añadido 14 jul. 2024

Життя ОБОЛОНЬ Київ

@obolonlife
Número de suscriptores: 66 522
Fotos: 32,800
Videos: 9,840
Enlaces: 25,800
Descripción:
Повідомити новину: @Gostobolonlife_bot З питань реклами: @prkyivua Розшук речей в каналі Оболонь🫶Знайшла: https://t.me/obolonznaishla Знай першим про життя Києва, Оболоні, Мінського масиву, Куренівки, Пріорки, Пуща-Водиці, Водогону та поруч
Fuente

Життя ОБОЛОНЬ Київ | Нам пишуть.Сьогодні проходячи біля вулиці Прирічної, був свідком непри...

Logotipo de la comunidad de telegram - Життя ОБОЛОНЬ Київ Життя ОБОЛОНЬ Київ @obolonlife
7 100 Vistas/Alcance 2026-03-28 19:35 Mensaje №49781
Нам пишуть.Сьогодні проходячи біля вулиці Прирічної, був свідком неприємної ситуації.На місці, де хочуть збудувати новий (нікому не потрібний пішохідний міст) за гроші литовських партнерів, було декілька автомобілів поліції та рибалки, які схоже влаштували протест проти будівництва. До цього можна звернути увагу, що місце, де планують побудувати нову «паркову зону» було огороджено стрічками, про заборону на вхід. Походивши трохи, був свідком думок людей про це будівництво і які були невдоволені цим.На цей міст та на паркову зону виділяють великі кошти.На мою думку таке будівництво є марнуванням коштів, наших партнерів з Вілюнюса та бюджету Києва. Та й найголовніша причина мого невдоволення - у нас в країні війна. Війна за наше існування, а Київрада будує міст над невеликою ділянкою витрачаючи гроші, які б могли піти на найбільш необхідні речі....Мені дуже сумно, що зелена зона знищується під ідеєю паркових зон та нового мосту..Сподіваюсь на розголос цієї події та скасування цього будівництва!Життя🫶Оболонь