Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Життя ОБОЛОНЬ Київ
Añadido 14 jul. 2024

Життя ОБОЛОНЬ Київ

@obolonlife
Número de suscriptores: 66 523
Fotos: 32,800
Videos: 9,860
Enlaces: 25,900
Descripción:
Повідомити новину: @Gostobolonlife_bot З питань реклами: @prkyivua Розшук речей в каналі Оболонь🫶Знайшла: https://t.me/obolonznaishla Знай першим про життя Києва, Оболоні, Мінського масиву, Куренівки, Пріорки, Пуща-Водиці, Водогону та поруч
Fuente

Життя ОБОЛОНЬ Київ | Небайдужі зробили будиночок для вуличних котиків, щоб було додаткове м...

Logotipo de la comunidad de telegram - Життя ОБОЛОНЬ Київ Життя ОБОЛОНЬ Київ @obolonlife
12 200 Vistas/Alcance 2026-02-01 09:51 Mensaje №47604
🐈🥰 Небайдужі зробили будиночок для вуличних котиків, щоб було додаткове місце для комфортнішого перебування у таку погоду, ніж просто десь під трубами.Якщо хтось теж захоче зробити таке для котиків, то ось що необхідно для цього:- Великий контейнер (є в jysk).- Екструдований пінополістирол 40 мм для стінок/підлоги/під дах (замовляли, також можна взяти в епіцентрі). Прикліювати нічого не треба, просто вирізати так, щоб все плотно притіскалося. Якщо немає такого пінополістиролу, можна пінопласт.- Солома на підлогу (замовляли на мойо з самовивозом). Ганчірки та сіно не підійдуть, оскільки мокнуть.- Армований скотч для входу (щоб котик не поцарапався) та для закріплення кришки контейнера.Будиночок краще поставити на ті ж самі прямокутники пінополістирола, щоб дно не так промерзало, та не стояло після морозів у воді.Так, цей будинок без обігріву, але все одно працює, оскільки котик дихатиме у ньому та зігріватиме своє невелике приміщення зсередини. Тому не беріть дуже великі контейнери, оскільки вони не нагріються🙏Життя🫶Оболонь