ПІКАПИ НА РІЗДВО Ваші покірні слуги та наші друзі з Майстерні Рольовика збирають усіх ельфів, оленів, сніжинок та сніговичків для великого РІЗДВЯНОГО ЗБОРУ.Наша мета - два пікапи для 82 бригади ДШВ і бригади НГУ.Загальна їх вартість складає 700 тис.грн. і ми хочемо зібрати максимально можливу суму для допомоги збору до 25 грудня включно. На нашій банці вже є 19 тис.грн, зібраних із продажу нашого мерчу і Зіну - проте з вашою допомогою ми можемо кратно збільшити цю цифру!Вже традиційно серед наших благодійників ми будемо розігрувати призи - цього разу це будуть аж 6 лотів маленьких, кольорових і дуже симпатичних кварцельтанчиків! Кожен з них розфарбований вручну, але також ми додаємо лот і з нерозфарбованими, якщо у вас чухаються руки зробити це самостійно. При купівлі будь-якого нашого мерчу з цього поста і цього поста чи поповненні благодійної банки на суму від 100 грн ви автоматично берете участь у розіграші!Фігурки нам надала Майстерня Рольовика - дуже радимо підтримати їх підпискою і завітати у їх крамничку!А за розмальовку модельок щиро дякуємо: Хмизу @insanedumbdude, Anri, Midsaneart, KatKit?, Ані з Доброго Деміургу та Малку.Збір триватиме до 25 грудня, саме тоді ми оголосимо 7 переможців - тож поспішайте!
🐱ЗБІР⌨️Друзі, якомога швидше треба назбирати на Автомобільний РЕБ для взводу ПТРК 93 ОМБр!Чим більше квиточків тим краще. Після кожних 200 квитків ми будемо додавати нові призи, щоб вам було цікавіше.🫶БЛАГОДІЙНА ЛОТЕРЕЯ🫶УМОВИ УЧАСТІ1️⃣. Надіслати кошти на банку:https://send.monobank.ua/jar/4CKo8JcARR💳Номер картки банки5375 4112 0757 07681 квиток = 25 грнКількість квитків необмежена!Більше квитків — більше шансів!2️⃣. Надіслати скриншот-підтвердження оплати під цим дописом (щоб видно було час), і ми напишемо ваш номерок.Донати, зроблені раніше та оплати за лоти не рахуються! 🌟ПРИЗИ🌟1 місце - Заряжений потужною енергією шеврон мінометників 93 ОМБр 🦅2 місце - Харківський журнал СьогодНЯ! про аніме та аніме-фандом. Містить підпис від редактора.3 місце - Оригінальна фігурка в коробці 4-10 місце - ?Треба зібрати 200 квиточків (5000 грн). Якщо буде більше 200 квитків то ми додаємо додаткові 2 призи і нову ціль. 😁Переможці обираються рандомно.БУДЕМО ДУЖЕ ВДЯЧНІ ЗА РЕПОСТИ І РОЗПОВСЮДЖЕННЯ! ДЯКУЄМО!#розіграш#лотерея
Друзі, хочу щиро поділитися з вами.Мені дуже прикро, що останнім часом не маю змоги приділяти стільки уваги групі, скільки хотілося б. Я знаю, що не завжди встигаю відповідати на ваші повідомлення оперативно, та попри це стараюся обробляти замовлення вчасно і щодня роблю відправки.Пишу цей текст, щоб хоч трішки поділитися своєю буденністю, ввести вас у курс справ. Бо за кожним магазином – жива людина, зі своїми труднощами й викликами.Моя реальність зараз це постійний баланс між магазином, хатніми справами та великою любов’ю й турботою про трьох моїх діток. Наймолодшій лише 6 місяців, а найстаршій 6,5 років. Вона має першу групу інвалідності, і тому потребує постійної моєї присутності й контролю.Допомоги, на жаль, маю обмаль. Чоловік працює з ранку до вечора, бабусі в іншому місті, а няні ми поки що дозволити собі не можемо, навіть попри необхідність.Так, я розумію, що втрачаю певні можливості у конкуренції серед інших магазинів. Але я продовжую вкладати душу й серце в цю справу, бо вона для мене не просто робота, а джерело натхнення і сил.Дякую всім, хто залишається поруч, хто підтримує, розуміє і цінує. Це для мене величезна мотивація не здаватися.