Fuente
NWET | Як спілкуватися із людьми, які тобі не подобається, або яким ти не дов...
357 Vistas/Alcance
2024-02-26 08:29
Mensaje №1600
Як спілкуватися із людьми, які тобі не подобається, або яким ти не довіряєш? Цікаве питання чи не так🤔?Тому ми вирішили його дослідити більш детально. Ось які принципи пропонує Адам Кехейн у своїй книзі:"Взаємодія із ворогом".Перше: ми повинні визнати, що пропозиція кожного має значення. Адже існує більше одного способу мислення.Друге: рух уперед здійснюється шляхом спільного навчання. Інакше кажучи нам варто відмовлятися від догм і разом експерементуємо. Лише спробувавши зробити щось разом, ми побачимо, які методи діють у тій чи іншій ситуації. Практично це зберігати відкрите ставлення до кожного. Це допомагає не зазначається та вчитися у свого колективу та навіть друзів.Третє: ми мусимо помічати, що відбувається навколо, а не намагатися це змінити. Ми маємо помічати, що навколо нас такі самі "гравці", як і ми. Взагалі ключ до успішної роботи із багатьма окремими цілими - це вміння застосовувати силу та любов. "Сила без любові, нерозсудлива й жорстока, а любов без сили - бліда й слабка." Мартін Лютер Кінг- молодший.Практично сила у роботі проявляється як наполегливість у досягненні мети, а любов - у бажанні досягти гармонії зі своїм колективом.Цікаво, а що вам допомагає у спілкуванні із людьми з якими вам не просто? Діліться в коментарях, впевнені буде всім цікаво дізнатися.