Fuente
Горіха Зерня | Коли один найвищий посадовець у США називає атаку на Суми "помилкою", ...
3 400 Vistas/Alcance
2025-04-14 08:39
Mensaje №5648
Коли один найвищий посадовець у США називає атаку на Суми "помилкою", а інший додає, що це "виходить за межі пристойності", я чую білий шум. Точно так само, як з промовами путіна. Я знаю що вони є, розумію зміст, але емоційно це більше не зачіпає. Росіяни давно вже втратили статус осіб, до чиїх слів варто дослухатися. Те, що американські лідери своїми власними руками руйнують свій авторитет і моральну легітимність - погано, звісно. Погано для України, але я поки що не змінила своєї думки: це значно гірше для самих американців, і саме їм у першу чергу доведеться жити з наслідками свого вибору. Отже, у міжнародних новинах білий шум. У реальності все самі бачите, прикордоння у вогні, Сумщину рівняють із землею.У нас не так багато опор лишилося, на які можна покластися, і навіть весна цього року підводить зі своїми цими заморозками, і навіть Паска якась не така. У Сільпо продаються шапочки від пасок (якщо що, я купила дві), і це навіть символічно. Одне з небагатьох, що лишається стабільним - наша віра у свою армію і вдячність за захист. Нагадаю, що у мене ведеться збір на автівку для пілотів бпла, що працюють на північному напрямку, на Курщині та Сумщині. Якщо ви захочете закинути трохи хлопцям на удачу - реквізити у коментарях. Я від себе вже докинула собівартість нижньої частини пасок :) Ми наближаємося до екватору збору, і я б дуже хотіла, щоб до Великодня у хлопців уже була ціла машина. На фото - ті, для кого ми проводимо збір.