Fuente
Горіха Зерня | Ви ж розумієте, у мене рука тягнеться додати у стрічку усіх, хто мене ...
2 100 Vistas/Alcance
2025-02-05 17:16
Mensaje №5380
Ви ж розумієте, у мене рука тягнеться додати у стрічку усіх, хто мене тегнув у зв'язку з отриманням книги. Як написала одна пані, "я її ще не читала, але вже дуже рада" :) Як бачите, у нас із Білкою найкращі у світі читачі - вони радіють наявності книги самій по собі. Враховуючи, як проходило це передзамовлення, скільки сайтів і нервових клітин полягло - я їх дуже добре розумію. Бажаю всім хорошого читання, правда. Сподіваюся, на кілька годин реальні обставини нашого життя відступлять, і ви отримаєте насолоду від книги, від історії - як колись у дитинстві, коли читали під партою або з ліхтариком під ковдрою. Я буду рада, якщо "Шептуха" залишить післясмак. Якщо вам захочеться поговорити про неї, про життя, про наш досвід і наші спогади. Я залишаю за вами визначення жанру, я заохочую вас додумувати за авторку і героїв, сперечатися з авторкою і героями, скаржитись на них, підтримувати їх - робити все що завгодно. Сподіваюся тільки, що байдужими ви не залишитеся. Тому що я вклала занадто багато гніву, пристрасті, сміху і ніжності у цю історію.