Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ НТП ✙
Añadido 14 jul. 2024

✙ НТП ✙

@nt_orthodox
Número de suscriptores: 4 639
Fotos: 7,360
Videos: 1,010
Enlaces: 2,400
Descripción:
Народність Традиція Православ'я нетиповий православний гумор чат каналу: @ntp_chat написати нам: @ntpfeedbackbot фб: https://facebook.com/nt.orthodox/ стікери: https://t.me/addstickers/ntp_zbirka
Fuente

✙ НТП ✙ | В ПЦУ перейшла монахиня Васса Ларін, яка займається виправданням содом...

Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ НТП ✙ ✙ НТП ✙ @nt_orthodox
1 500 Vistas/Alcance 2025-05-17 17:42 Mensaje №8388
В ПЦУ перейшла монахиня Васса Ларін, яка займається виправданням содомського гріха і була розстрижена в миряни синодом РПЦЗ. Цікаво, що розстригли її не за виправдання содомії, а за контакти з українськими православними. За виправдання ЛГБТ синод РПЦЗ лише засудив її погляди. Дійсно, содомія то таке, а от коли хтось іде на контакт з іншими православними, то це уже катастрофа.Так, в 2017 році Васса Ларін відповіла на лист від матері, чий син гомосексуаліст, назвавши гомосексуалізм Божим "даром-хрестом", сказала, що "гомосексуальність не є особистим вибором людини", займалась виправданням содомії, зводячи логіку до того, що всі грішать іншими гріхами, то і содомським гріхом можна займатись, давала поради як краще сину "зустрічатися" з представниками своєї статі. А в 2019-му брала участь в конференції в Оксфорді, де зібрались "scholars, pastors, policy makers" обговорити з ЛГБТ активістами "Orthodoxy, sex, gender, and sexuality". На заході також були, між іншим арх. Кирило Говорун і "православна" ЛГБТ-активістка Наталія Василевич.Який жах. Глобалісти боряться з імперськими шовіністами, зовсім не хвилюючись за долю Православ'я і спасіння народу, бо ненависть до народу — це те, що їх об'єднує. Будуть виправдовувати содомітів, дітовбивць або вбивства на загарбницькій війні, але народ засудять за те, що ті недостатньо свідомо стоять у церкві чи дозволяють собі святкувати свята. І якось протидіяти цим двом групам практично неможливо, але "неможливе для людей — можливе для Бога".НТП