Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 📚 Непозбувний книгочитун
Añadido 14 jul. 2024

📚 Непозбувний книгочитун

@npzbvnkngchtn
Número de suscriptores: 37 294
Fotos: 17,200
Videos: 295
Enlaces: 7,540
Descripción:
Найбільший в ТГ канал про книжки З усіх питань: @gonchenko Прайс на рекламу: https://bit.ly/45hvby6
Fuente

📚 Непозбувний книгочитун | Павук" Олександри Ковенько отримав на сенсівському клубі 7,9 балів (по...

Logotipo de la comunidad de telegram - 📚 Непозбувний книгочитун 📚 Непозбувний книгочитун @npzbvnkngchtn
7 790 Vistas/Alcance 2026-06-21 13:12 Mensaje №23602
"Павук" Олександри Ковенько отримав на сенсівському клубі 7,9 балів (по десятибальній). Це дуже ок результат як для нашої прискіпливої компанії )Кілька цитат (обережно, під спойлерами реальні спойлери!!!!)- Якого хєра вони не поцілувалися? - Та він постійно воняє - то хінкалями, то Макдональдсом.- У нього просто постійно був зайнятий рот! - У книжки особисто для мене є недолік. На 344 сторінці вони їли хінкалі.. - А ти не любиш хінкалі? - А отой М., який написав їй повідомлення в кінці, якось фігурував раніше? - На самому початку він на неї з цікавістю подивився, тобі мало? - Не знаю, чи буде далі краще, але на перших 100 сторінках всі чоловіки якісь огидні. - Все як в жизні! - Поїхати підлітці в інше місто до хлопця - це нічого собі вчинок. - Не скажи, у нас в Лубнах таке на кожному кроці. - Там на 354 сторінці згадуються "Сутінки" та "50 відтінків сірого", а це ж одне й те саме, по суті. - Та ну, Едвард нічим не лупашив Беллу в таємній червоній кімнаті! Мені ця книжка трохи віддавала люкодашварщиною, але в хорошому сенсі! У мене був вайб серіала на СТБ, але такого хорошого. Ну, ну не те щоб хорошого - не бісячого. - Коли я дізналася, що героїня жива, але її просто викрали, мені стало за неї не страшно. Ну сидить собі два роки в хаті, з бісеру плете, норм. - Європейці десь так само про нас зараз думають. Мені понравилось, що тут багато тригерних тем, але текст получився не тригерний - А друга книжка вже написана? - Наче так, але авторці вона не сподобалася. - Хай пришле нам, ми все про неї розкажем! - Я не прочитала, але у мене є смішна історія, як я забирала цю книжку. Обрала самовивіз з Темпори, а це в якійсь підворотні, я переплутала двері і зайшла в якийсь нічний клуб, а там сходи вниз, темнота і охоронець сидить. Кажу "Ой, мені не туда". - Було б смішно, якби оказалось, що тобі таки туда! Потенціал пічки не розкритий! - Борщовик реально такий отруйний? - Так. До речі, в Україні його не було, нам його завезли. - Росіяни, певно? - Так і було!!!! Чи найдуть того маньяка - то було вже пофіг, а от чи будуть вони разом - було реально цікаво! - Чому нам раніше не казали, що той чувак дуже релігійний? - Це Львівщина, там це не вважається особливою ознакою Тому я й не люблю детективи - там завжди в кінці, коли всі такі розумні і всі все зрозуміли, пиздячать вночі прямо в лапи маньяка. На наступний клуб читаємо "Сім днів до кінця світу" Віолетти Павлій. Це щось про кінець світу та 7 днів до нього, щось апокаліптично-утопічне )