Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 📚 Непозбувний книгочитун
Añadido 14 jul. 2024

📚 Непозбувний книгочитун

@npzbvnkngchtn
Número de suscriptores: 37 288
Fotos: 17,300
Videos: 297
Enlaces: 7,560
Descripción:
Найбільший в ТГ канал про книжки З усіх питань: @gonchenko Прайс на рекламу: https://bit.ly/45hvby6
Fuente

📚 Непозбувний книгочитун | Три години обговорювали "Подорож доктора Леонардо..." Майка Йогансена ...

Logotipo de la comunidad de telegram - 📚 Непозбувний книгочитун 📚 Непозбувний книгочитун @npzbvnkngchtn
5 550 Vistas/Alcance 2026-04-19 12:39 Mensaje №22350
Три години обговорювали "Подорож доктора Леонардо..." Майка Йогансена на сенсівському клубі. Поставили 8,3 по десятибальній (підкачала одна трійка, а так здебільшого 9-10).- Книжка хоч і іронічна, але якась сумна. - Якщо хочете позитивної літератури, не читайте українські 20-і та 30-і...- ...і 40-ві - Взагалі не читайте літератури. Йогансен про чортішо написав цікавіше, ніж багато людей пишуть про щось. Я оцінюю Йогансена на 10/10, але оцінюю себе як читачку Йогансена - десь між 2 і 3 з десяти. Якби я в ті часи її читала, мені би вона може й сподобалася. Якби я в ті часи в принципі вміла читати. - Там є момент, коли автор каже, що жодна з прекрасних читачок не знає, що таке "презумпція". Трохи обідно, коли ти жінка, читаєш цю книжку, а тут отаке ставлення, як до тупої. -... А потім ще й не розумієш книжку.... Десь так само я почувалася, коли читала Забужко - на тому ж рівні моральної травми Не знаю, чому у вас Йогансен вважається крашем, для мене він на портретах виглядає як маньяк. - Є щось, що тобі сподобалося в цій книжці? - Я її читала у такий період життя і в такому стані, що мені сподобалося, що я взагалі її прочитала. Ніхєра не зрозуміла, але самооцінку підвищила. - Мені сподобався вислів "антихудожні оповідання про злочинства, грабунок, полові ненормальності та венеричні хвороби"; - Це ж просто видавничий портфель КСД! Побачила голе фото Йогансена і це мене примусило подумати про те, що як тільки чоловік покаже сраку - стає відомим і крутим. - Цензори були тупі, якщо вони це пропустили.- Вони були не тупі, бо його потім розстріляли. Тут закладено великі сенси й алюзії, в яких я не хочу розбиратися Отам в кінці він пише "я виконав свою задачу, хоча тепер не зовсім певний, що варто було таку задачу перед собою встановляти". Так з цього треба було починать! - Розумієш, Йогансен не володіє сучасною лексикою - Гм, а чого? Про всяк випадок нагадаю, що обговорення у нас зазвичай дуже глибокі, але цитати я обираю тіки смішні ) А так загалом у нас серйозний клуб, чесно!