Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - перемоги не будет, СЛАВА РОССИИ
Añadido 01 ene. 2022

перемоги не будет, СЛАВА РОССИИ

@novynyPoltava
Número de suscriptores: 1 778
Fotos: 15,800
Videos: 3,340
Enlaces: 12,400
Descripción:
перемоги не будет, СЛАВА РОССИИ

👥 Número de suscriptores

1 778
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -5

👁️ Vistas promedio por mensaje

982
Promedio/Día:: 383
Promedio/Tiempo:: 369
ERR: 55.23%

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

перемоги не будет, СЛАВА РОССИИ 2023-11-27
Новини Полтавщини 2023-03-12
"Новини Полтавщини" 2023-01-30

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

​​росіяни поширюють новини про те, що Залужного «прибрали», «поранили» та навіть «зустріли на відпочинку». Це – фейкиБрехня: кремлівські ЗМІ пишуть, що головнокомандувача ЗСУ Залужного «прибрали з публічного простору, бо він не заслужив довіри Зеленського» та навіть висувають версії, що його поранили на полі бою. Деякі пропагандисти повідомляли, що бачили Залужного на відпочинку.Правда: заступниця міністра оборони України Маляр повідомляла, що головнокомандувач – на місці, він виконує свою роботу. Полковник ЗСУ Штефан також підтвердив, що особисто спілкувався із Залужним напередодні: «Генерал живий і здоровий».Крім того, 19 травня головнокомандувач ЗСУ провів телефонну розмову з головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі та обговорив ефективну роботу комплексів Patriot в Україні.А фотографія, якою фейкороби ілюструють новини про «відпочинок» Залужного, насправді була зроблена ще у 2018 році.Подібними новинами росіяни намагаються посіяти панічні настрої серед українців і підірвати їх довіру до Сил оборони. Тому вкотре закликаємо не вірити інформації, яку розповсюджує ворог.
👁 196 23-04-29 04:42
🪖На Шахтарському напрямку минулої доби ворог наступальних дій не проводив. Завдав авіаційних ударів по Вугледару, Пречистівці та Шахтарському Донецької області.🪖На Запорізькому та Херсонському напрямках противник продовжує вести оборонні дії. Поміж тим, здійснив обстріли понад 45 населених пунктів, що поряд з лінією бойового зіткнення. Серед них – Малинівка, Затишшя, Мала Токмачка, Камянське, Іванівка Запорізької області; Республіканець, Томарине, Тягинка, Херсон, Білозерка та Янтарне Херсонської області. Є загиблі та поранені серед мирних людей, пошкоджено житлові будинки.🪖Російські окупанти продовжують чинити мародерство на тимчасово зайнятій території України. Зокрема, в населеному пункті Боково-Хрустальне Луганської області, військовослужбовці російських окупаційних військ грабують оселі місцевих жителів.🪖Противник посилив фільтраційні заходи на тимчасово захопленій території Херсонської області. Зокрема, в населених пунктах Малоолександрівка, Новомиколаївка, Скадовськ та Лазурне, проводяться масові обшуки жилих приміщень та перевірка телефонів. Основну увагу приділяють мешканцям, які мають сімкарти українських операторів.🪖Авіація Сил оборони за добу завдала 5 ударів по районах зосередження окупантів, а підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 4 пункти управління, склад боєприпасів та 4 райони зосередження живої сили противника
👁 371 23-04-22 18:13
Сьогодні набули чинності три нових санкційних рішення щодо тих, хто вкладається в російську агресію і підтримує її.Передусім це черговий пакет санкцій проти російського ВПК – підприємств, які забезпечують армію-терориста. Цього разу до санкційних списків додано 322 компанії: виробники зброї, комплектуючих і подібного.Інших два санкційні списки – це фізичні та юридичні особи, які допомагають обходити санкції проти Росії, тримають майно воєнних злочинців та задіяні у знищенні свободи як на території самої Росії, так і на нашій землі.Наші санкційні пакети детально опрацьовуються, і зокрема – щодо синхронізації з партнерами. Це одне з ключових наших спільних завдань – абсолютно усіх, хто прагне швидшого завершення війни, швидшої нашої перемоги. Завдання – прибрати будь-які можливості Росії обходити санкції. Кожна російська схема, яка дозволяє обійти санкції, додає часу цій війні, додає можливостей агресору.Відповідно, що жорсткіше санкційний режим проти Росії, що більше обмежень проти держави-терориста та всіх пов’язаних з нею осіб, проти всієї російської економіки війни – то швидше буде і завершення агресії.І я дякую всім у світі, хто розуміє це.Слава всім нашим воїнам! Слава всім нашим героям різних часів, які боролися за нашу незалежність!Україна завжди буде вільною! Слава Україні!
👁 494 23-04-21 16:28
Провів сьогодніСтавку. Доповідали генерали Сирський, Тарнавський, головком, керівник ГУР, представники Уряду. Постійно і дуже уважно аналізуємо перебіг бойових дій, найгарячіші та всі потенційно небезпечні напрямки. Передова – пріоритет номер один. Активно готуємо й нові бригади та підрозділи, які ще проявлять себе на фронті. Питання їх забезпечення, тренування, інтеграції до загального Плану оборони. Щоразу на засіданнях Ставки додаємо важливих деталей. Усі в Україні маємо розуміти, що головним завданням держави є деокупація наших територій, повернення наших земель і наших людей із російської неволі. Ресурси держави спрямовуються передусім на це завдання. І я вдячний усім, хто допомагає, хто зберігає увагу світу до України. Усім, хто створює в Україні робочі місця, хто сплачує податки, хто залишивсяв Україніта підтримує роботу своїх підприємств. Усім, хто організовує збори для наших воїнів і відновлення – збори в Україні, в інших країнах… Заразтак само, як і минулого року, усімнам треба зберігати єдність, мобілізованість і повну концентрацію на обороні. Хочу сьогодні окремо подякувати кожному і кожній, хто на державних оборонних підприємствах і в бізнесі, який долучився, виробляє зброю та амуніцію, дрони. Усім, хто ремонтує техніку, хто створює нову техніку, зокрема для розмінування. Дякую вам за те, що попри все Україна нарощує наш оборонний виробничий потенціал. Дякую всім, хто допомагає фронту! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 320 23-03-25 19:14
Майже завершився ще один тиждень оборони, ще один тиждень, коли Україна стала міцнішою. І коли ворог став іще більш ізольованим, іще більш безнадійним. Маємо за цей тиждень рішення про нові пакети оборонної підтримки – від Сполучених Штатів, Литви, Фінляндії, Німеччини.Шведський парламент затвердив уже 11-й пакет оборонної підтримки України. Є безпековий пакет і сильні домовленості з Японією – іще раз хочу подякувати Премʼєр-міністру Кішіді за продуктивний візит.Отримали півтора мільярди євро макрофіну від ЄС – кошти вже на рахунках Національного банку.Уряд Хорватії прийняв програму щодо лікування та реабілітації наших поранених воїнів.Греція приєдналася до групи партнерів, що працюють над створенням спецтрибуналу.Рухаємось і в захисті історичної справедливості для українців: Ісландія визнала Голодомор геноцидом українського народу.Крок за кроком робимо все можливе і всюди, щоб російський реваншизм програв у кожному з елементів своєї агресії проти України та свободи народів загалом.Дякую всім, хто посилює нашу Україну! Слава всім, хто бʼється за свободу для України!Слава Україні!
👁 419 23-03-24 18:02
Як і завжди, відзначу сьогодні наших бійців, які за минулу добу дали найкращий результат.Передусім на Донеччині. Славетна 72-га окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців – дякую вам, хлопці! Морпіхи 36-ї бригади – молодці! 55-та окрема артилерійська бригада «Запорізька Січ» – дякую вам, воїни, за незмінну влучність, за справжній військовий гарт! Морпіхи «тридцятьпʼятки» і 79-та бригада ДШВ – дякую вам!Запорізький напрямок. 44-та артилерійська бригада імені гетьмана Данила Апостола – теж дякую за влучність!Хочу окремо відзначити всіх тих наших бійців, які завдають окупанту ударів у відповідь на терор, які вираховують позиції ворога, із яких бʼють по наших містах. Кожна знищена позиція терористів – це врятовані життя наших людей.Я дякую і Збройним Силам, і розвідці, і воїнам Служби безпеки – кожному і кожній, хто долучається до виконання цього завдання... До справедливої вогневої відповіді саме тим, хто є джерелом терору.Дякую всім, хто наближає українську перемогу!Слава кожному і кожній, хто в бою за Україну!
👁 401 23-03-23 19:30
Повернувся з Херсонщини – мій день був присвячений передусім цій нашій області.Безпекова ситуація – наші відповіді на ворожі обстріли Херсонщини, контрбатарейна боротьба та все інше, що роблять наші воїни, щоб окупант знав, що терор ми не пробачимо і не забудемо.Я вдячний усім, хто допомагає відновлювати нормальність життя після російського зла. Усім, хто навіть у таких складних районах продовжує працювати й давати роботу, усім, хто допомагає нашим воїнам.Дорогою в потязі нашої «Укрзалізниці» (до речі, дякую всій команді нашої міцної залізниці) онлайн узяв участь у засіданні Європейської ради, яке відбулось у Брюсселі за участі лідерів усіх держав ЄС і пана Президента Євроради Шарля Мішеля.Відзначив сильні кроки партнерів. Та відзначив речі, які поки що, на жаль, не дають нам змоги прискорити звільнення територій, не дають змоги прискорити завершення війни.Упевнений, партнери почули позицію України.Слава всім, хто зараз у бою за свободу! Слава кожному і кожній, хто захищає нашу Херсонщину, Миколаївщину, Одещину, Дніпропетровщину, Запоріжжя, Донбас, Харківщину, Сумщину, Чернігівщину та всю Україну!Слава Україні!
👁 382 23-03-21 20:28
Сьогодні Україна почала відзначати першу річницю перших переможних битв повномасштабної війни – боїв на півночі нашої держави, які призвели до втечі окупанта. Саме 21 березня минулого року завершилася битва за Мощун – маленьке село в Київській області, яке стало першим великим кроком нашої держави до перемоги в цій війні. Були й інші такі кроки. Битва за Гостомель. Бої за Ірпінь. Боротьба на Чернігівщині й Сумщині. Битва за Зміїний. Жорстоке протистояння на півдні України й унікальна наша оборонна операція, яка повернула свободу Харківщині. #МістаГероївМи прийдемо до такого ж результату і в інших активних діях. У героїчній битві за Донбас, у якій неминуче домінуватиме український прапор. У подальшому протистоянні на півдні, яке відновить нормальне українське життя в Приазовʼї. У поверненні нашого Криму, звідки вже почалася міграція найбільш далекоглядних щурів держави-терориста.Слава кожному і кожній, хто зараз у бою за Україну! Слава кожному і кожній, хто бʼється за Україну під Бахмутом, під Авдіївкою, під Вугледаром і в усіх інших гарячих точках передової! Слава нашим героям!
👁 374 23-03-16 20:00
«Рік тому російські військові вчинили один із найстрашніших злочинів цієї війни. Російські бомби зруйнували театр у Маріуполі. Будівлю, яка використовувалась як укриття. Там були жінки з дітьми, вагітні, літні люди. Цивільний об’єкт. Свідомо зруйнований окупантом.Ми досі не знаємо точної кількості загиблих. Сотні людей? Тисяча?Написи «Діти» поряд із будівлею однозначно свідчили про те, хто став мішенню для Росії. Однією з багатьох таких мішеней.За кожну з них держава-зло відповідатиме.Настане день – і ми звільнимо Маріуполь. Увесь наш південь. Увесь наш схід. Так само, як ми звільняли інші наші міста.Настане день – і буде створено трибунал, який повертатиме справедливість нашому народу. Трибунал, який покарає цього агресора так само, як були покарані агресори минулого.Настане день – і всі винуватці воєнних злочинів проти українців опиняться у залах Міжнародного кримінального суду та національних судів.У рашизму не вийде залишитись непокараним злом. Покарання буде.А якщо хтось із терористів сподівається десь там сховатись – не вийде.Усі, хто бомбив Україну, хто спалював наші села, хто бив по українських містах... По Миколаєву і Херсону, по Нікополю і Марганцю, по Запоріжжю, по містах Донбасу, по Харкову і Харківщині.Усі, хто веде терористичний вогонь по громадах Чернігівської та Сумської областей...Усі, хто приніс війну в Донецьк і Луганськ… Усі, хто намагався поневолити Крим… Усі рашисти відповідатимуть. Відповідатимуть за кожне забране українське життя.Вічна памʼять усім нашим людям, усім дорослим і дітям, чиї життя забрав російський терор».Звернення Володимира Зеленського наприкінці 386-го дня війни.
👁 322 23-03-15 20:21
Сьогодні був плідний міжнародний день для нашої держави, для нашого захисту.Відбулось чергове засідання у форматі «Рамштайн», уже десяте. Боєприпаси для наших воїнів, артилерія, танки, захист українського неба – все це обговорювалось. Є рішення. Особливо зараз це важливо – коли відчувається, що російська агресія наближається до моменту, коли вона може надірватись.Немає такого терориста, який міг би нарощувати свій потенціал у протистоянні з вільним світом. Росія не виключення. Треба постійно посилювати тиск за терор. Тиск у нашій обороні, у санкціях проти Росії, у знищенні шляхів обходу санкцій російською державою та її компаніями, у політичному та юридичному тиску.Чим більше тиску буде, тим швидшим буде рух до відновлення нашої територіальної цілісності і міжнародного правопорядку. Робимо все, щоб партнери це відчували. Цю необхідність тиснути й надалі. Крок за кроком. Безупинно.Окупант має бути знищений. Дякую всім, хто це забезпечує! Слава кожному і кожній, хто зараз у бою! Слава всім, хто допомагає!🇺🇦🇺🇦🇺🇦