Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Новосилецький на дивані
Añadido 06 dic. 2025

Новосилецький на дивані

@novosyleckij_tg
Número de suscriptores: 15 388
Fotos: 4,630
Videos: 975
Enlaces: 2,440
Descripción:
Підтримати мене можна тут: patreon.com/novosyleckij Або тут: https://www.buymeacoffee.com/novosyleckij Ютуб: https://www.youtube.com/channel/UCxqyz56oAGBszq327nXnM1A Інші лінки: https://linktr.ee/novosyleckij Написати мені: @novosyleckij

👥 Número de suscriptores

15 388
Promedio/Día:: -32
Promedio/Tiempo:: -94
Promedio/Mes:: -610

👁️ Vistas promedio por mensaje

6 024
Promedio/Día:: 5,510
Promedio/Tiempo:: 6,433
ERR: 39.15%

📊 Mensajes por Día

3.8
Último día: 0
Promedio semanal: 1.6
Promedio por día: 3.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

❗️Друзі, у мене для вас важливе оголошення. Відбувається реформа спонсорства. Чому це відбувається? Я хочу, щоб проект зростав і був більш системним. У мене накопичилось дуже багато ідей: по актуальній політиці, і по історії (а-ля Післямова), і по форматах, які давно хотілося реалізувати. Проблема в тому, що я не можу це все реалізувати сам, на це потрібні бюджети і продакшн. Тому впроваджую системну перебудову спонсорства, без втрати кількості самого спонсорського контенту, а навіть зі збільшенням числа унікальних відео.Як змінюються рівні? Рівень $2 (Базована підтримка)• Доступ до кількох десятків закритих і унікальних відео, які вже вийшли• Згадка в титрах• Участь в опитуваннях щодо наступних тем для відкритих відео Рівень $5 (Перші кроки)• Саме з цього рівня тепер будуть доступні всі нові закриті відео, реакти і закриті стріми. Рівень $10 і вище• Доступ до закритого Telegram-каналу і чату тепер з цієї суми.Хочу, щоб чат і канал залишалась камерними з живим спілкуванням. Саме тому для нових підписників доступ туди буде з рівня $10.В самому каналі ви отримуєте від мене: ще більше зради, яку не хочеться виносити на публіку; переклади статей і багато чого ще.Усі, хто вже в чаті і каналі - залишаються на старих умовах. 💥 Ці всі зміни запрацюють з 1 березня. Перед цим планується ще пару унікальних відео по старій ціні.Як завжди дякую кожному, хто підтримує.
Мелоні відсуває Макрона від «керма» ЄвропиThe Telegraph повідомляють, що прем’єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні разом із канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом фактично перебирають на себе роль нового центру ухвалення рішень у Європейському Союзі, витісняючи з неї президента Франції Емманюеля Макрона. Підписання італо-німецького партнерського пакту в Римі символізує зсув балансу сил у ЄС у бік більш консервативного курсу.Традиційна франко-німецька вісь десятиліттями вважалася «двигуном» європейської політики, однак нині Париж виглядає дедалі менш надійним партнером. Макрон наближається до завершення свого останнього президентського терміну, Франція стикається з політичною нестабільністю, боргами та слабким економічним зростанням. На цьому тлі Берлін шукає нових союзників — і знаходить їх у Римі.Мелоні, яку три роки тому сприймали як євроскептичну популістку з «постфашистським» минулим, на практиці проявила себе як прагматична та проєвропейська лідерка. За її керівництва Італія стабілізувала фінанси, зміцнила позиції в ЄС і стала для Німеччини передбачуваним партнером у питаннях оборони, міграції та торгівлі. У Берліні дедалі частіше говорять про «новий центр тяжіння» всередині Союзу.Спільні позиції Мелоні та Мерца охоплюють жорсткіший підхід до нелегальної міграції, скорочення бюрократії ЄС, перегляд кліматичних регуляцій без шкоди для економіки та збереження тісних трансатлантичних зв’язків зі США. На відміну від Макрона, вони обирають стриманість і переговори навіть у конфліктах із Вашингтоном.Хоча Париж наполягає, що франко-німецьке партнерство залишається ключовим, дедалі очевидніше: у Європі формується нова вісь Берлін — Рим, яка може надовго змінити архітектуру влади в ЄС.The Voicer | Підтримати
​​Спостерігаю за цькуванням Володимира Петрова. Щонайменше останні 10 років він є активним проукраїнським пропагандистом. Мені іноді не подобається стилістика його висловлювань, а також абсцентна лексика до якої він часом вдається, проте в цілому його діяльність є патріотичною і корисною. Бо в нас занадто мало агресивної патріотичної пропаганди. Він мав бронювання. Держава має бронювати деяких людей - інженерів, фахівців ВПК, певних адміністраторі (на яких тримається тил), а також здібних пропагандистів. Петров здібний. У цькуванні беруть участь порошенківці, бо він проти Порошенка, ватники, бо він проти вати, Гордон, бо Гордон москвомовний, а також ті, кого Петров заслужено чи незаслужено образив. Ще доєдналися невротизовані громадяни, які завжди доєднуються до всілякого роду цькувань аби злити на когось надмір жовчу. Змусили СБУ відволіктися на «перевірку» якихось давніх висловлювань Петрова, як нібито промосковських. Громадськість не вимагає переслідувань тих, хто брав участь в обеззброєнні України - Ющенка, Гриценка, Кучми, Юлі, тих депутатів, які голосували за без ядерний статус України, не вимагає переслідувань тих, хто не надав наказу українським відділам відстрілюватися в Криму, тих, хто відпустив з-під варти Марадону (це були Юля і Турчинов), тих хто після початку АТО допускав сюди московицьких співунів, артистів, блогерів, тих хто продовжував розважати окупантів після початку АТО, тих хто не репресував Медведчука, тих хто не закрив промосковських телеканалів в часи АТО. Це практично вся політична еліта. Натомість, всі полюють за Петровим. на кожному з цих полювальників клейма ніде ставити. Петров, тримайтеся!Корчинський | Співпраця | Мерч | Книга
Проблема не в бюджеті, не треба концентруватися лише на ньому. Який би не був бюджет і скільки б не виділяли грошей на комуналку, людей у такій ситуації, яка склалася в Києві - все одно не вистачало б. Де їх стільки брати? Навіщо їх стільки тримати на постійну ставку, коли немає обстрілів? Взагалі бажаючі знайдуться йти туди працювати?Плюс, задайте важливе питання центральній владі - якого хуя комунальники і енергетики тільки зараз отримуватимуть 100% бронювання? Це теж впливає на кількість потенційних кадрів.Ну і комунальники зі Львова їдуть до Києва не тому що Садовий геніальний менеджер і круто розподіляє бюджет, найнявши десь десятки зайвих комунальників. Вони там є зайві, бо блять немає стільки обстрілів по Львову. Навіть і близько це не можна порівняти з Києвом.Взагалі і порівнювати бюджет це теж тотальна маніпуляція. Так, він у Києва величезний. Але не забувайте про кількість людей, кількість інфраструктури, метро і багато чого ще. Львів у порівнянні з Києвом - це глибока провінція, де немає ніхуя.Да, Кличко підарас і хуєсос, але і ваші аргументи і політична кампанія підчас горя - це теж якась прохолодна тєма.
УраураураНовий контент. Але тільки для спонсорят 😈Зробив тут огляд великої статті від NYT, в якій детально розповідається про мілітарне (і не тільки) партнерство між Україною і США в часи президенства Трампа.Десь місяців 8 назад я вже робив огляд подібної великої статті від NYT (теж для спонсорів), в якій йшлося про часи Байдена. З тієї статті ми дізналися чимало нового і підтвердили деякі наші теорії.Ця стаття вийшла не менш важливою, до якої будуть відсилатися усі оглядачі і аналітики ще довго.Тож, давайте почитаємо разом і подумаємо над написаним.В тексті є такі цікаві теми, як:· як ЦРУ курує удари по російських НПЗ і танкерах· чому Хегсет фактично працює на росіян· якою була і є стратегія Трампа по відношенню до РФ· що наобіцяли один одному на Анкоріджі· чому Трамп ненавидить Зеленського і як президент України майже влаштував Овальний кабінет 2.0· ну і про те, чому все вперлося в саме питання ДонбасуСтати спонсором можна тут:🏆 Patreon (можна купити одне конкретне відео)☕️ BuyMeaCofee▶️ Ютуб
Зеленський вперше розкрив зміст 20 пунктів мирного плану — повний список від «РБК-Україна».Коротко нижче, детальніше на світлинах: Підтвердження суверенітету України, без’ядерний статус. Угода про ненапад РФ–Україна, припинення вогню, моніторинг. Міцні гарантії безпеки від США, НАТО та Європи (з військовою відповіддю у разі агресії РФ). ЗСУ — до 800 тис. у мирний час. Членство України в ЄС із зафіксованою датою, доступ до ринку ЄС. Масштабне відновлення: фонди, інвестиції, до $800 млрд. Прискорення угоди про вільну торгівлю зі США. ЗАЕС — демілітаризація, спільне управління (компроміс не узгоджений). Території — «найскладніше»: варіанти лінії зіткнення, ВЕЗ або референдум. РФ має вивести свої війська з Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Харківської областей для набрання чинності угоди. Свобода судноплавства Дніпром і Чорним морем, демілітаризація Кінбурнської коси. Обмін полоненими «всіх на всіх», гуманітарні питання. Проведення виборів після угоди. Юридично обов’язкова угода, контроль і санкції за порушення.Також передбачається, що Україна винесе угоду на ратифікацію парламенту та/або проведе всеукраїнський референдум для схвалення. Україна може вирішити провести вибори одночасно з референдумом.
🗺 За останні 3 роки та 8 місяців (44 місяці або 1350 днів) ворог захопив 23% Донецької області, а під контролем Сил Оборони України залишається 22.6%🏹 Хоч динаміка окупації Донеччини залишається у розрізі щоденних оновлень доволі жвавою, але в контексті контролю над усієї областю — дуже повільною.📊 До повномасштабного вторгнення бойовики терористичних проросійських угруповань контролювали приблизно 32% області. За перші 40 днів вторгнення через провал оборони на півдні України та оточення Маріуполя, кацап зумів захопити ще 22.4% Донеччини. Після цього темпи просування спали, адже Сили Оборони стали від Великої Новосілки до Вугледару, а кацап стирався у штурмах ДонУРу (Донецького укріпленого району).📋 Історичний факт, що німецький Вермахт за неповні 47 місяців умудрився від Західного Бугу дійти до Москви та Сталінграду, а також повернутися в Берлін. Натомість "друга армія світу" за майже аналогічний період дійшла від Донецька до Покровська.♣️ Яким чином американські партнери вважають такий "черепаховий наступ" козирем — зрозуміти складно. Хоча, звісно, і ми не в змозі за нинішньої конфігурації сил звільнити всі міжнародно визнані території. 🤷🏻‍♂️ В цілому, якщо великих змін не буде, то для окупації всієї Донеччини кацапам треба буде не менше 3 років. І в чому тут козир — пишіть у коментарях до публікації.Мапа🛑Блог🛑Написати нам🛑 ЗСУHelp🛑Магазин🛑Донат