Fuente
Новоград.City | Один з можливих сценаріїв розвитку подій. Без нового повномасштабного ...
6 700 Vistas/Alcance
2023-02-12 15:02
Mensaje №9936
Один з можливих сценаріїв розвитку подій. Без нового повномасштабного наступу. У випадку, якщо росіяни визнають що наступати не здатні, і просто привезуть на лінію фронту всіх мобілізованих і змусять їх окупуватись у 10 ліній захисту та тримати оборону і поставлять нас перед фактом «А тепер штурмуйте, проривайте».І почнуть затягувати час. І час від часу збирати велике м’ясне угруповання і продавлювати наш фронт трупами, як вони це зробили в Соледарі. Ось це сценарій для нас, можливо, навіть гірший ніж новий великий наступ. Адже вони засядуть в глуху оборону і скажуть «Як вмієте так і проривайте».Адже у випадку великого наступу якщо ми його витримуємо, і перемалюємо росіян, то росіяни силяться і ми йдемо в контр атаку.Затягування конфлікту нам не на користь. Уявимо що вони затягнули війна на 2-3 роки.По-перше. Можливостей мобілізації в них набагато більше ніж в нас. Просто кількісно їх більше. І як би ми не сміялись з чмобіків, але їх така кількість що вони можуть замінити якість кількістю. По-друге. Їх оборонпром не мертвий. І вони можуть налагодити випуск старої техніки, котра обходилась без імпортних комплектуючих. І також треба не забувати що санкції це не панацея. За прикладом Ірану можна зрозуміти що обійти санкції дуже навіть можливо і росіяни шукають можливості різних обхідних шляхів.По-третє. Ми не знаємо на скільки вистачить допомоги та скільки буде тривати допомога нам з боку країн Заходу. Як довго громадяни країн Заходу та політики готові підтримувати нас.