Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Новини Львова 24/7 & Львів
Añadido 14 jul. 2024

Новини Львова 24/7 & Львів

@novinalviv24
Número de suscriptores: 525
Fotos: 2,650
Videos: 731
Enlaces: 2,150
Descripción:
Новини Львові та області сьогодні Тільки перевірена інформація 📌Прайс - @price_ukr

👥 Número de suscriptores

525
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -11

👁️ Vistas promedio por mensaje

283
Promedio/Día:: 268
Promedio/Tiempo:: 228
ERR: 53.9%

📊 Mensajes por Día

0.9
Último día: 1
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 0.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Людина не повинна тижнями чекати лікаря.Саме тому ми змінюємо принцип роботи поліклінік у Львові.З березня діють чіткі правила безоплатної медичної допомоги:🔹 якщо мешканець звертається по амбулаторну допомогу — консультація має відбутися протягом 24 годин.🔹 якщо у сімейного лікаря немає вільного часу, прийом забезпечить черговий лікар.🔹 консультація вузького спеціаліста є безоплатною за наявності електронного скерування від сімейного чи чергового лікаря. Це важлива умова.🔹 лабораторні обстеження — не за два тижні, а протягом 24 годин. Це стандарт.🔹 поліклініки працюватимуть і у вихідні: у будні — з 08:00 до 20:00, у суботу — з 09:00 до 15:00, у неділю — з 09:00 до 14:00. Бо хвороба не питає, який сьогодні день.🔹 запускаємо окрему медичну лінію за номером 1580. Якщо десь відмовили або затягують — місто має про це знати.Паралельно готуємо програму фінансової підтримки лікарів і медичних працівників із великим навантаженням. Бо вимагати швидкості можна лише тоді, коли система має ресурс.Медицина має бути не формально безоплатною, а реально доступною.Нам важливо, щоб ці правила працювали не на папері, а в реальному житті. Людина має знати: звернулась — її приймуть.А якщо десь система дає збій, ми будемо це виправляти.
Тривають рятувальні та ремонтні роботи в багатьох наших регіонах після масованої російської атаки. Комбінований був удар, спеціально прорахований, щоб якомога більше пошкодити нашу енергетику. Використали майже 400 дронів і 29 ракет різних типів, у тому числі балістику. Значну кількість було збито, але, на жаль, є і влучання. В Одесі без тепло- та водопостачання після удару дронів десятки тисяч людей. Усі необхідні служби працюють, щоб допомогти. Загалом під ударом були 12 областей, і, на жаль, відомо про дев’ятьох поранених, у тому числі – діти. Є пошкодження більш ніж десяти житлових будинків, залізниці. Партнери мають реагувати на всі ці удари проти життя. Росія повинна відповідати за агресію. Наша дипломатія буде ефективнішою, якщо буде справедливість і сила. Сила тиску на РФ – тиску санкцій, постійної та швидкої підтримки української армії, нашої ППО. Щоб мир був реальним і справедливим, діяти потрібно на єдине джерело цієї агресії. Тому що саме Москва продовжує вбивства, масовані атаки, штурми.
Була доповідь нашої делегації після зустрічей сьогодні – був тристоронній формат. Також були контакти команди з американською стороною. Доповідали Рустем Умєров, Кирило Буданов, Давид Арахамія. Хлопці були на звʼязку. Ми обговорили проміжні підсумки перемовин у цей день. Продовжать завтра. Також буде вагомий крок: ми очікуємо найближчим часом обмін військовополонених. Треба повертати полонених додому. І загалом наша українська позиція дуже чітка: війну треба завершувати реально. Саме Росія повинна бути готова до цього. І також партнери мають бути готовими забезпечити це реально своїми реальними гарантіями – гарантіями безпеки, – своїм реальним тиском на агресора. І тим, щоб зараз відчувалось – щоб люди в Україні це відчували, – що ситуація справді йде до миру, до закінчення війни, а не до того, що росіяни будуть використовувати все собі на користь і продовжувати удари. Не повинно бути винагород агресору. Якщо будь-яка винагорода агресору буде, Росія з часом зірве будь-яку домовленість.
Знову зима до Львова прийшла несподівано.Насправді — ні 🙂Дякую всім нашим працівникам, які цілу ніч працювали, щоб полегшити сніговий ранок для мешканців.Сніг падатиме і сьогодні протягом дня. Прогнозують близько 20–25 см опадів.Це не разовий шар, а постійне випадання протягом усього дня. Техніка працює безперервно, але очищені ділянки одразу накриває новий сніг.Тому звертаюсь до бізнесу: підключайтесь і допомагайте розчищати сніг біля своїх закладів, офісів і підприємств.Прохання і до мешканців. Якщо є можливість — не користуйтесь приватним авто. Перенесіть зустрічі, попередьте керівника, що будете пізніше.А якщо вже мусите виїжджати — не паркуйте авто в складних місцях, на поворотах і вузьких вулицях. Запарковані машини зараз найбільше заважають роботі техніки і створюють додаткові ризики.Станом на зараз маємо 22 звернення щодо неприбраних доріг і 2 — щодо тротуарів. Розумію, що їх буде більше. Тому прошу повідомляти — особливо там, де це критично важливо.І наперед відповім на запитання, яке точно з’явиться: чому за стільки років місто не придбало ще більше техніки.Відповідь проста і чесна. Останні щонайменше чотири роки ми купуємо техніку для фронту — а не для того, щоб вона стояла по львівських гаражах без діла.Це наш свідомий вибір.Ще раз дякую всім, хто сьогодні працює.І, будь ласка, подякуйте цим людям особисто.Дякую за розуміння.
Працівники ЛМКП «Львівтеплоенерго» проводять ліквідацію аварійного пориву теплової мережі на проспекті Червоної КалиниЧерез необхідність проведення ремонтних робіт тимчасово відключено від теплопостачання будинки за адресами:🔹 вул. Антонича — буд. 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 20а, 20, 22, 24, 24а, 26, 28, 30, 32;🔹 вул. Вернадського — буд. 2, 4, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38, 40, 42;🔹 вул. Драгана — буд. 1, 4, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 30;🔹 вул. Коломийська — буд. 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18;🔹 вул. Освицька — буд. 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 19;🔹 вул. Гориня — буд. 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 15а, 17б, 17, 17а, 19, 21а, 21, 23, 25а, 27а, 27, 29а, 31а, 31, 39;🔹 вул. Трильовського — буд. 1, 4, 5, 7, 8, 8а, 9, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 27, 27а, 28, 29, 31, 33;🔹 просп. Червоної Калини — буд. 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 97, 98, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 112, 113, 114, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135.Відновити подачу тепла планують сьогодні, орієнтовно з 19:00.Новини Львова 24/7ㅤ
Зараз уже фіналізували підготовку до зустрічей із європейськими партнерами – важливі заходи далі по тижню. Перше – буде хороша й багато в чому абсолютно нова угода щодо наших оборонних спроможностей. Угода, яку ми будемо реалізовувати фактично як частину гарантій безпеки для нашої держави, для всіх наших людей довгостроково. Зараз деталі ще зарано називати – усе буде на тижні. Друге – ми чітко на одній сторінці з нашими партнерами щодо дипломатії, я вдячний кожному за підтримку, за принципову позицію – усім країнам, усім лідерам. Україна знов-таки висловила свою готовність закінчити війну. Ми провели зустріч із Президентом Сполучених Штатів Америки, і ми домовилися, що саме так спробуємо організувати діалог – на лінії, яка є зараз. Саме таким був сигнал Президента Трампа його команді. Це було й публічно. Лінія фронту може бути початком дипломатії. Натомість Росія знову робить усе, щоб зіскочити з дипломатії. І як тільки питання далекобійності для нас – для України – стало трохи далі, то майже автоматично Росія стала вже менш зацікавленою в дипломатії. Це сигнал, що саме це питання – питання далекобійності – дає, можливо, незамінний ключ до миру. Чим більше української далекобійності, тим більша й російська готовність закінчити війну. Зараз тижні, які це знову підтвердили. Дискусія про «томагавки» виявилася сильною інвестицією в дипломатію – ми змусили Росію показати, що «томагавки» – це саме та карта, на яку вони зважають. Будемо говорити з європейцями, з американцями щодо далекобійності. Пріоритет – ППО, безумовно.
Сьогодні увесь день після російського удару тривала ліквідація наслідків – у Запоріжжі, у Києві, у Київській області, у інших наших регіонах. Більшість уражень – це звичайні будинки, це цивільні об’єкти. Постраждали більш ніж 80 людей. На жаль, чотири людини загинули, і серед них – одна дитина. Мої співчуття рідним та близьким. У Києві серед уражених об’єктів – Інститут Стражеска – це Інститут кардіології, один із провідних медичних закладів нашої країни та всього нашого регіону в Європі. Там двоє загиблих, значні пошкодження однієї з будівель. Відновлення має бути якомога швидшим, і уряд повинен з цим допомогти. І загалом тільки в Києві пошкодження на тридцяти двох локаціях. Російський удар по Запоріжжю був надзвичайно жорстоким – на щастя, без загиблих, але тільки там, на Запоріжжі, – майже 40 людей цієї ночі постраждали. Усім надається необхідна допомога.Я хочу подякувати кожному, хто залучений до рятувальних операцій. Усім дякую нашим працівникам ДСНС України, «екстренці», лікарям, медичним сестричкам, поліцейським, дякую комунальним службам. Були також російські удари по енергетичних обʼєктах, і це вже, на жаль, традиційна російська тактика – Росія намагається і в цьому році ударити по Україні блекаутом.
Сьогодні багато військових справ. Була доповідь Головкома, також начальника Генштабу, я говорив із міністром оборони України. Дякую всім, дякую всім нашим воїнам, передусім у районах Добропілля, Покровська, також Куп’янська. Дуже важливо, що ви досягаєте результатів та знищуєте окупанта. Загальні втрати росіян тільки в рамках нашої Добропільської контрнаступальної операції – вже більше трьох тисяч, більшість із них це безповоротні втрати. Саме там росіяни хотіли здійснити один зі значних проривів по фронту, але наші сили їх знешкоджують. Це важливо.Путін бреше лідерам, які з ним досі ще розмовляють, коли каже, що окупаційний контингент досягає якихось там їхніх цілей. Поки що вони вже далеко не перший рік змушені придумувати все нові й нові причини, чому терміни, які їм визначили, постійно переносяться. І це показово, що попри все, що Росії кажуть у світі, вони все одно відповідають тільки новими спробами штурмів та новими ударами по українських містах, по нашій інфраструктурі. Реально хворі війною, і чи можливо їх вилікувати – це питання. Єдине, що може примусити цей російський вірус війни зупинитись, – це сила, сильні рішення, сильна допомога.
Всю ніч Україна перебувала під масованою атакою Росії. Ворог застосував 40 ракет, крилатих і балістичних, та близько 580 дронів різних типів. Дякую всім нашим воїнам, які всю ніч захищали небо, нашим пілотам F-16, які сьогодні вкотре довели свою майстерність та результативно відпрацювали в захисті України від крилатих ракет.Під ударом перебували Дніпро та область, Миколаївщина, Чернігівщина, Запоріжжя, громади Полтавської, Київської, Одеської, Сумської та Харківської областей. Ціллю ворога була наша інфраструктура, житлові райони, цивільні підприємства. У Дніпрі зафіксовано пряме влучання ракети з касетним боєприпасом у багатоповерхівку. Станом на зараз відомо про десятки поранених унаслідок обстрілу. Три людини, на жаль, загинули. Мої співчуття рідним і близьким.Кожен такий удар – це не військова необхідність, а свідома стратегія Росії залякувати цивільних і руйнувати нашу інфраструктуру. Саме тому потрібна сильна міжнародна відповідь. Україна довела, що може захищати себе та Європу, але для надійного щита маємо діяти разом: посилювати ППО, збільшувати постачання зброї, розширювати санкції проти російської військової машини та сфер, які її фінансують. Кожне обмеження Росії – це врятовані життя. Дякую всім, хто допомагає та підтримує нас.
Доповідь Головкома Олександра Сирського. Фронт, наші активні й далекобійні дії на російській території. Особлива увага – Покровському напрямку. Лише за минулу добу там було 51 жорстке зіткнення. Українські підрозділи захищають позиції, і дуже цінне кожне знищення окупантів. Тривають наші активні дії на Сумщині, і я вдячний кожному підрозділу, який поступово витискає російські сили. Подякував Головкому за те, що вдалося зірвати російський план щодо Сумщини. Хоча цей наш регіон залишається одним із пріоритетних напрямків для ворога, наші сили незмінно блокують російські спроби просунутися вглиб Сумської області з прикордоння. Є за тиждень також результати в поповненні обмінного фонду для України. Продовжуємо діяти і на російській території. Детально обговорили потреби наших підрозділів – конкретну зброю, постачання якої треба збільшити. На наступному тижні говоритиму про це з партнерами. Окремі завдання дав секретарю РНБО щодо залучення зовнішнього фінансування на виробництво дронів. Цьогорічне виробництво дронів суттєво перевищить показники, які очікувалися ще на початку року. Була доповідь керівника Служби зовнішньої розвідки: аналіз застосування санкцій проти Росії, ключові результати, ключові пріоритети. Санкції дуже відчутно загальмували російський економічний потенціал, і ми обрали напрями, які можуть додатково болісно вплинути на агресора. Сьогодні ж була доповідь керівника ГУР – без деталей, але агресор усе відчує саме так, як потрібно. Слава Україні!