Fuente
Нотатки християнина | Двічі пом'ята машина в одному місціМолодий хлопець, 22 роки, прийшов д...
2 490 Vistas/Alcance
2026-02-25 07:14
Mensaje №1480
Двічі пом'ята машина в одному місціМолодий хлопець, 22 роки, прийшов до служителя і каже, що Бог не чує його молитви, що він молиться, а відповіді нема. Служитель послухав і каже: ти все одно старайся жити як хоче Бог. Хай може нема зараз відповіді, але якщо ти будеш жити так як Бог каже то Він дасть і допоможе. Може будуть випробування, але ти роби так, як Бог хоче.Хлопець послухав🤔 і поїхав.Це був вечір, вже темно стало, а щоб виїхати з тієї вулиці, йому довелось приблизно 100 м. їхати задом, а в нього бус.Ось їде він і відчув удар об щось. Вийшов, побачив, що в'їхав теж в бус і добре пом'яв йому бік.Думає: може поїхати звідси, все одно ніхто мене не бачив.Навіть камери не зафіксують бо дуже темно. Але згадав слова служителя і подумав, а як би Бог хотів, щоб він зробив. Вирішив знайти господаря. Стукає в ворота - ніхто не вийшов. Собака почав гавкати, то він його почав дражнити, щоб точно почули, що хтось хоче зайти. Але ніхто не вийшов. Тоді хлопець написав записку: вибачте, я пом'яв вашу машину. Ось мій номер .... дзвоніть.І поїхав🚐Зранку дзвонить телефон:- Це ти записку залишив?- Я...- Давай зустрінемось в кафе.- Добре.Зустрілись вони. І от той чоловік сидить і дивиться на нього, просто дивиться👀Хлопець каже:- Чому ви мовчите, чому ви так на мене дивитесь?- Та дивлюсь чи ти нормальний чи ні. Та ніби нормальний. Розкажи як ти машину пом'яв.- Здавав задом назад, а було темно. Та і її не було як я туди їхав вдень. Так і не побачив.- А скажи взагалі хто ти і чому вирішив записку лишити? Тебе ж ніхто не побачив і ти міг поїхати без того.- Я віруючий.- А, то ось воно що. Дивні ви... Слухай, а давай коньяк замовимо, відмітимо таку зустріч?- Я не п'ю. - А, ти ж віруючий... - Ви краще скажіть скільки платити?- Та почекай з тим, щоб платити. Я тобі зараз розкажу, що насправді було: мені в обід інша машина пом'яла бік. Це багатий чоловік і сьогодні ми йдемо до СТО, а він буде платити за ремонт.А ввечері, коли вернувся додому, твоя записка мене дуже здивувала.Так і закінчилась ця історія. Шкода, що не відоме продовження, що з тим власником машини було далі. Але хлопець прийшов додому, і був дуже радий, що він вирішив так зробити і це було правильним рішенням 💯Наші дії для людей мають велике значення.Приповiстi 2:6бо Господь дає мудрість, з Його уст знання й розум!@notes_christian