Fuente
Ніжин Оперативно | ЗАКОННІ БЕЗЗАКОННЯ ТА МАНІПУЛЯЦІЇ або ЯК І ЧОМУ НАМАГАЮТЬСЯ ЗНИЩИТИ ЗА...
6 700 Vistas/Alcance
2024-07-18 12:08
Mensaje №18241
ЗАКОННІ БЕЗЗАКОННЯ ТА МАНІПУЛЯЦІЇ або ЯК І ЧОМУ НАМАГАЮТЬСЯ ЗНИЩИТИ ЗА ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ ГРОМАДИ НІЖИНАПевні представники сьогоднішньої влади Ніжина це просто ДНО! Шантажі, моральний тиск та відверті маніпуляції - ось їх справжнє обличчя ! Вони намагаються знищити кожного, хто має свою позицію, кожного, хто тим чи іншим чином заважає їм обкрадати та використовувати нашу громаду. При чому в своїх "методах знищення" вони не мають меж! Сказав слово проти і колесо їх помсти вже крутиться в твоєму напрямку! А якщо ще зміг знайти факти їх беззаконня то все! Але найгірше вони "затискають кліщі помсти" тоді, коли відчувають в людині силу, коли до цієї особи прислухаються люди і починають прокидатись та розуміти весь букет їх розкрадань та маніпуляцій! Але силу тих, хто обрав шлях захисту Ніжина не зламати! Влада вже знищувала репутацію думаючих депутатів, тисне на бізнес, просто знищує простих громадян, були випадки, коли за незмінну позицію робили "чорними ріелторами" або "власниками борделів", були випадки, коли від водопостачання відключали ціле підприємство! Тиснуть на кожного! Намагаються знищити волонтерів, які не "лягають" під владу - зокрема можуть залишити ту чи іншу ГО без приміщення, тільки за те, що не дали цій владі "пропіаритися" на допомозі ЗСУ чи громаді! А ще вони тиснуть морально, використовують найбрудніші методи! Не мовчиш - страждатимеш від погроз морально деградованих осіб, які до того ж зруйнували твою родину! Не мовчиш - тобі серед ночі подзвонять і погрожуватимуть знищенням дітей!!!! Не мовчиш - тебе і твоїх дітей позбавлять майна! АЛЕ МОВЧАТИ І БОРОТИСЬ НІХТО НЕ ПРИПИНИТЬ!!!! P.S. Далі буде! З фактами, голосовими повідомленнями записами екрану, громада оцінить все моральне дно, як влади так і зрадників, недолюдей, оцінить все від брехні і маніпуляцій деградованих жінок-руйнівниць родин до проплачених постів від "ботів"!!!! БО НАША МЕТА - НІЖИН І УКРАЇНА! Місто та країна в яких буде безпечно і комфортно нашим дітям! БО НАША МЕТА - ПЕРЕМОГА!!! Як зовнішніх так і внутрішніх ворогів! Тому впевнено до цієї мети! Допомагаємо ЗСУ та будуємо надійний тил! ДОБРО І ПРАВДА ПЕРЕМОЖУТЬ!Світлана Охріменко