Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ніжин Оперативно
Añadido 16 feb. 2022

Ніжин Оперативно

@nizhyn_operatively
Número de suscriptores: 19 758
Fotos: 14,400
Videos: 1,960
Enlaces: 5,010
Descripción:
Оперативне інформування по місту Ніжину Чернігівської області
Fuente

Ніжин Оперативно | Поки чиновники звітують про сучасне обладнання, нові відділення та євр...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ніжин Оперативно Ніжин Оперативно @nizhyn_operatively
8 800 Vistas/Alcance 2026-06-05 14:47 Mensaje №23878
Поки чиновники звітують про сучасне обладнання, нові відділення та європейський рівень медицини, працівники лікарні показують іншу сторону «успіху».Мова про нове відділення з ангіографом та інсультним блоком. Здавалося б, об'єкт, який мав би відповідати всім вимогам для порятунку людських життів. Але є нюанси.Реанімаційна палата на 5 ліжок складається з двох кімнат і має аж троє дверей. Перші двері вже зламані, бо від самого початку нормально не закривалися. І виникає просте питання: як через них швидко завезти пацієнта на функціональному ліжку в критичному стані?Другий прохід взагалі без дверей. Тому персонал змушений ставити імпровізовані перегородки, щоб сторонні не спостерігали за встановленням катетерів, інтубацією чи іншими реанімаційними процедурами. Про повагу до приватності пацієнтів, схоже, під час проєктування забули.Ширина проходів така, що ліжка та каталки проходять буквально впритул. Результат не забарився — вже через місяць кути оббиті. Ще трохи — і ремонт можна буде починати заново.Треті двері теж є. Правда, користуватися ними неможливо, тому їх просто заставили шафою.Окрема історія — стіни, які не підлягають вологому миттю. Для реанімації, де має проводитися регулярне генеральне прибирання та дезінфекція, це виглядає особливо цікаво. Немає навіть москітних сіток на вікнах та кімнати для переодягання персоналу.Схоже, що при проєктуванні та ремонті головним було освоїти кошти і красиво відкрити відділення під камери. А от чи буде там зручно працювати медикам і чи відповідатиме реанімація елементарним вимогам — питання, яке чомусь залишилося другорядним.Як ви розумієте, ніхто не поніс відповідальність.