Fuente
Незалежний громадський портал | Йому було лише 18: на Хмельниччині попрощалися з сапером-розвідником ш...
371 Vistas/Alcance
2025-04-11 16:45
Mensaje №13909
Йому було лише 18: на Хмельниччині попрощалися з сапером-розвідником штурмового батальйонуСьогодні, 11 квітня, Славута схилила голову в скорботі. Громада прощалася не просто із Захисником, а з хлопцем, чиє серце палало вогнем любові до України, незламної волі та юнацької відваги. Йому було лише вісімнадцять…Олександр Самойлович народився 17 вересня 2006 року. Закінчив Славутський ліцей, навчався в Національному університеті біоресурсів і природокористування України. У 16 років — до лав Національно-визвольного руху «Правий Сектор», вчив тактику, медицину, військову справу, гартував тіло і дух у спорті. За плечима — 11 років футболу, 4 роки тайського боксу, перемоги, характер, сила.25 жовтня 2024 року він став воїном 1-го окремого штурмового батальйону імені Дмитра Коцюбайла. Пройшов підготовку у Великій Британії, мав позивний «Віллі», а у цивільному житті його знали як «Віндіра» — «воїна» скандинавською.4 квітня 2025 року, поблизу населеного пункту Вовкове на Донеччині, сапер-розвідник Самойлович