Fuente
NGO «Stella» | 👋👋 Вітання від української команди, з молодіжного обміну Erasmus+ "P...
4 500 Vistas/Alcance
2025-04-03 14:38
Mensaje №1037
👋👋 Вітання від української команди, з молодіжного обміну Erasmus+ "Peter Pan! Inclusion through play!", що пройшов в кінці лютого - на початку березня в Нідерландах!Ми підготували для вас онлайн #воркшоп де хочемо поділитись:😍 нашими враженнями про проєкт та те як він вплинув на наше повсякденне життя💡отриманим досвідом про важливість залучення людей із обмеженими можливостями у суспільство👩💻 лайфхаками як зробити свій мотиваційний лист «тим самим»🧠 інформацією що таке Еразмус так як тобі туди потрапитиКожен із нас буде радим поділитись нашим досвідом і допомогти вам у майбутньому отримати таке ж🤩!Якщо вам від 16 до 30 років, і хоч трохи цікавитесь темою інклюзії та роботи із нею (і не тільки😉), то цей воркшоп для вас!📍 Де: Google Meet (ми створимо групу з зареєстрованим учасниками, куди надішлемо посилання)🕓Коли: 6 квітня (неділя), 19:00👉🏻Реєстрація за посиланням:https://forms.gle/qAkayvX4yff5wo7YA❓Якщо у вас є якісь питання пишіть в коментарях, будемо раді відповісти на них під час воркшопуЧЕКАЄМО🫶🏻ГО "Стелла"