Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Новости Бердичев
Añadido 23 jul. 2021

Новости Бердичев

@newukrei
Número de suscriptores: 187
Fotos: 8,470
Videos: 2,690
Enlaces: 943
Descripción:
You can view and join @newukrei right away.
Fuente

Новости Бердичев | Давайте говорити відверто, це наш перший контрнаступ, якщо його можна ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Новини України 🇺🇦 Новости Бердичев @newukrei
71 Vistas/Alcance 2022-09-02 18:28 Mensaje №12647
Давайте говорити відверто, це наш перший контрнаступ, якщо його можна назвати. Все, що було до цього назвати цим словом не можна, адже саме на Херсонському напрямку противник: дуже міцно окопаний + бетонні подоби бункерів, має гарний «обоз» (уже ні), безліч артилерії для придушення нашого наступу. Безліч: складів, КП, скупчень особового складу та техніки.У зв'язку з двома новинами, які пов'язані один з одним, можна з упевненістю сказати про те, що цей контрнаступ тактичного рівня був успішним. BBC (видання новинне) писали про те, що США брали участь у проведенні операції, звичайно ж без своїх людей на полі бою, але їм було цікаво і вони вирішили нам допомогти і дати пораду.Пройшло три дні з моменту активних дій і ми бачимо новину про те, що Білий Дім закликає Конгрес США схвалити виділення 11,7 млрд доларів для нашої країни. Туди входить військова та економічна допомога. Це ключовий момент, який у разі успіху (конгрес прийме) покаже нам, що Захід (США – ключова країна Заходу) не боїться виділяти такі кошти, а значить розуміє, що Україна поверне всі свої території і дана війна не увійде до замороженої стадії. одна сторона не рухається, щось нібито АТО після Мінська).У РФ справді багато втрат. Не скажу, що це було досягнуто у ближніх боях, адже в нашому випадку зарішала арта, яка придушила ворожі окопи та арту, а потім дуже успішно знищувала російську техніку та особовий склад у радіусі поразки.HIMARS також зробив перелом ситуації. У РФ з логістикою — колапс, командні пункти знищені, скупчення особового складу та техніки в тилу обстріляно, через що у РФ додалося безліч 200 і 300.Зараз завдяки AGM-88 HARM та знищенню російських радарів та систем ППО, вирішує Bayraktar, який знищує автотехніку, міномети та ворожі САУ.Про втрати двох сторін не писатиму (точні цифри), я приблизно розумію скільки і це від слова зовсім не легка прогулянка, як думають багато хто. РФ теж знищує нашу техніку, до них все одно приїжджає піхота та техніка з резерву, у них безліч БПЛА та встановлених мін. У нас втрат менше, навіть при врахуванні наступу і це справді колосальний успіх, якщо враховувати, що русяни більше в кілька разів, причому у всіх аспектах і вам це потрібно враховувати. За втратами скажу свою думку: щось між 1:2 та 1:3. Санітарні становлять 85 відсотків, за рахунок того, що в нас грамотні парамедики та продумана евакуація — хлопці виживають, на відміну від руски, які найчастіше своїх просто кидають, а якщо не кидають, то ті зітхають дорогою до шпиталю.Якось так.p.s. Проблеми залишилися ті самі, що й раніше. Вирішити їх найближчим часом не зможуть