Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓
Añadido 14 jul. 2024

ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓

@newsinUA2023
Número de suscriptores: 4 792
Fotos: 29,700
Videos: 12,400
Enlaces: 37,700
Descripción:
Інформаційно-розважальна контора для панів та панянок України🇺🇦 Поділитись каналом із друзями: https://t.me/+3yJsAy85NfFiY2Ri
Fuente

ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓 | НАБУ та САП викрили схему розкрадання коштів за «зеленим» тарифом на Т...

Logotipo de la comunidad de telegram - ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓 ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓 @newsinUA2023
1 450 Vistas/Alcance 2026-01-21 11:30 Mensaje №52148
НАБУ та САП викрили схему розкрадання коштів за «зеленим» тарифом на ТОТ Запорізької області. Один із підозрюваних — колишній заступник голови Офісу президента.Імена підозрюваних не оприлюднюють, однак, ймовірно, йдеться про Романа Шурму. Загалом у справі фігурують дев’ять осіб, серед яких — брат ексзаступника голови ОП, власник мережі компаній, колишній член наглядової ради «Нафтогазу» та екскомерційний директор «Запоріжжяобленерго».Загальна сума завданих державі збитків становить 141,3 млн грн.Деталі справи 👇:У 2019–2020 роках колишній депутат Донецької обласної ради (ще до призначення на посаду в ОП), його рідний брат та довірена особа встановили контроль над групою підприємств, що виробляли електроенергію на сонячних електростанціях, розташованих у Василівському районі Запорізької області.Після окупації частини регіону сонячні електростанції втратили зв’язок з енергосистемою України. Попри це, підконтрольні підозрюваним компанії продовжували декларувати виробництво електроенергії та отримувати за неї виплати за «зеленим» тарифом. ПОЛЯНІЦА: ПІВДЕНЬ🍓