Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ти в курсі? Ужгород / Закарпаття
Añadido 06 ene. 2025

Ти в курсі? Ужгород / Закарпаття

@news_uzgorod
Número de suscriptores: 1 321
Fotos: 1,560
Videos: 578
Enlaces: 588
Descripción:
Актуальні новини світу та України
Fuente

Ти в курсі? Ужгород / Закарпаття | Вітання, орчатіна!😂Ваша «закрита» нарада в Мінпромторгу щодо виробницт...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ти в курсі? Ужгород / Закарпаття Ти в курсі? Ужгород / Закарпаття @news_uzgorod
137 Vistas/Alcance 2026-04-17 15:40 Mensaje №6928
Вітання, орчатіна!😂Ваша «закрита» нарада в Мінпромторгу щодо виробництва БПЛА пройшла дуже продуктивно. Для нас.Поки ви там сиділи і жували соплі, намагаючись видати китайську техніку за «російську продукцію» (СТ-1) і розпиляти бюджет, ми слухали кожне ваше слово.Ви можете скільки завгодно тиснути на свої контори типу «Альбатрос», «Geoscan», «Уфимец» та решту і вимагати від них «локалізації». Але коли 90% всього вашого залізяччя повністю залежить від китайських компонентів — двигуни, електроніка, пластик, кабелі — ви не виробники. Ви просто перекупники, які сидять на китайській голці і прикидаються самостійними.Ви самі на нараді визнали: без Китаю у вас нічого не літає. А Мінпромторг продовжує вимагати неможливого і тисне на «імпортозаміщення», якого в реальності немає.Персональні привітання вже летять усім учасникам. Сердюк, Плотніков, Абдулов та вся ваша компанія — кожен з вас у нас на рахунку.Ховаєте дані в ГІСП? Сподіваєтесь на захист? Даремно. Ми вже глибоко у вашій кухні.Скоро «держпідтримка» вам знадобиться не на нові цехи, а на те, щоб хоч якось рятувати свої дупи.Це тільки початок, гниди. Далі буде значно цікавіше.Несподіванки можуть з’явитися зовсім неочікувано.Скоро побачимось.Слава ЗСУ! 🔥