Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Нове Життя🌱
Añadido 14 jul. 2024

Нове Життя🌱

@newlifeblyznuki
Número de suscriptores: 1 417
Fotos: 16,000
Videos: 943
Enlaces: 11,200
Descripción:
🤝З приводу співпраці та реклами - @newlifebliz_admin або 0950443850
Fuente

Нове Життя🌱 | Тиждень, що минув, був надзвичайно важким для Харкова. За сім днів міс...

Logotipo de la comunidad de telegram - НОВЕ ЖИТТЯ Нове Життя🌱 @newlifeblyznuki
372 Vistas/Alcance 2025-04-28 10:06 Mensaje №19531
Тиждень, що минув, був надзвичайно важким для Харкова. За сім днів місто пережило 54 обстріли - удари вдень і вночі. Лише понеділок і неділя були відносно спокійними. В цілому ж інтенсивність атак зросла в рази.24 квітня ворог одночасно випустив 10 ракет і 14 дронів. Це була наймасованіша комбінована атака з початку повномасштабного вторгнення.Та найгірше, що росія забрала ще одне безневинне життя. Чоловік, чия машина опинилися в епіцентрі вибуху «шахеда», помер у лікарні. Медики робили все можливе, аби його врятувати, але дива не сталося. Мої найщиріші співчуття родині загиблого!Крім того, поранень зазнали 18 людей, серед них - дитина.Руйнації - жахливі. Знову страждають житлові будинки, знову - школи, садочки, лікарні. Знову - виробничі підприємства.Особливо гостро стоїть проблема вибитих вікон - близько півтори тисячі. Це величезна кількість. Вже закрили всі пошкоджені. Але питання повноцінного скління залишається дуже актуальним. Ведемо перемовини з міжнародними фондами - шукаємо підтримку для Харкова.Комунальні служби працювали без упину на кожній постраждалій локації і зараз продовжують роботи там, де ще не все відновлено. Тепер щодо тривог: за останній тиждень тривалість повітряних тривог у Харкові скоротилася на 32 години - це на 34% менше, ніж середня тривалість тривог по області. І загалом за два місяці повітряні тривоги в місті тривали на 230 годин менше.Це спільна заслуга наших військових, сил ППО, всіх, хто захищає наше небо.Дякую кожному за витримку, мужність, віру та любов до рідного міста! Ми обов'язково вистоїмо!