Fuente
Новий формат, новини війни 🇺🇦 | У Шевченківському районі Києва відкрили два штаби допомоги постраждали...
50 Vistas/Alcance
2025-07-10 11:37
Mensaje №11041
У Шевченківському районі Києва відкрили два штаби допомоги постраждалим від атаки РФУнаслідок нічної атаки росіян у Шевченківському районі Києва пошкоджено житлові будинки. Для підтримки постраждалих мешканців розгорнули два штаби допомоги, де надають консультації, оформлюють виплати та допомагають з програмами відновлення.Найбільших руйнувань зазнав саме Шевченківський район: пошкоджені дахи, верхні поверхи та фасади будинків, а також внутрішні приміщення. Частина уламків дронів влучила в нежитлові будівлі.Для оперативної підтримки постраждалих мешканців у районі працюють два кризові штаби:вул. Коперника, 8 (школа №101). Контактна особа — Ірина Піщанська, тел. (067) 68-72-600вул. Юрія Іллєнка, 39 (спеціалізована школа №61). Контактна особа — Тетяна Чечель, тел. (096) 56-20-287У штабах можна отримати:консультації та допомогу у поданні заяв на матеріальну допомогу;роз’яснення щодо участі в програмі «єВідновлення» через застосунок «Дія»;психологічну та юридичну підтримку;оформлення документів та поради щодо подальших дій.Фінансова допомога:10 000 грн одноразово — у межах програми «Турбота. Назустріч киянам»;40 000 грн — для оренди тимчасового житла, якщо постраждале помешкання визнано непридатним для проживання;20 000 грн щомісячно — до моменту відновлення житла (максимум на 1 рік).Також відкрито Координаційний центр у Подільському районі — вул. Електриків, 28-Г (гуртожиток). Там також надають допомогу цивільному населенню.Влада закликає всіх постраждалих не зволікати з оформленням заяв і звертатися до штабів або районних управлінь соціальної політики.