Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Новий формат, новини війни 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Новий формат, новини війни 🇺🇦

@newformatinfo
Número de suscriptores: 257
Fotos: 1,710
Videos: 407
Enlaces: 6,750
Descripción:
інтернет-видання newformat.info
Fuente

Новий формат, новини війни 🇺🇦 | Окупанти завдали ракетних ударів по Білгород-ДністровськомуРосіяни ата...

Logotipo de la comunidad de telegram - Новий формат, новини війни 🇺🇦 Новий формат, новини війни 🇺🇦 @newformatinfo
55 Vistas/Alcance 2025-06-23 14:03 Mensaje №11018
Окупанти завдали ракетних ударів по Білгород-ДністровськомуРосіяни атакували Білгород-Дністровський на Одещині балістичними ракетами.Окупанти зруйнували навчальний заклад.Під завалами можуть бути люди. На місці вже працюють рятувальники.У Білгород-Дністровському відомо про двох загиблих. Під завалами ліцею ще можуть бути люди.Попередньо, це був удар балістичної ракети.«Ліцей фактично повністю зруйнований. Триває рятувальна операція. Залучені всі необхідні служби. Жоден із таких російських ударів не є випадковим – російська армія точно знає, куди бʼє. І це – демонстративні удари», — зреагував Володимир Зеленський.«Абсолютно божевільний удар російської ракети просто по ліцею в Білгород-Дністровському Одеської області. За попередніми даними, це був удар балістичної ракети. Дітей у ліцеї не було – зараз канікули. Але були працівники ліцею. На жаль, під завалами можуть бути люди. Вже відомо про двох загиблих. Мої співчуття рідним та близьким. Ліцей фактично повністю зруйнований. Триває рятувальна операція. Залучені всі необхідні служби. Жоден із таких російських ударів не є випадковим – російська армія точно знає, куди бʼє. І це – демонстративні удари. Керівництво Росії не збирається змінюватись, не збирається зі своєї волі завершувати війну. Саме тому потрібне реальне та болісне для Росії посилення тиску й санкцій. Ми зараз захищаємо себе від російських ударів. Але якщо не буде примусу Росії до миру, доведеться думати про захист ліцеїв, лікарень та звичайних житлових будинків і в інших країнах Європи – усюди, куди російські вбивці зможуть влучити. Треба зупиняти вбивства та удари. Треба тиснути на Росію», – повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.