Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Новини Чернігівщини
Añadido 29 sep. 2021

Новини Чернігівщини

@newchnews
Número de suscriptores: 25 329
Fotos: 25,000
Videos: 5,090
Enlaces: 1,470
Descripción:
Новини Чернігівщини та Чернігова Наша група в Facebook: https://www.facebook.com/groups/newch.news/?ref=share_group_link Наша сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/newch.news/ Наш сайт: newch.news
Fuente

Новини Чернігівщини | Росіяни та місцеві ЗМІ публікують наслідки обстрілу ТЕЦ у Чернігові - ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Новини Чернігівщини Новини Чернігівщини @newchnews
6 310 Vistas/Alcance 2025-12-08 12:16 Mensaje №32627
Росіяни та місцеві ЗМІ публікують наслідки обстрілу ТЕЦ у Чернігові - на фото видно "потужні укріплення" станції.За два місяці, як ТЕЦ пережила першу масовану атаку і до Чернігова приїздили урядовці, місцеві аферисти особливо нічого не зробили. На фото добре видно, що є лише куби з піском виставлені по периметру. Жодних укриттів не має. І це при тому, що з рахунків КП «Теплокомуненерго», яке опікується ТЕЦ, від початку року безслідно зникло близько 320 мільйонів отриманих за продаж електроенергії.Всі мають знати, що за схематозом по виводу коштів з Чернігівської ТЕЦ стоїть Олексій Щербина. Це той, що на фото лапшає містера МВД Клименка. Щербина з ТЕЦ повʼязаний ще з часів, коли вона перебувала в оренда ТЕХНОВИ. Саме за Щербини ТЕЦ (ТехНова - ред.) обібрала «Нафтогаз» на 1,5 мільярди гривень, які потім намагалися повісити на місто Чернігів. Справа десь загубилася, а от Щербина ні. Він перейшов керувати «Облтеплокомуненерго», яке належить Владиславу Атрошенко, а на ТЕЦ Щербина приставив свого кума Дмитра Коваленка. Окрім цього Олексій Щербина був преставлений до Олександра Ломако в ролі радника, а після його звільнення і до Віктора Геращенко. В Чернігові добре відомо всім і правоохоронним органам зокрема, що Щербина є так званим «смотрящим» за теплогенерацією від Атрошенко і працює виключно на його власний інтерес грабуючи Чернігів та Ніжин. З огляду на те, що ці діячі так зухвало виводять сотні мільйонів і ще більш зухвало ігнорують захист ключових теплогенерацій Чернігова, правоохоронні органи мали б давно взяти їх за одне місце. Але…