Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Новини Чернігівщини
Añadido 29 sep. 2021

Новини Чернігівщини

@newchnews
Número de suscriptores: 25 339
Fotos: 24,900
Videos: 5,090
Enlaces: 1,470
Descripción:
Новини Чернігівщини та Чернігова Наша група в Facebook: https://www.facebook.com/groups/newch.news/?ref=share_group_link Наша сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/newch.news/ Наш сайт: newch.news
Fuente

Новини Чернігівщини | Правова держава гадаєте? ... побачимо...Справу про навмисне пошкодженн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Новини Чернігівщини Новини Чернігівщини @newchnews
5 500 Vistas/Alcance 2025-01-20 16:52 Mensaje №23124
Правова держава гадаєте? ... побачимо...Справу про навмисне пошкодження інфраструктури зв'язку працівниками Чернігівобленерго було закрито... 31 грудня )) під ялинку - подарунок для Чернігівобленерго, як я розумію...Мене цікавить, що саме робив дізнавач, коли приймав рішення про закриття розслідування? Про що він мислив? Філософія цього вчинку ховається надто далеко для мого розуміння.. Чи було пошкодження лінії зв'язку навмисно? - ТАК! Чи було спричинено перерву в надання зв'язку? - ТАК ! Чи були ці дії зроблені повторно? - ТАК! Чому тоді було прийняте таке рішення?? Рішення що цього всього не було! На мою думку вже варто запитати інакше, а саме- Хто "порішав"?- Кому занесли і скільки то коштує? )) Ладно, так чи інакше, але ми працюємо по закону. Отже скаргу на закриття подано до слідчого судді, побачимо як відпрацює судова гілка влади. Якщо дасть збій і вона, тоді будемо тестувати антикорупційні інструменти вже. Все одно ми не відпустимо цю справу просто, бо ДІСТАЛО! В своїй скарзі ми чітко і детально пояснили які дії не спромігся вчинити дізнавач (не схотів?? не зміг?? не повинен був?? не ... що?? ) і опираючись на ЗАКОН просимо СКАСУВАТИ постанову дізнавача Черідніка Є.О, про закриття кримінального провадження. Поки ми це спускаємо на гальмах ми ніколи не будемо жити в правовій державі.Будемо тримати Вас в курсі ;)✍️Дмитро Барнаш, Прилуки