Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Новий Чернігів Телеканал
Añadido 14 jul. 2024

Новий Чернігів Телеканал

@newch_tv
Número de suscriptores: 1 469
Fotos: 5,220
Videos: 451
Enlaces: 6,590
Descripción:
Головні новини міста за день

👥 Número de suscriptores

1 469
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -16
Promedio/Mes:: -34

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 20
Promedio semanal: 2.9
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

‼️73-й обмін: Україна повернула з неволі 193 ЗахисниківСьогодні за результатами перемовин Координаційний штаб за дорученням Президента провів черговий обмін полоненими. З російської неволі визволено 193 Оборонців. Сьогоднішній захід став продовженням Великоднього обміну та реалізації відповідних домовленостей.Особливість нинішнього обміну полягає в тому, що вдалося повернути з полону хлопців 2000-х років народження, а також Захисників із пораненнями. Більшість звільнених незаконно утримувались на території Чечні. Проти частини з них були сфабриковані кримінальні справи, що є порушенням Женевських конвенцій.Серед визволених військовослужбовців — представники ЗСУ, зокрема значна кількість десантників. Також додому повертаються бійці Військово-Морських Сил, ТрО, Національної гвардії України, Нацполіції, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту. Окрім солдатів та сержантів, вдалося звільнити декількох офіцерів.Звільнені військовослужбовці захищали країну на Луганському, Донецькому, Харківському, Запорізькому та Курському напрямках. Наймолодшому Захиснику виповнилося 24 роки. У полон він потрапив на Донецькому напрямку у 2023 році. Вік найстаршого визволеного Оборонця — 60 років. Двоє військовослужбовців сьогодні святкуватимуть свій день народження вже на рідній землі.Усі звільнені пройдуть повний медичний огляд, отримають допомогу з фізичної та психологічної реабілітації, а також усі передбачені державою виплати. Україна забезпечить реінтеграцію героїв до суспільства після тривалої ізоляції.🤝Висловлюємо вдячність США та ОАЕ за допомогу в організації обміну.Дякуємо також усім дотичним структурам і організаціям за скоординовані зусилля, спрямовані на визволення наших громадян. Координаційний штаб продовжує роботу з пошуку та повернення кожного, хто перебуває в російській неволі.🇺🇦 Слава Україні!
Чернігів представлятиме Україну на відкритті Олімпійських ігор-2024. ❗️Але щойно силовики увірвалися до мене додому з повістками, щоб цього не допустити.Щойно, вчергове, до мене додому, де я мешкаю з дружиною та трьома неповнолітніми дітьми, прийшли співробітники СБУ. Видно, що хлопцям самим було соромно, адже їхні дії давно вже перейшли межу пристойності. ❗️Цього разу силовики прийшли не для того, щоб ритися в дитячих речах. Вручили повістки на допит. В якості свідка. Цілих три штуки. Зазвичай, їх присилають поштою або приносять на роботу. Цього разу команда надійшла чітка - принести додому, чим створити додатковий тиск на родину. Переживемо, хоча нічого приємного, звісно.✍️Реальні причини наступні. Вчора, як цепередбачає Закон про державну таємницю, я подав в ОВА інформацію про закордонне відрядження. Ті, звісно, передали в СБУ. Відрядження стосується офіційного запрошення представляти від імені громади Чернігова Україну у відкритті Олімпійських ігор 2024. Наше місто знають у Європі. Незламність чернігівців перед ворогом була відзначена прапором Честі Парламентської Асамблеї Ради Європи. Окрім участі у відкритті Олімпійських ігор, маю робочу зустріч з мером французького міста Сен-Дені. Цей захід сприятиме налагодженню партнерських відносин між нашими містами. Також планую зустрічі з європейськими партнерами щодо допомоги у відновленні Чернігова та підготовки міста до зими, що є нашою головною потребою. Регіон Іль де Франс, до якого входить місто Сен-Дені, взяв опіку над Чернігівщиною, тому це гарна нагода поспілкуватися особисто з тими, хто допомагає країні та місту. Участь представника України та Чернігова в офіційній церемонії відкриття Олімпіади - важлива нагода налагодження міжнародної співпраці та підвищення престижу нашого міста. Нагода нагадати про те, що українці боряться і здобудуть перемогу. Але дехто вважає по-іншому. Очевидно, щоб перешкодити участі нашого міста-Героя в цих почесних заходах, вдаються до таких низьких дій. ❗️Принесли аж ТРИ повістки. Всі - з порушенням КПК. Так поспішали, що вручили після завершення робочого дня одну на завтра, другу на 25 липня, третю - на 26 липня. Всі - менше, ніж за три доби, як того вимагає Закон. На думку службістів, я маю у них на три дні поселитися в столичному офісі? Щоб розповідати як місто, щоб чернігівці зимували зі світлом та теплом, відновлювало критичну інфраструктуру після руйнувань агресора? Ні, вони просто виконують черговий ганебний наказ згори та намагаються нашкодити Чернігову. Прикро. Хочу повідомити слідчих, що ми побачимося після мого повернення з відрядження. Приїду з примірником КПК та Конституції. Потрібно поважати закони та громаду героїчного Чернігова!Але сумно за тих, хто віддає такі вказівки. На жаль, діють вони за логікою: чим гірше країні, тим краще їм.