🎙️ Пресконференція Едді Гау перед матчем проти «Брентфорда»:🗣️ Про наступні матчі:Попереду велике тижневе випробування.Нам потрібна максимальна концентрація у двох наступних матчах. «Брентфорд» удома та «Тоттенгем» на виїзді — дві хороші гри. Повернення на домашній стадіон після кількох виїзних матчів — це більш ніж приємно, тож у суботу нас чекатимуть гарні відчуття.
🗣️ Про останні результати:Поразки — це дуже важке відчуття. Потрібно пережити поразку, правильно її осмислити та винести уроки. Ми намагаємося зробити це у стислі терміни, водночас визнаючи сильні сторони наших виступів і ті моменти, які потребують покращення.Головне — щоб гравці підходили до наступного матчу з позитивним настроєм. Це надзвичайно важливо, тому те, як ми впоралися з кожною поразкою за останній тиждень, має ключове значення для нашого подальшого успіху.
🗣️ Про Ентоні Елангу:Він зробив багато хороших речей, які могли призвести до голів, тож я був дуже радий, що він нарешті отримав винагороду у вигляді забитого м’яча — до того ж це був чудовий гол. Я щиро порадів за нього і сподіваюся, що це лише початок. Це також додасть йому віри у власні сили та в те, що він може дати команді — у його здібностях немає жодних сумнівів. Дуже важливий момент для нього.
🗣️ Про Бруно та Майлі:Бруно вже близький до повернення. У середу, коли ми були в дорозі, він провів тренувальне заняття і почувався досить добре. Сьогодні я його побачу і, сподіваюся, він буде готовий.Щодо Льюїса Майлі — дізнаємося сьогодні. Я чекаю на оновлення по ньому, але це не серйозна травма, і ми сподіваємося, що він повернеться дуже скоро.
🗣️ Про Ентоні Гордонa:Суттєвих новин щодо Ентоні немає. Є велика ймовірність, що він пропустить матч на вихідних, але ми сподіваємося, що травма несерйозна і він повернеться найближчим часом.
Ньюкасл Юнайтед
🎙️ Пресконференція Едді Гау перед матчем проти «Манчестер Сіті»:🗣️ Про матч-відповідь півфіналу Кубка Ліги:Другий гол у першому матчі, забитий так пізно, став для нас великим розчаруванням, але ми все ще віримо. Ми віримо, що маємо гравців, які здатні приїхати на будь-який стадіон у світі, показати рівень і забивати голи.
🗣️ Про готовність до матчу:У матчі з «Ліверпулем» перші 30-35 хвилин ми виглядали дуже сильно. Проти «ПСЖ» ми провели потужний матч протягом усієї гри, за винятком перших 20 хвилин. Якщо поєднати ці два відрізки — у нас буде чудовий шанс.Перш за все, ми маємо намагатися виграти матч. Якщо ми вийдемо з ментальністю, що потрібно привести всі ігрові аспекти до ладу й агресивно атакувати гру — подивимось, що з цього вийде.
🗣️ Про Джо Віллока:Я дуже радий, що Джо тут і грає так, як зараз. У двох останніх матчах він був дуже хорошим. Це повернення до його найкращої форми, і я вважаю його справді дуже сильним гравцем. Я ніколи не думав про те, щоб втратити Джо в це трансферне вікно. Він надто важливий. Кожен наш гравець, який здоровий, має для нас велику цінність.
🗣️ Про Бруно Гімараєша:Бруно почувається добре, але, думаю, на цей матч він не встигне. Є шанс, що він буде готовий до гри на вихідних.
🗣️ Про Свена Ботмана та Льюїса Майлі:Зі Свеном усе гаразд. Щодо Льюїса — не впевнений, що він також зможе зіграти в цьому матчі.
Ньюкасл Юнайтед
🎙️ Пресконференція Едді Гау перед завтрашнім матчем проти «Ліверпуля» в Премʼєр-лізі:🗣️ про сьогоднішнє жеребкування плей-оф ЛЧ:З ким би ми не зіграли, це буде чудова гра. Я дуже задоволений матчем в середу, особливо нашою грою в захисті. Ми з позитивом чекаємо жеребкування, і я буду задоволений будь-якому варіанту.
🗣️ про Бруно:Наразі дещо невідомо чи зможе він зіграти завтра, чи ні. Він провів доволі легке тренування з нами у Парижі, а також вчора. Сьогодні ми ще раз пересвідчимось чи зможе він завтра зіграти.
🗣️ про Жоелінтона:Після гри Жо полетів у Барселону задля отримання інʼєкції в пахову зону. Спеціаліст вважає, що йому потрібна лише одна інʼєкція, а це означає, що повернення Джо має бути досить швидким. Йдеться про тижні, а не про місяці. Точна дата ще невідома, але це безумовно гарні новини.
🗣️ про Тіно Лівраменто:Він непогано відновлюється. Сьогодні в нього буде сканування. Повторне сканування покаже чи є прогрес у відновленні його підколінного сухожилля, чи ні. Якщо все пройде добре, то Тіно можна очікувати на початку березня.
Ньюкасл Юнайтед
🎙️ Пресконференція Едді Гау перед матчем проти «Астон Вілли»:🗣️ Про суперника:Вони проводять чудовий сезон, у них чітке розуміння того, як вони хочуть грати, і чіткі структурні принципи стилю. Ми знаємо, що це буде дуже складний матч. Коли ми зустрічалися на початку сезону, гра була дуже конкурентною, тож сподіваємося, що зможемо показати свою найкращу гру.
🗣️ Про Кірана Тріпп'єра:Кіран — неймовірний лідер для нас за лаштунками, він додає команді спокою та впевненості. Чудово спілкується з гравцями, має величезний досвід. Він добре проявив себе, особливо в середу ввечері. Я дуже ним задоволений, і для нас великий виклик — зберегти його в такому ритмі.
🗣️ Про те, що Льюїс Майлі отримав капітанську пов’язку в середу:Льюїс є Льюїсом. Дуже розслаблений, дуже спокійний, нічим не збентежений. Він уміє контролювати свої емоції та почуття. Попереду в нього ще багато розвитку й прогресу в грі, але вже зараз видно дуже хороші ранні ознаки його кар’єри.
🗣️ Про Бруно Гімараєша:Ми сподіваємося, що травма несерйозна, ступінь ушкодження поки що невідомий. Після матчу він був доволі позитивно налаштований — це той гравець, який ніколи нічого не відкидає. Ми дамо йому всі шанси зіграти цими вихідними. Ми намагатимемося ухвалити правильне рішення щодо Бруно, адже він ключовий гравець для нас.
Ньюкасл Юнайтед
🎙️ Пресконференція Едді Гау перед сьогоднішнім матчем проти «ПСВ» у Лізі Чемпіонів:🗣️ про Дена Берна:Ден вже дуже добре прогресує. Він вже повернувся до тренувань, але сьогодні він ще не зіграє – зарано.
🗣️ про Вільяма Осулу:Те саме стосується і Вілла, він також повернувся до тренувань. Але на сьогодні він під питанням.
🗣️ про ігрову форму команди:Я думаю, що після середини листопада я побачив деякі покращення в грі нашої команди. Ми стали набагато стабільнішими. Це плоди нашої плідної праці під час тієї листопадної перерви на матчі збірних. Звісно ми ще далеко не ідеальні, були матчі де ми грали нижче нашого рівня, але загалом не все так погано. Наше завдання на зараз – зберегти цей рівень гри та ще покращувати його. 🗣️ про Свена Ботмана:Це були складні декілька місяців для нього. У нього дуже сильний характер, бо він завжди хоче грати та доводити свій рівень. Було дуже важко нам не маючи його в складі, однак зараз, коли він нарешті повернувся, ми дуже раді. Свен вже починає повертати свої найкращі кондиції. Сподіваємось, він продовжить так виступати на роки вперед. 🗣️ про можливе потрапляння в топ-8 ЛЧ:Це для нас завдання X, оскільки завдяки виходу в топ-8, ми позбудемось двох лишніх матчів та зможемо більше відпочити. Наш пріоритет – це показувати найкращу гру в будь-яких умовах, і звісно було б добре вийти одразу в 1/8. Гра проти «Марселя» досі не дає про себе забути, оскільки ми буди кращою командою тоді, однак програли. У нас залишилось дві гри і ми маємо постаратись виграти обидві, а далі вже побачимо, на якому місці опинимось.
Ньюкасл Юнайтед
🎙️ Пресконференція Едді Гау перед матчем проти «Вулвергемптона»:🗣️ Про наступний матч:«Вулвз» зараз у кращому становищі. За статистикою вони були певною мірою винятком — думаю, їм не пощастило набрати більше очок. З нашого боку ми нікого не недооцінюємо. Нам потрібно переконатися, що ментально ми перебуваємо в найкращому стані. Це надзвичайно важливий матч, і ми не можемо ставитися до жодного суперника легковажно.
🗣️ Про поразку від «Манчестер Сіті»:Мені здається, у грі з «Манчестер Сіті» була певна втома. Чи то фізична, чи ментальна — після 120 хвилин проти «Борнмута». Я знаю, що не всі провели на полі стільки часу, але, дивлячись матч, я не думаю, що ми були на піку фізичної форми.Тепер між тією грою та матчем із «Вулвз» наше завдання — максимально освіжити гравців і вийти на свій абсолютний максимум. Це величезний матч у нашому сезоні Прем’єр-ліги. Ми набрали певний імпульс і хочемо зберігати його якомога довше.
🗣️ Про Фабіана Шера:Учора він успішно переніс операцію, що є чудовою новиною. Усе пройшло за планом. Важко назвати точні терміни, але орієнтовно ми будемо розраховувати на близько трьох місяців поза грою. Якщо вийде швидше — чудово, але Фабіану потрібно дати час на відновлення.
🗣️ Про Дена Берна та Вільяма Осулу:Обидва вже ближче до повернення. Вілл, сподіваюся, почне тренуватися найближчим часом, після чого нам потрібно буде вирішити, коли ми зможемо залучити його до заявки на матч.Ден прогресує, він уже бігає — і це дуже хороший знак. З фізичною формою проблем не буде, головне — правильно керувати больовими відчуттями через травму.
🗣️ Про Джейкоба Мерфі:Джейкоб пройшов ще одне обстеження, і знову нічого не виявили — що виглядає дивно. Тут доводиться орієнтуватися на симптоми та самопочуття гравця. Ймовірно, це означатиме, що Джейкобу доведеться певний час побути поза грою. Скільки саме — я не знаю, але ми вдячні, що це не серйозна проблема, і сподіваємося швидко з нею впоратися.
🗣️ Про Жоелінтона:Він надзвичайно важливий для нас гравець. Коли ви бачите Джої у його гарчливому, агресивному, конфронтаційному стилі — думаю, саме тоді він перебуває в найкращому ментальному стані. Тут є тонка межа: ми не хочемо, щоб його вилучали, але він грає на цьому емоційному краю.Після повернення з останньої травми ми бачимо стабільну віддачу від нього. Йому довелося бути терплячим, але, думаю, ви бачите його якості та наскільки він важливий. Коли він на полі, на мою думку, ми виглядаємо значно сильнішою командою.
Ньюкасл Юнайтед
🗣️ Ботман про продовження контракту:Я дуже радий підписати цей контракт. Цей клуб дав мені так багато за останні три з половиною роки.Я виріс тут і як людина, і як гравець, і відчуваю, що в довгостроковій перспективі ще можу дуже багато дати команді. Саме тому обидві сторони дуже задоволені цим рішенням, і я з нетерпінням чекаю на те, що нас чекає попереду тут.
🗣️ Едді Гау додав:Ми в захваті від того, що Свен пов’язав своє довгострокове майбутнє з клубом. З моменту переходу він був для нас видатним гравцем, і я твердо переконаний, що попереду від нього ще більше.Свен має сильний менталітет і чудову працездатність — це видно щоразу, коли він тренується або виходить на поле. Ми цінуємо його присутність як на полі, так і поза ним, і я дуже радий, що його довгострокове майбутнє з клубом гарантоване.
🗣️ Спортивний директор Росс Вілсон теж висловився:Свен — не лише важливий гравець на полі, а й справжній професіонал та надзвичайно шанований член нашої команди.З огляду на те, що його попередній контракт мав завершитися наприкінці наступного сезону, чудово, що нам вдалося гарантувати його майбутнє тут. Я знаю, що Едді та гравці так само в захваті.Свен почувається комфортно в Ньюкаслі — і в місті, і в команді, — і ми всі з нетерпінням чекаємо на продовження спільної роботи з ним. Ньюкасл Юнайтед
🎙️ Пресконференція Едді Гау перед завтрашнім кубковим матчем проти «Борнмута»:🗣️ про командні новини:Я маю зробити компліменти гравцям щодо їхнього фізичного стану, особливо зважаючи на наш стиль ведення гри. З теперішнім графіком матчів дуже важко залишатись завжди у формі, тому вони справді молодці. Я був дуже задоволеним фізичним аспектом в останні тижні, оскільки ми могли додавати в останні хвилини ігор коли суперники заморювались. Я думаю, що завтра буде ротація, однак я ще не визначився щодо правильного вибору.
🗣️ про травму Фабіана Шера:Сподіваюсь, там не все так погано, або хоча б не так погано як спочатку здавалось. Він звернеться до спеціаліста, щоб отримати точну дату його повернення на футбольне поле. Втрата Фабіана – це величезний удар.
🗣️ про Дена Берна:Дену встановили часові рамки його повернення, тож я не знаю чи зможемо ми повернути його раніше тим більш з огляду на тип його травми. Він вже повернувся на траву. Ден звісно дуже хоче повернутись на поле, однак ми не можемо ним ризикувати.
🗣️ про FA Cup:Ми ще ніразу не повторили в цьому кубку того, що ми зробили в Carabao Cup, перші ігри завжди найважчі, далі може бути легше. Нам справді треба зосередитись на цьому турнірі, ми хочемо тут добре виступити.
Ньюкасл Юнайтед
🎙️ Пресконференція Едді Гау перед матчем проти «Крістал Пелас»:🗣️ Про матч із «Бернлі»:Був відрізок у 10–15 хвилин, коли ми занадто часто втрачали м’яч, і це додало їм упевненості та віри, дозволивши повернутися в гру. З нашого боку це дуже прикро, адже ми повели 2:0 вже за перші десять хвилин, і я очікував, що в той момент ми закріпимо свою перевагу.У нас є певні теми та аспекти гри, над якими ми зараз працюємо й намагаємося впроваджувати — вони мають зробити нас сильнішими та кращими.
🗣️ Про перших суперників у 26-му році:Це буде складний матч. У них дуже хороша форма на виїзді, це сильна в обороні команда. Вони організовані, проти них важко забивати, і водночас у них є якісні атакувальні гравці. Ми їх точно не недооцінюватимемо, але це гра, в якій ми можемо досягти успіху, якщо покажемо свій найкращий рівень.
🗣️ Про календар матчів:Цей місяць може стати визначальним для нашого сезону — з мінімальним відпочинком між іграми.Якщо подивитися на місяць у цілому, на нас чекають чудові матчі, справді захопливі події. Але попереду й серйозні виклики, тож початок місяця має бути для нас максимально продуктивним.
🗣️ Про повернення захисників:У нас є ще кілька тренувальних днів, але Тіно Лівраменто та Кіран Тріпп’єр працюють дуже добре. Вони мали кілька періодів відновлення, тож обидва вже близькі до повернення. Еміль Крафт поки що трохи позаду.
🗣️ Про Свена Ботмана та Ентоні Елангу:Вони обидва дуже близькі до повернення. Свен тренується з командою, і це чудово, тож я очікую, що він буде в обоймі на цю гру. Ентоні ще не тренувався з нами, але він дуже близький до цього.
🗣️ Про Льюїса Голла:З ним має бути все гаразд. Ми сьогодні уважніше його оглянемо.Він для нас дуже важливий гравець. Технічно він на високому рівні — атакувальний, орієнтований на гру вперед захисник, і з кожним матчем він лише прогресуватиме. З точки зору фізичної форми він повертається до свого найкращого стану. Це справжній талант, і нам потрібно намагатися зберегти його на полі.
Ньюкасл Юнайтед
🎙️ Пресконференція Едді Гау перед матчем проти «Бернлі»:🗣️ Про суперника:Це важке місце для виїздів — я це добре знаю, адже сам там працював. Але нам потрібно дивитися на цей матч окремо і віддати всі сили, щоб здобути позитивний результат.Нам потрібно почати краще почуватися на виїзді, повернути впевненість у гостьових матчах — заради наших уболівальників, які роблять так багато і їздять за нами у великій кількості. Ми повинні дати їм ті емоції, яких вони хочуть.
🗣️ Про поточний рівень інтенсивності команди:Думаю, це справді складніше, коли ти граєш кожні два-три дні. Але я бачу, що ця інтенсивність у нас все ще є — вона частина нас. Якщо згадати перший тайм проти «Челсі», то це був, можливо, найінтенсивніший футбол, який я бачив у нашому виконанні. Це були блискучі 45 хвилин.Були й матчі, де цього не вистачало. Але причин може бути багато. Легко подивитися лише на результат і зробити такий висновок. Загалом же в останніх семи-восьми іграх, за винятком матчу із «Сандерлендом», наші виступи були значно кращими.
🗣️ Про кадрові проблеми в захисті та як команда їх вирішує:Є ціла група гравців, які вже близькі до повернення, але не так швидко, як мені хотілося б. Я б хотів, щоб вони були готові якомога раніше, адже наша лінія захисту дуже виснажена.Ті, хто грав, на мою думку, впоралися дуже добре — особливо Льюїс Майлі, який діє не на своїй позиції. Але, звісно, ми були б дуже раді поверненню цих футболістів. Чи буде це вже до матчу з «Бернлі» — не знаю.Ми хотіли б проводити ротацію, особливо з огляду на календар. Січень, ймовірно, буде ще важчим, ніж грудень. Нас чекає складний відрізок матчів, і нам потрібні свіжі, готові гравці. Але зараз ми в тій точці, де не можемо дозволити собі втратити ще когось із захисників.
🗣️ Про Йоана Вісса:У випадку з Йоаном ми маємо бути обережними. Він усе ще на відносно ранній стадії повернення до повної готовності. Він дуже добре проявив себе у своєму єдиному старті — проти «Фулгема», я був тоді дуже задоволений його грою, і в нього ще будуть шанси.Проблема в нашому графіку: ми граємо кожні три-чотири дні, і я не думаю, що наразі він у такому стані, щоб регулярно виходити в старті. Але сподіваюся, з часом ми зможемо підвести його до цього.
🗣️ Про Сема Алабі: Сем добре проявляє себе на тренуваннях із нами. Він ще дуже молодий, і ми повинні зважати на це — берегти його, захищати й поступово розвивати. Але таланту в нього, безумовно, багато.У нього також чудове ставлення до справи. Мені подобається його безстрашність і те, як він адаптувався в колективі. Якщо він і далі наполегливо працюватиме, на нього чекає велике майбутнє.
Ньюкасл Юнайтед