Fuente
Зander Netuteshniy | НАЛИВАЙ»1кЩось сьогодні сонце не світить так, як завжди.Смуток б’є у г...
46 Vistas/Alcance
2026-01-08 08:52
Mensaje №902
«НАЛИВАЙ»1кЩось сьогодні сонце не світить так, як завжди.Смуток б’є у груди — він тепер відважний.Цілий день лежить непорушно твій айфон,Нікому ти не треба — життя кошмарний сон.Вона не подзвонить — не думай, не надійся,Система вся згоріла — не справиш, не чіпай.Все колись минає — відпускай, не бійся,Сьогодні трішки можна, сьогодні наливай…Приспів:Наливай, наливай мені, бро, чарку,Підлікую душу, дістаю цигарку.Закурю, закурю, видихаю дим —На душі паскудно… ну і чорт з ним!2кПочуття, немов хрусталь — їх легко так розбити,А ти не помітив, як тримав їх і впустив.Двом протилежним душам так важко разом жити,Пішов холодний дощ і всі шматки із серця змив.Не живи минулим, не дивись туди, назад,Відпусти, відпусти та йди вперед.Нічого там немає — все розбив колючий град,Вилазь давай на берег і не лізь ти в очерет.На душі, на душі чорт танцює дико,Бо рогатий дуже хоче получити в пику.Проганяй, проганяй бісеня пропаще —Зараз поки важко, та далі буде краще.Світ — чудова штука, і в ній радості багато,На те, що не для тебе, ти навчися не зважати.Не сиди в пітьмі та давай, братіш, збавляй —Сьогодні трохи можна, сьогодні наливай.Ps: Хочу згадати свою пісню коли я ще мав псевдонім «K_SANDER”😎