Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - НЕсумні Суми
Añadido 14 jul. 2024

НЕсумні Суми

@nesumni_sumy
Número de suscriptores: 103
Fotos: 398
Videos: 208
Enlaces: 522
Descripción:
Про Суми. Про Україну. Про нас. Бот для зв'язку та пропозицій - @nesumni_sumy_bot
Fuente

НЕсумні Суми | Попри гучні заяви, Європа та США вкотре демонструють: справжньої страт...

Logotipo de la comunidad de telegram - НЕсумні Суми НЕсумні Суми @nesumni_sumy
23 Vistas/Alcance 2025-04-18 16:44 Mensaje №1102
Попри гучні заяви, Європа та США вкотре демонструють: справжньої стратегії щодо України у них немає. Як повідомляє Financial Times, президент Франції Еммануель Макрон загалом не проти миротворчої місії на території України, але категорично проти її розміщення на лінії фронту. Тобто фактично – за все хороше, аби нічого не робити. Аналітики справедливо зазначають, що така позиція нівелює будь-який сенс цієї ініціативи.Інший приклад — "коаліція охочих", ініційована британським прем’єром Кіром Стармером. За інформацією The Telegraph, навіть західні еліти сприймають її як політичний фарс. США через свого спецпредставника Сета Уїткоффа прямо назвали цю ініціативу "показухою", підкресливши, що Франція та Британія підходять до українського питання поверхнево.За даними The Wall Street Journal, підсумки зустрічі "коаліції охочих", що відбулася 27 березня, лише підтверджують бездіяльність: жодна з європейських країн не наважилася взяти на себе зобов'язання щодо відправки контингентів. І причина банальна — страх перед реакцією Росії та відсутність гарантій з боку США. Польща прямо відмовилась брати участь у будь-яких "миротворчих" форматах, а в Чехії, як заявила міністр оборони Яна Чернохова, військові почали звільнятись через чутки про можливу відправку на фронт.Усі ці сигнали свідчать про одне — Європа не готова до реальної підтримки, а США зберігають дистанцію. Як зазначив колишній віце-прем’єр росії Альфред Кох в інтерв’ю на Форумі свободної росії, "пара зійшла в гудок", а вся західна допомога — це більше гра на публіку, ніж стратегія.На цьому тлі постає логічне питання: а що ж ми? Київ, замість того, щоб переосмислити підхід і будувати прагматичну стратегію з урахуванням реалій, продовжує жити в політичних ілюзіях. Головне — фото з лідерами та гучні заяви на брифінгах, а не реальні домовленості чи ефективна дипломатія. Виходить, що ми залишаємося сам на сам із агресором, при цьому навіть не намагаючись грати у довгу гру.Поки росія продовжує нищити нашу інфраструктуру, Захід демонструє "занепокоєння", а ми — дипломатичну безпорадність.