У Кам’янському підбили підсумки діяльності активної молоді за 2025 рік 🏆✨Подія, що вже стала невід’ємною традицією міського життя, щороку об’єднує найініціативніших представників учнівської спільноти. 🤝Захід організували Департамент освіти спільно з КУ “Центр молодіжних ініціатив (ЦМІ)” КМР. У його межах відзначили лідерів учнівського самоврядування та підбили підсумки проєктної діяльності ЦМІ за рік. Нагороди отримали найактивніші учасники й партнери, які своєю наполегливою працею формують сучасне, відповідальне та проактивне молодіжне середовище міста. 👏Молодь Кам’янського є потужним драйвером змін і важливою складовою майбутнього розвитку громади. Упродовж року за участі молоді та ЦМІ було реалізовано 240 заходів, до яких долучилися тисячі жителів. 📈 Ініціативи були спрямовані на розвиток міста, підтримку ВПО та допомогу Збройним Силам України. 🇺🇦💪ЦМІ уже понад шість років успішно працює як платформа для втілення молодіжних ідей та проєктів. Багато з них реалізуються у партнерстві з міжнародними організаціями та сприяють позитивним змінам у Кам’янському. У місті підтримують молодь, вірять у її потенціал і створюють можливості для розвитку та самореалізації. 🌟Щира подяка команді Центру, учнівським лідерам і партнерам за активну позицію, відповідальність і любов до рідного міста. ❤️🏙️ Бажаємо натхнення, нових ідей та вагомих здобутків у новому році! 📌 За матеріалами телеграм-каналу міського голови Андрія Білоусова
У Кам’янському молода родина створила дитячий будинок сімейного типуМарія та Ігор вирішили присвятити своє життя дітям, позбавленим батьківського піклування. Марія сама не знала піклування близьких і з юного віку мріяла про велику сім’ю, у якій кожна дитина матиме турботу, підтримку й домашнє тепло. Саме ця життєва історія стала для подружжя мотивацією створити дитячий будинок сімейного типу.🏠 Для новоствореної родини було придбано просторий двоповерховий будинок — світлий, теплий, обладнаний усім необхідним для комфортного проживання та розвитку дітей. Його закупили за кошти державної субвенції у співфінансуванні з міським бюджетом. Сьогодні у сім’ї виховується п’ятеро дітей — хлопчики та дівчата різного віку.Міський голова Андрій Білоусов та в. о. начальника Дніпропетровської ОВА Владислав Гайваненко відвідали родину, поспілкувалися з батьками й дітьми, а також передали подарунки для облаштування гральної та спортивної зон. Дніпропетровщина є лідером України за впровадженням сімейних форм виховання, і Кам’янське робить свій внесок у цю важливу державну політику. У місті функціонує 17 дитячих будинків сімейного типу, 17 прийомних родин, а також малий груповий будинок. Сім’ї, які беруть на виховання дітей, роблять велику справу. Саме заради дітей наші захисники щодня виборюють майбутнє, а такі родини допомагають його будувати — через любов, увагу та стабільність, яку вони дарують.
Зворушлива виставка діє в музеї Кам’янськогоПро художні експонати та долі наших земляків.У п’ятницю, 5 грудня, у музеї історії Кам’янського відкрилася виставка «Рушники Надії». Про це розповідає директор музею Наталія Буланова на сторінці у фейсбуці.Суть цієї акції, розпочатої влітку, у тому, що родини військових, які зникли безвісти або потрапили в полон, збираються для створення спільного, унікального вишитого рушника. У кожного регіону, міста чи села він свій. Вишивки створюють мами, дружини, сестри воїнів, з якими втрачено зв’язок.Вже зібралася повноцінна колекція, яку представили у залі музею. У кожному стібку – молитва та надія на повернення коханих. Експозицію доповнено фотографіями та особистими речами чоловіків, чия доля зараз невідома. Неможливо дивитися на це байдуже. Побачити виставку «Рушники Надії» у нашому музеї можна буде до 12 грудня. Потім вона вирушить далі країною. Проект уже об’єднав родини із різних куточків України.На відкритті виставки виступили ініціатори створення експозиції Тетяна Тринадцятко та Анна Савицька, їхні рідні також вважаються зниклими безвісти.
У Кам'янському відкрився новий маркет взуття NOVI 👟Магазин запрацював 7 листопада у ТЦ “М’ята” 📌на бульварі Будівельників. Крамниця пропонує широкий вибір взуття для всієї родини – для дітей, жінок та чоловіків (кросівки 🏃, чоботи 👢, черевики 👞 тощо). Також у наявності є зручні й теплі капці для домашнього використання.Крім основного асортименту, можна придбати товари для догляду за взуттям – креми, щітки, губки, а також текстильні вироби (постільна білизна, шкарпетки 🧦), галантерею 👜 та іграшки 🧸.На полицях представлені товари з Туреччини, Китаю та України. Ціновий діапазон цілком доступний ✅ для більшості покупців.У приміщенні створені комфортні умови для примірки. До послуг відвідувачів м’які пуфи та дзеркала 🤳. Привітні продавці завжди готові надати професійну консультацію та допомогти підібрати взуття під ваші потреби.🎉 На честь відкриття три дні діють спеціальні пропозиції. На стійці біля каси надається можливість взяти участь у миттєвій лотереї та виграти знижку 🎁 від 10% до 50% при покупці на суму від 1000 гривень.⏰ Магазин працює щодня з 09:00 до 19:00.
В Україні хочуть ввести штрафні бали для водіїв: за регулярні порушення можна позбутися правТакий механізм, який уже давно працює в країнах Євросоюзу, планують реалізувати і в Україні.Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву заступника голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури Володимира Крейденка, озвучену в ефірі телемарафону.Суть нової системи полягає у нарахуванні штрафних балів за повторні порушення правил дорожнього руху — перевищення швидкості, неправильне паркування чи створення аварійних ситуацій. Накопичення таких балів впливатиме на право особи керувати транспортом і в підсумку може стати підставою для позбавлення водійського посвідчення.Крейденко наголосив, що нині в Україні є чимало водіїв, які постійно порушують правила, сплачують численні штрафи, але продовжують наражати на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху. Законодавство нині не передбачає для таких осіб додаткової відповідальності. Запровадження штрафних балів має на меті підвищити дисципліну на дорогах і зменшити кількість ДТП.
Жителі Кам’янського долучилися до Всесвітнього дня прибирання 🌍 Чисте місто — спільна справа. 🤝За ініціативи ГО “Молода Бджола” та Департаменту екології та природних ресурсів КМР кам’янчани об’єдналися, щоб зробити місто чистішим. ✨ Разом вони прибрали зону відпочинку на Лівобережжі — місце, яке щодня відвідують десятки людей. 🏞️ Цей захід походить від Всеукраїнського молодіжного руху Let’s do it Ukraine 🇺🇦 у співпраці з міжнародним рухом Let’s Do It World. Щороку цей день об’єднує тисячі українців задля чистоти та збереження довкілля. 💚 Ініціативу також підтримали активісти ГО “Бджола”, Управління молоді та спорту КМР разом із ДЮСШ. Особливо приємно, що до акції долучилася молодь. 👦👧 Вони — рушійна сила змін, адже вчаться брати відповідальність за довкілля та громаду. 🌱 Такі заходи виховують екосвідомість, командний дух 🫂 та любов до рідного міста. ❤️ Команда, яка назбирала найбільшу кількість сміття, 🗑️ отримала подарунки 🎁 від ГО “Бджола” 🐝. Організатори дякують усім учасникам. 🙏 Разом ми здатні на великі зміни! 💪
У Кам’янському двоє на «Мерсі» добряче «роз’яснили» водію «копійки» Правила дорожнього рухуhttps://nashreporter.com/kryminal/u-kamyanskomu-dvoye-na-mersi-dobryache-rozyasnyly-vodiyu-kopijky-pravyla-dorozhnogo-ruhu-202556Молодці, удвох подужали літнього чоловіка. А водійку автобуса, яка насмілилася це фільмувати, пообіцяли «знайти на маршруті» (мабуть, теж приїдуть удвох).Конфлікт стався сьогодні, 10 січня. Судячи по діалогу під час розбірок, літній чоловік ймовірно дійсно щось утнув на дорозі таке, що могло привести до аварії. Але методи, якими хлопці з «Мерсу» вирішили наводити справедливість мало узгоджуються із законом та чоловічими правилами (якось двоє на одного – не дуже).У поліції розповіли, що із заявою до них ще ніхто не звертався. Проте, правоохоронці відео в соцмережах вже бачилиhttps://www.facebook.com/groups/621214749561673/permalink/1140179397665203/?rdid=ktdNBadOlCfwVvSD&share_url=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fshare%2Fv%2F17F9E1RiQ9#, факт зареєстрували, з’ясовують обставини.