Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - "На межі" - медіа прикордоння
Añadido 06 dic. 2025

"На межі" - медіа прикордоння

@namezhy
Número de suscriptores: 28 478
Fotos: 8,900
Videos: 1,300
Enlaces: 12,100
Descripción:
⚫️ «На межі» - 4 роки з перших уст і з місця подій розповідаємо правду про події на Шосткинщині. Підпишись, щоб знати, що відбувається в Шостці, Глухові, Ямполі та Середині-Буді. ⚫️ З питань співпраці: https://t.me/as_yampil

👥 Número de suscriptores

28 478
Promedio/Día:: +92
Promedio/Tiempo:: +247
Promedio/Mes:: +1294

👁️ Vistas promedio por mensaje

7 298
Promedio/Día:: 6,320
Promedio/Tiempo:: 8,880
ERR: 25.63%

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 13
Promedio semanal: 1.9
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

"На межі" - медіа прикордоння 2026-04-26
На Межі 2025-12-06

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

🇺🇦 💔 Глухів прощався із 52-річним захисником Василем Васютенком — уродженцем села Гирине Свеської громади. Про це повідомили у міській раді.Василь Васютенко навчався у місцевій школі, а згодом здобув освіту у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Свеський професійний аграрний ліцей». Після строкової служби в армії працював водієм на місцевих підприємствах, а останнім місцем його роботи була посада тракториста в агропідприємстві.Із 2013 року чоловік проживав у Глухові. Тут минула значна частина його дорослого життя, жили рідні та близькі.У жовтні 2022 року Василя Васютенка мобілізували до лав Державної прикордонної служби України. Старший солдат виконував бойові завдання на Сумщині, зокрема у Середині-Буді та селі Басівка Юнаківської громади."У цивільному житті Василь Васютенко був спокійною, врівноваженою, надзвичайно щирою та доброю людиною. Він відзначався високою відповідальністю у всьому, за що брався, а у вільний час дуже любив грати у футбол. Побратими згадують Василя Васютенка як надзвичайно сміливого, надійного та рішучого воїна. Вони наголошують, що він ніколи не ховався від труднощів і без остраху за власне життя йшов у саме пекло бою, чітко усвідомлюючи, що воює ради безпеки своєї родини та майбутнього України у вільній, незалежній державі" З 13 березня 2025 року військовослужбовець вважався зниклим безвісти. Згодом підтвердилася його загибель. Життя Василя обірвалося внаслідок російського вогневого ураження на Сумщині. Ми тут, щоб тримати вас у курсі всього, що відбувається поруч. Підписуйтеся — разом ми сильніші.
🪙 Національний банк України випустив пам’ятні монети номіналом 10 гривень, присвячені Сумщині та Чернігівщині «Наша серія обігових пам’ятних монет “Ми сильні. Ми разом” – це літопис української єдності і незламності, викарбуваний на металі. Кожна її монета присвячена областям та їхнім жителям, які, по суті, і творять нашу єдину та неподільну Україну. Сумщина і Чернігівщина – регіони, які одними з перших прийняли на себе удар повномасштабного вторгнення та продемонстрували світу силу українського характеру. Ці обігові пам’ятні монети уособлюють нашу вдячність мешканцям прикордонних регіонів, які вистояли, захистили свої громади, зберегли віру в Україну та довели: справжня міць держави – у єдності її людей. Сьогодні ми закарбовуємо пам’ять про стійкість, взаємну підтримку і незламний дух Сумщини та Чернігівщини. Бо наша єдність – у спільній боротьбі, пам’яті та впевненості: ми сильні, коли ми разом», – наголосив Голова Національного банку Андрій Пишний. 📰 Ми тут, щоб тримати вас у курсі всього, що відбувається поруч. Підписуйтеся — разом ми сильніші.
💔 На війні загинув уродженець Середини-Буди Олексій Рудик, повідомили у Середино-Будському ліцеї №2.Олексій навчався у ліцеї №2 та школі №1. Згодом здобув військову освіту у Сумському вищому артилерійському командному училищі та був курсантом у Військовому інституті артилерії при Сумському державному університеті, після чого пов’язав своє життя з військовою службою. «Олексій був рішучим, самостійним, цілеспрямованим, завжди готовим підставити плече другові у скрутну хвилину. Мав високий бойовий дух, був справжньою опорою побратимам. Коли телефонував рідним із зони бойових дій, ніколи не скаржився, навпаки, говорив, що все добре, заспокоював. Мав багато планів на майбутнє», — розповідають на сторінці закладу освіти. Воїн мав звання майора, був командиром взводу – старшим офіцером батареї мінометної батареї 2-го батальйону територіальної оборони військової частини А7038.Оборонець загинув 20 травня 2026 року поблизу Новояковлівки Запорізької області, під час виконання бойового завдання. Йому назавжди 49 років.📰 Ми тут, щоб тримати вас у курсі всього, що відбувається поруч. Підписуйтеся — разом ми сильніші.
❤️‍🩹 Шостка провела в останню путь двох воїнів — Юрія Рудюка та Олексія Берднікова, повідомив міський голова Микола Нога.▪️ Юрій Рудюк після закінчення 11 класів ЗОШ №12 навчався у Білопільському професійному залізничному ліцеї транспорту на помічника машиніста. У грудні 2023 року добровільно вступив до лав ЗСУ. Служив оператором безпілотних авіаційних комплексів, мав позивний «Кулінар» та звання старшого солдата. Виконував бойові завдання на Херсонському, Донецькому та Запорізькому напрямках. Воїн мріяв створити сім'ю, про закінчення війни та життя у мирній країні. "Завжди хвилювався за матір. Своєрідним заповітом Героя було дещо наївне, але сповнене безмежної любові прохання - не казати мамі, якщо з ним щось трапиться… «Не кажіть мамі…не хочу щоб вона хвилювалась…»" Загинув 6 травня 2026 року на Запорізькому напрямку внаслідок удару FPV-дрона під час виконання бойового завдання. Йому назавжди 35.▪️Олексій Бердніков навчався у ЗОШ №12, а після її закінчення здобув фах електрика у ПТУ №13. Працював у Шосткинській центральній районній лікарні та на одному з підприємств міста. Разом із дружиною Інною виховав двох доньок — Катерину та Оксану. Родина була для нього найбільшою цінністю.У березні 2023 року добровільно вступив до лав ЗСУ. Служив старшим солдатом, гранатометником із позивним «Бек». Боронив Україну на Донецькому та Харківському напрямках, отримав поранення та проходив лікування. За службу був нагороджений низкою відзнак, зокрема медалями «Захиснику Вітчизни», «Хрест пошани», «Золотий хрест» та «За військову службу Україні». "Найбільшою мрією Захисника було якнайшвидше завершення війни та повернення додому — до коханої дружини й донечок. Він мріяв побачити щасливе майбутнє своїх принцес, мріяв видати їх заміж, жити поруч зі своєю родиною у мирі та спокої" Останні його слова були: «Терміново відправляють на виїзд… Повернусь — наберу…»Певний час воїн вважався безвісти зниклим. Згодом родині повідомили, що Олексій загинув 15 грудня 2024 року під час виконання бойового завдання. Йому залишилося 48 років.📰 Ми тут, щоб тримати вас у курсі всього, що відбувається поруч. Підписуйтеся — разом ми сильніші.
❤️ Від понеділка у Шостці, в амбулаторії №2, можна пройти безкоштовний скринінг здоров’я «40+», який фінансується державою та призначений для українців віком від 40 років. Програма спрямована на раннє виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету та порушень ментального здоров’я. Її можуть пройти всі громадяни України віком від 40 років незалежно від місця реєстрації чи проживання, повідомляє Шосткинська РДА.Як пройти скринінг безкоштовно?▪️ Замовити послугу через застосунок «Дія» або через ЦНАП.▪️ Отримати Дія.Картку із зарахованими коштами — 2000 гривень на оплату послуг скринінгу.▪️ Записатися на проходження скринінгу та відвідати заклад у визначений час.Що входить до програми?Комплексне обстеження розраховане на один візит та включає:▪️ анкетування та оцінку ризиків;▪️ збір інформації про спосіб життя та сімейний анамнез;▪️ скринінг психічного здоров’я;▪️ фізикальне обстеження:— вимірювання артеріального тиску;— частоти серцевих скорочень;— ваги, зросту;— окружності талії тощо;▪️ лабораторні дослідження:— холестерин — для оцінки ризику атеросклерозу;— тест на глікований гемоглобін — для виявлення цукрового діабету та переддіабету;▪️ додаткові обстеження — за показаннями лікаря.📍 Скринінг проводитиметься у Шостці за адресою: вул. Знаменська, 6а, на базі амбулаторії №2, кабінет №13, за попереднім записом.📞 За додатковою інформацією та для запису звертайтеся до координатора напрямку «Скринінг 40+» за телефоном: 075-244-00-32.📰 Ми тут, щоб тримати вас у курсі всього, що відбувається поруч. Підписуйтеся — разом ми сильніші.
🕯️ На фото — вбитий росією у Глухові житель Соснівки Віктор Демченко. Його життя обірвалося внаслідок удару безпілотників біля Центру зайнятості 19 травня. Віктор народився у Глухові 6 листопада 1973 року. Тут минули його дитячі та юнацькі роки. Після школи він закінчив місцеве СПТУ №31, де здобув спеціальність фахівця з холодильного обладнання. Згодом чоловік одружився вдруге та переїхав жити до села Соснівка. Саме цей шлюб став для нього справжньою тихою гаванню: цієї весни, 16 березня, подружжя відзначило знаменну дату — 30 років спільного життя.У Соснівці Віктор довгий час працював трактористом у місцевому колгоспі «Дружба». Останні роки через погіршення зору чоловік уже перебував на пенсії, проте без діла ніколи не сидів. Разом із дружиною вони тримали велике домашнє господарство, яке фактично і годувало родину: доглядали худобу, птицю, самотужки обробляли городи. Для цього Віктор мав усю необхідну техніку — мотоблок та два мотоцикли.Попри власні турботи, пан Віктор ніколи не відмовляв у допомозі іншим. У напівпорожньому прикордонному селі, яке постійно потерпає від ворожих обстрілів, він став справжнім рятівником для тих, хто залишився. «Він був дуже веселим, дуже гарним, всім допомагав, хто що б не попросив. У Соснівці ж небагато людей залишилося, то він ними опікувався. До Глухова через обстріли всі боялися їздити, а він сідав на свій мотоцикл і їхав: купляв людям продукти, привозив ліки, забирав їхні пенсії. Собі міг нічого не привезти, а людям — обов'язково. Для мене він був як рідний син», — згадує тітка загиблого пані Валентина. У Віктора залишилися дружина, двоє дітей, онуки та тітка.Редакція висловлює щирі співчуття рідним та близьким!📱 підписатися
🛠🏘 ВПО на Сумщині можуть подати заявку на безкоштовний ремонт житла, повідомляє Сумська ОВА.У межах проєкту планують допомогти 200 домогосподарствам на території області, житло яких перебуває у власності, іпотеці/кредиті або на умовах проживання з правом викупу та не відповідає мінімальним стандартам безпеки й комфорту. Наразі вже опрацьовують 83 заявки.Допомога передбачає базовий ремонт: заміну або ремонт вікон і дверей, покрівлі, підлоги, утеплення, відновлення водопостачання, електрики, каналізації тощо.Подати заявку можуть ВПО, які проживають у житлі:▪️у власності, іпотеці/кредиті, за договором на проживання з правом викупу;▪️яке не відповідає базовим умовам проживання — наприклад, без опалення, води, санвузла або з вогкістю, грибком чи холодними ▪️вікнами, відсутні умови для маломобільних груп населення: пандуси, поручні чи пороги.Пріоритет надають жителям сіл і малих міст, а також сім'ям, які мають підтверджену категорію вразливості.Подати заявку можна:▪️через KOBO-форму: https://tinyurl.com/smpee8kp ▪️за телефоном гарячої лінії: 0 800 334 620.У фонді наголошують: подання заявки не гарантує отримання допомоги, усі звернення перевірятимуть.📰 Ми тут, щоб тримати вас у курсі всього, що відбувається поруч. Підписуйтеся — разом ми сильніші.
🧑🏻‍🎓 Для вступників із ТОТ та територій активних бойових дій передбачені окремі бюджетні місця за квотою-2. Умови вступу для них залежатимуть від дати переміщення. Про це повідомила директорка Департаменту освіти і науки Сумської ОДА Вікторія Гробова.▪️Ті, хто виїхав із тимчасово окупованих територій після 1 жовтня 2025 року або перебуває там під час вступної кампанії, зможуть вступати за співбесідою чи творчим конкурсом замість НМТ та брати участь у конкурсі на місця держзамовлення.▪️Вступники, які виїхали до 1 жовтня 2025 року, вступатимуть за результатами НМТ, але матимуть право на участь у конкурсі в межах квоти-2.ℹ️ Також вступ можливий без документа держзразка про освіту — його можна буде оформити через освітні центри. Вступні випробування дозволяється проходити дистанційно.🗓 У 2026 році освітні центри «Крим — Україна» та «Донбас — Україна» працюватимуть із 1 червня до 30 вересня. 📍 Вони діятимуть у:— Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка;— Сумський державний університет;— Сумський національний аграрний університет;— Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка. «Ці центри надають консультації, організовують прийом документів та сприяють зарахуванню на навчання осіб із ТОТ», – підкреслила Вікторія Гробова. 📰 Ми тут, щоб тримати вас у курсі всього, що відбувається поруч. Підписуйтеся — разом ми сильніші.
💳 У Миронівському старостинському окрузі Шосткинської громади пільгові категорії населення зможуть подати документи на матеріальну допомогу від гуманітарної організації ACTED, повідомляє староста Петро Федорчук.Допомогу можуть отримати ті, хто має одну або кілька з таких категорій і фактично проживає за місцем подачі, незалежно від реєстрації:▪️ домогосподарства з трьома або більше дітьми до 18 років; з дітьми до 2 років; з вагітними жінками▪️ з людьми з інвалідністю I–II групи; з тяжкими хронічними хворобами; маломобільними, які потребують стороннього догляду▪️ з людьми віком 60+, непрацевлаштованими віком від 50 років▪️ домогосподарства, очолювані жінками; батьків-одинаків▪️ родини, які безпосередньо постраждали від війни (зруйноване житло, поранення або втрата членів домогосподарства)ℹ️ Одноразова допомога оформлюється на представника домогосподарства у розмірі 10 800 грн, але надається на всіх членів сім’ї на період 6 місяців. Кошти надходитимуть на рахунок у банку або через пошту.🗓 Реєстрація для жителів працюватиме у телефонному режимі через безпекову ситуацію. За питаннями можна звернутися до старостату. Залишити запит можна з 9:00 до 16:00 в робочі дні за наступними номерами: +38 067 131 10 02, +38 063 453 57 10, +38 095 285 29 84.📄 Щоби зареєструватися потрібно мати оригінали документів усіх членів домогосподарства: паспорт, ІПН (або, якщо немає, — свідоцтва про народження дітей до 18 років), банківський рахунок.📰 Ми тут, щоб тримати вас у курсі всього, що відбувається поруч. Підписуйтеся — разом ми сильніші.
⚫️ Шосткинець Віталій Ковтун відкрив виробництво корпусних меблів, скориставшись державною програмою «Власна справа», повідомляє Шосткинська РВА.Раніше він працював дизайнером меблів, перебував на обліку в центрі зайнятості та пройшов навчання з підприємництва. Після цього подав заявку на грант і отримав 150 тис. грн на відкриття власної справи.Нині на підприємстві працюють п’ятеро людей, а також створено робочі місця для внутрішньо переміщених осіб. Замовлення надходять не лише з Шостки, а й з інших міст України.До бізнесу долучився син підприємця Олег Ковтун — ветеран. Після служби він отримав ветеранський грант у розмірі 500 тисяч гривень. Кошти спрямували на закупівлю обладнання та нові робочі місця.Підприємець зазначає, що виготовляють меблі орієнтуюючись на індивідуальні запити клієнтів, під конкретні потреби. «Дає держава можливість — треба брати і працювати. Грант без відсотків — це реальний шанс піднятися», — каже Віталій Ковтун. 📷: Шосткинська РВА, Сумська обласна служба зайнятості📰 Ми тут, щоб тримати вас у курсі всього, що відбувається поруч. Підписуйтеся — разом ми сильніші.