Fuente
НадвірнянськаТГ | Найважче — це чекати і не знати… Війна приносить у наші домівки страшн...
2 440 Vistas/Alcance
2026-04-02 12:22
Mensaje №56560
😭 Найважче — це чекати і не знати… Війна приносить у наші домівки страшні втрати, але ще болючішим випробуванням є довгі дні і місяці невідомості, коли серце живе надією, а душа — тривогою… Саме таке випробування випало на долю родини нашого захисника Григораша Ярослава Ярославовича, який сьогодні повернувся додому на щиті…💔 Ярослав був щирою, доброю і світлою людиною — веселий, усміхнений, відкритий до людей. Він любив життя, цінував кожну мить, але коли ворог прийшов на нашу землю — без вагань став на її захист, обравши шлях воїна.😢 Він беріг рідних від зайвого болю, не розповідав усього, що довелося пережити… Та навіть крізь короткі розмови було зрозуміло — він бачив пекло війни, втрачав побратимів, щодня дивився смерті в очі. Але не відступав. Бо знав, заради чого бореться. Заради України. Заради майбутнього.💔 17 липня 2025 року Ярослав прийняв свій останній бій з ворожою піхотою поблизу населеного пункту Щербенівка на Донеччині… І відтоді — тиша. Болісна, нестерпна… Рідні шукали, вірили, молилися, зверталися до всіх можливих інстанцій, сподівалися на диво… Жили надією, що він живий…😭 Але, на жаль, доля виявилася безжальною… Прийшла звістка, яка розбиває серце — Ярослав загинув, виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною…🕯️ Він повернувся додому Героєм. На щиті…Повернувся, щоб назавжди залишитися у пам’яті громади, у серцях рідних, у вільній Україні, за яку віддав своє життя.🕯️Псалтир - 2 квітня 13.00 год Будинок смутку. 🕯️Парастас - 17.00 год Будинок смутку. 🕯️ Прощання із Героєм відбудеться 3 квітня 2026 року о 12.00 годині в Будинку смутку.Схиляємо голови у глибокій скорботі…Розділяємо біль непоправної втрати разом із родиною…☝️Громадо, згідно розпорядження Надвірнянського міського голови 2,3 квітня на території Надвірнянської громади тривають жалобні дні! #НадвірнянськаТГ#Зіновій_Андрійович #Вічна_памʼять