Fuente
MYROSHNYKOV | Є одне дуже просте рішення, щоб правоохоронні органи більше не ганбили...
7 200 Vistas/Alcance
2026-05-21 19:27
Mensaje №10929
Є одне дуже просте рішення, щоб правоохоронні органи більше не ганбилися з "порнухою" та кришуванням "порноофісів".Потрібно просто взяти та декриміналізувати це.Це була історична "годівниця", яка виносила мізки багатьом.Особливо "прохавані" поліціянти заводили бот-акаунти в соцмережах та прохали екзальтованих чоловіків скинути фотки свого прутня. А потім - ще раз скинути, щоб була ч. 2 ст. 301, тобто "злочинні дії, вчинені повторно".За всю історію цієї статті було відкрито десятки тисяч справ. Це і "підтягувало статистику", і виносило мізки фігурантам справ. І ламало їм життя.Тільки за 2018-2023 роки було відкрито понад 8 тисяч кримінальних справ по ст. 301 та 302.Після введення "податку на гугл", акторки платформ типу "Онліфанс" опинилися в дуже цікавій ситуації, коли вони платили податки за свою діяльність, а податкова - щедро ділилася цими даними з поліцією.Тобто платиш податки - на тобі кримінальну справу по 301-302, не платиш - вже інша стаття ККУ.В світі, де кожен перший підліток знає, як зайти на "помаранчевий ютуб" - захищати "суспільну мораль" та карати за те, що зупинити неможливо є повним брєдом.Вже кілька разів були спроби декриміналізації, але ніхто нікуди не поспішав це робити.Аж поки це бумерангом не повернулося до тих, хто роками з цього жив та тим самим кидав тінь на всю систему.У нас традиційно чимось починають займатися тільки після того, як смажений півень в дупу клюне, або станеться трагедія.І якщо я не вірю у повну легалізацію короткостволу (які б солодкі промови хтось там не робив), то декриміналізувати порно - потрібно.Це взагалі не треба було криміналізовувати в 2001, коли "порнографічні статті" (наприклад, ст. 211 кк 1960 року) автоматично перекочували з кримінального кодексу срср 1960 року до нашого сучасного.Цей совковий рудимент "захисту суспільної моралі" має бути знищено.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦