Fuente
MYROSHNYKOV | Словʼянський напрямокНайгірша ситуація - в напрямку Рай-Олександрівки,...
14 200 Vistas/Alcance
2026-05-10 21:11
Mensaje №10854
Словʼянський напрямокНайгірша ситуація - в напрямку Рай-Олександрівки, причому вже не тільки з півдня, але й зі сходу окупанти починають підтискати.Зараз весь той плацдарм від Кривої Луки та Закітного аж до району Никифорівки та Федорівки 2-ї залишається одним суцільним полем бою.Ворог постійно просочується, накопичується та затягує піхоту. Наші воїни - все це нищать, а потім у ворога ще 2-3 нових ділянки з накопиченою піхотою зʼявляється.Це є і Калениках, і в Кривій Луці, і в Різниківці - багато де присутні ворожі штурмові групи, які намагаються розширити зону умовного контролю.Найгіршим тут є те, що ворожа піхота вже доходить до околиць Рай-Олександрівки.Фактично, бої за це вкрай важливе село потроху починаються.Як раніше казав, якщо село буде втрачене, то далі обороняти доведеться вже Миколаївку, яка знаходиться в 5-ти кілометрах від Словʼянська.На інших ділянках - ворог мав успіхи в районі Міньківки та Привілля.Своєю чергою, райони Тихонівки-Маркового-Майського переважно без змін. Окупант має мінімальні успіхи. Це хоч вже й інший напрямок (дружківський), але він впливає на наш правий фланг плацдарму в районі траси Бахмут-Словʼянськ.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦