Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - MYROSHNYKOV
Añadido 14 jul. 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Número de suscriptores: 32 395
Fotos: 1,430
Videos: 204
Enlaces: 5,370
Descripción:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Fuente

MYROSHNYKOV | Рівно в цей час чотири року тому перші російські колони бронетехніки з...

Logotipo de la comunidad de telegram - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
9 370 Vistas/Alcance 2026-02-24 01:40 Mensaje №10120
Рівно в цей час чотири року тому перші російські колони бронетехніки зайшли на територію України на Луганщині.З цього моменту почалося повномасштабне вторгнення рф.Вже впродовж двох годин після того, ракетних ударів зазнали більшість великих міст нашої країни.Ми всі памʼятаємо той день.Але особисто для мене, вторгнення рф почалося з проросійських "мітингів" 22-23 лютого 2014 року, які були нашпиговані агентурою та співробітниками фсб.Потім почалося захоплення адмінбудівель та блокування військових частин у Криму.Пізніше - захоплення Криму та початок захоплення Донеччини та Луганщини. У квітні почалися бойові дії з російськими спецпризначенцями та найманцями, яких маскували під "мєстнає апалчєніє".Потім був ДАП. Дебальцеве. Бої за 29-32 блокпости. Звільнення Широкиного, частини Зайцевого та частини світлодарської дуги.Події, які суспільство воліло не помічати після боїв за Дебальцеве, йшли своєю чергою. Кровавою чергою.На початку пʼятого року повномасштабного вторгнення та 13-го року війни, я б хотів, щоб ми всі не повторювали наших же попередніх помилок.Не можна вважати, що "війна десь там". Це смертельно небезпечно.Потрібно не тільки не забувати, що у нас 12+ років триває війна, а й всіма можливими силами допомагати нашому війську!Треба допомагати тим, хто щохвилини ризикує власним життям та здоровʼям.Треба допомагати тим, хто захищає наше майбутнє. І майбутнє наших дітей та онуків.Треба допомагати тим, хто стоїть за те, що війна більше ніколи не повторилася!Треба памʼятати ціну. Завжди! 🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦