Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - MYROSHNYKOV
Añadido 14 jul. 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Número de suscriptores: 32 364
Fotos: 1,430
Videos: 204
Enlaces: 5,370
Descripción:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Fuente

MYROSHNYKOV | Читав на днях зведення ГШ щодо виходу з Сіверська."Сили Оборони виснаж...

Logotipo de la comunidad de telegram - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
16 100 Vistas/Alcance 2025-12-25 22:36 Mensaje №9589
Читав на днях зведення ГШ щодо виходу з Сіверська."Сили Оборони виснажили противника"Ні, не виснажили. Це наші бригади, які там стояли - були виснажені.Довгими місяцями їхнє поповнення майже не відбувалося, а новобранці йшли штурмовим військам.Ворог захопив Сіверськ за 10 днів. Ось це і є результат недолугої політики пріоритетного комплектування військ імені Манька.Зараз ворог в такому ж швидкому темпі рухається до висот західніше Сіверська (Закітне-Крива Лука).Якщо вони будуть втрачені - то вже Лиман фактично опиниться в ізоляції. Бо наразі він тримається на тонкій смужці між Новоселівкою та Святогірськом з одного боку і на Кривій Луці-Закітному з іншого.Це все майже оголить наш лівий фланг Словʼянсько-Краматорської агломерації.Ну і плюс, ворог вже отримав можливість рухатися вдзовж правого берега Сіверського Дінця.Так і до околиць Славіка дійти можна.Сіверськ тримався з 2022 року. Навіть тоді, навесні-влітку 2022, коли ворог зайшов занадто далеко та вже навіть планував штурм Барвінкового, Сіверськ вдалося втримати.А тепер Сіверськ було втрачено дуже швидко.Чи стане це нарешті останнім приводом для проведення суттєвих кадрових змін у війську?***А тепер не про негатив.Хочу особливо відмітити 90 ОАеМБ 81 ОАеМБр, 81 ОАеМБр в цілому, 4 ОБрОП НГУ, 54 ОМБр та багато-багато інших підрозділів Сил Оборони, які стіною стояли на тому напрямку в найскладніших умовах🫡Без передишки та ротацій, без нормального поповнення та останніми місяцями - без нормальної логістики🫡На цей напрямок від нас з вами пішло кілька автівок та безліч "Цукорків" (під сотню, напевне). Без цього хлопцям було б важче.🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦