Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - MYROSHNYKOV
Añadido 14 jul. 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Número de suscriptores: 32 364
Fotos: 1,430
Videos: 204
Enlaces: 5,370
Descripción:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Fuente

MYROSHNYKOV | Прочитайте все це до того, як ви полізите писати в тредсах, як експорт...

Logotipo de la comunidad de telegram - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
13 100 Vistas/Alcance 2025-12-13 22:35 Mensaje №9488
Прочитайте все це до того, як ви полізите писати в тредсах, як експортують електроенергію (повна брехня), як одягають каструлі на голову (чисто фсбшний наратив), як в Києві спеціально вимикають світло більше (повна брехня), і як важко жити, коли світла немає (всі ми зараз живемо в таких умовах, всім важко, тут ніхто Америку не відкриє).Ситуація дійсно дуже складна, але поки це все ще краще, ніж зима 2022-23.Бо можна трохи пришвидшувати ремонти через запаси комплектуючих. Але не сильно.Трансформатор 330 кВ, і тим паче, 750 кВ за тиждень не міняється, і з неба не падає. Вони тільки під замовлення приїжджають.Згадайте просто 2022, і скільки взагалі не було світла після чергового обстрілу.А я нагадаю - від 12-18 годин до 5-ти діб. А потім постійні аварійні відключення. Потім - графіки на 3-4 черги протягом тижня. І тільки через пару тижнів було покращення.І так після кожного обстрілу.Шана нашим енергетикам, які буквально на колінці вигадують нові схеми підключення та нові методи заміни знищеного обладнання.Шана нашому ППО, без якого ми б вже давно сиділи тижнями без світла.Поважайте цю важку працю!🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦