Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - MYROSHNYKOV
Añadido 14 jul. 2024

MYROSHNYKOV

@myro_shnykov
Número de suscriptores: 32 364
Fotos: 1,430
Videos: 204
Enlaces: 5,370
Descripción:
Звіти по зборах / Підтримати блог - на резервному каналі https://t.me/zvity_myroshnykov FB: https://facebook.com/miroshnikov.bohdan Інста: https://www.instagram.com/bohdan.miroshnikov
Fuente

MYROSHNYKOV | Нарешті ліквідували ОСУВ "Дніпро"Але вилізла нова проблема - тепер руч...

Logotipo de la comunidad de telegram - MYROSHNYKOV MYROSHNYKOV @myro_shnykov
12 500 Vistas/Alcance 2025-10-07 21:12 Mensaje №8868
Нарешті ліквідували ОСУВ "Дніпро"Але вилізла нова проблема - тепер ручним управлінням великих ділянок фронтів займається відопвідне ОК (Оперативне команлування)Хоча задача ОК - більш організаційна та підтримуюча.А є ще, наприклад, ОК "Захід", де дупля не відбивають ні в чому. І тепер вони лізуть в управління фронтом.Ну бляха, не можуть у нас один раз та нормально надати всі повноваження корпусам, та не втручатися в їхню роботу.Звісно, там будуть теж "приколи". Як з 20-м АК.В тому корпусі досі "пороблено", і коли це закінчиться, а корпус нагадуватиме корпус (а не збірну солянку розрізнених підрозділів) - нікому невідомо.Але блін, скільки вже можна того ручного управління? Окрім додаткових необовʼязкових втрат, це більше ні до чого не призводить.Зараз виходить так, що ліквідовали ОТУ та завершують ліквідацію ОСУВ, але повертаються до нових-старих структур рівня ОК, роблячи з них занадто тісний організм у плані кількості командуючих різних ланок.Штаби заради штабів не закінчаться ніколи?🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦