Вітаємо 👋Ще один тиждень підходить до свого завершення. Отже, час для невеликого огляду роботи нашого підприємства за три дні, що минули.Щоранку робочий день розпочинається з нарад загальної та теплової, де керівники підрозділів планують робочі процеси та вирішують нагальні питання.Координуючи роботу для ефективного функціонування підприємства, було:- усунено три аварійні витоки з мереж водопостачання, один з них в с. Велика Багачка.- усунено 8 засмічень трубопроводів системи водовідведення.- відбулась зустріч з представником GIZ.- продовжуються роботи з демонтажу на об'єкті №12.- на об'єктах проведено благоустрій територій.- проведено ремонтні роботи по підкачці на одному з об'єктів.- проводяться підготовчі роботи для встановлення когенераційної установки на котельні №181.- рознесення платіжок по абонентам.- проведено демонтаж насосу, для ремонту на КНС №2.- проведена регенерація фільтрів ХВП після ремонту.- проведено технічне обслуговування насосних станцій 3-ого підйому та відібрано проби води.- проведено ремонт автомобілів підприємства.- всі котельні працюють в штатному режимі.- абонентський відділ в штатному режимі надає послуги абонентам комунального підприємства.- працівники лабораторії проводять контроль якості питної води.КП"ТЕПЛОВОДСЕРВІС" бажає вам гарних вихідних та мирного неба. 🇺🇦А ми працювати далі, як завжди 24/7 для вас і вашого комфорту.Бережіть себе та своїх близьких.
❗️❗️❗️Звертаємося до мешканців м. Миргорода , багатоповерхових будинків, які користуються системою каналізації. ❗️❗️❗️🔴 Про ситуацію на мережі водовідведення по вул. Гоголя!Нажаль мешканці користуються системою водовідведення, як сміттєпроводом . Постійно виникають випадки засмічення трубопроводів, як дворових каналізаційних самопливних колекторів так і квартальних та вуличних. Внаслідок чого прийняти каналізаційні стоки неможливо через засмічення трубопровода.❗️❗️❗️Особливо звертаємо увагу на те, що засмічення відбувається ВОЛОГИМИ СЕРВЕТКАМИ, ТРЯПКАМИ, які не розчиняються в воді та створюють додаткові затори, які дуже важко прочистити. Як внаслідок підприємство змушене запрошувати сторонні організації з відповідною технікою для прочистки систем каналізації та відновлення роботи системи в цілому, що коштує значних коштів.Через відсутність можливості прийняти стоки наше підприємство змушене зменшувати об'єм поданої води, аж до повної зупинки водопостачання, так як нема можливості утилізувати стоки.Наголошуємо, що потрібно пам'ятати про загальноприйняті правила користування системою водовідведення. Унітаз - не смітник!
Вітаємо 👋Кінець тижня, а отже час для невеликого дайджесту новин про роботу нашого підприємства за три дні.Щодня незмінно ранок на підприємстві починається з нарад загальної та теплової. Де керівники підрозділів планують робочі процеси для ефективного функціонування підприємства.Окрім щоденних ревізій обладнання й механізмів фахівцями нашого підприємства було:- ліквідовано аварійний витік з мережі водопостачання в с. Велика Багачка.- встановлено основу під КГУ. Наразі КГУ установлено на місці.- було повірено та встановлено загально будинкові лічильники, водопостачання та теплопостачання.- проведено ремонт мережевого насосу на одній з котелень та ремонт автоматики.- проведено ремонт автомобілів підприємства.- усунено три засмічення каналізації в с. Велика Багачка та одне в м. Миргород.- виконано заявки абонентів.- всі котельні працюють в штатному режимі.- абонентський відділ в штатному режимі надає послуги абонентам комунального підприємства.- працівники лабораторії проводять контроль якості питної води.- відібрано проби води.КП"ТЕПЛОВОДСЕРВІС" бажає вам гарних вихідних та мирного неба.🇺🇦✅️ А ми працювати далі 24/7 для вас і вашого комфорту. Бережіть себе та своїх близьких!
Вітаємо 👋Початок тижня, отже час для невеликого дайджесту новин про роботу нашого підприємства. Щодня ранок починається з нарад загальної та теплової на яких керівники підрозділів планують робочі процеси та вирішують нагальні питання. Окрім щоденних ревізій обладнання й механізмів фахівцями нашого підприємства було:- на вихідних було усунено два аварійних витоки з мережі водопостачання. Один витік локалізовано в центрі міста. Другий витік ліквідовано в с. Велика Багачка. - ліквідовано аварійний витік теплоносія з мережі теплопостачання .- усунено 2 засмічення в каналізації в місті та в с. Велика Багачка. - продовжуються підготовчі роботи для встановлення когенераційної установки на одній з котелень. - проведено ремонт та чищення водопровідних колодязів на вул. Боровиковського та на перехресті вулиць Чобану та Залізнична. - проведено ремонтні роботи на мережі водопостачання на вул. Слави .- проведено ремонт каналізаційного колодязя на вул. Свідницького. - виконано благоустрій на ділянках де раніше проводились ремонтні роботи на мережах теплопостачання та водопостачання. - на одній з котелень проведено ремонт пальника котла.- виконано заявки абонентів - проведено ремонт та ТО автотранспорту підприємства. - абонентський відділ в штатному режимі надає послуги абонентам комунального підприємства. - працівники лабораторії проводять контроль якості питної води. - всі котельні працюють в штатному режимі. КП"ТЕПЛОВОДСЕРВІС" бажає вам продуктивного тижня. Бережіть себе та своїх близьких 🙏
Вітаємо 👋Ще один тиждень підходить до свого завершення. Отже час для огляду роботи нашого підприємства за три дні, які минули.Щоранку робочий день розпочинається з нарад загальної та теплової, де керівники підрозділів планують робочі процеси та вирішують нагальні питання. Координують роботу для ефективного функціонування підприємства. Окрім щоденних ревізій обладнання й механізмів фахівцями нашого підприємства було:- сьогодні фахівці працювали над ліквідацією аварійного витоку з мережі водопостачання на вул. Капніста. - ліквідовано аварійний витік з мережі водопостачання в с. Велика Багачка. - усунено 8 засмічень трубопроводу системи водовідведення. - розпочато підготовчі роботи для встановлення когенераційної установки на одній з котелень. - відремонтовано водопровідний колодязь на вул. Кричевського та на вул. Слави і встановлено новий люк. - на очисних спорудах підключено та проведено пускову наладку другого компресора .- на котельних представниками компанії "Мегават" проводяться роботи з наладки нових пальників.- проведено ТО насосних станцій 3-ого підйому та відібрано проби води. - проведено благоустрій на місцях виконання ремонтних робіт. - проведено ремонт автомобілів підприємства. - всі котельні працюють в штатному режимі. - абонентський відділ в штатному режимі надає послуги абонентам комунального підприємства.- працівники лабораторії проводять контроль якості питної води. КП"ТЕПЛОВОДСЕРВІС" бажає вам гарних вихідних та мирного неба. 🇺🇦А ми працювати далі, як завжди, 24/7 для вас і вашого комфорту. Бережіть себе та своїх близьких. 🙏
Вітаємо 👋Кінець тижня, а отже час для невеликого дайджесту новин про роботу нашого підприємства за три дні. Щодня незмінно ранок на підприємстві починається з нарад загальної та теплової. Де керівники підрозділів планують робочі процеси для ефективного функціонування підприємства. Окрім щоденних ревізій обладнання й механізмів фахівцями нашого підприємства було:- ліквідовано 2 аварійних витоки з мережі водопостачання в с. Велика Багачка .- ліквідовано 1 аварійний витік з мережі водопостачання в місті на вул. Гоголя та відремонтовано водопровідний колодязь і встановлено люк.- усунено 7 засмічень каналізації в місті та в с. Велика Багачка. - знайдено та ліквідовано витік теплоносія на вул. Шишацька , аварійно-ремонтні роботи продовжувались до 19:00 .- на очисних спорудах встановлений другий компресор підключено , наступний крок проведення пусконалагоджувальних робіт.- в с. Білики проводились роботи з чистки колодязя , заміни запірної арматури та встановлення лічильника.- відремонтовано колодязь та встановлено люк на перехресті вулиць Ломана , Личанська. - також проводились роботи з чистки колодязя на вул. Слави.- на водозаборі-2 розпочато зовнішні ремонтні роботи - відібрано проби з артезіанських свердловин - працівниками отримано спецодяг.- проведено благоустрій на ділянках де раніше проводились ремонтні роботи. - всі котельні працюють в штатному режимі - абонентський відділ в штатному режимі надає послуги абонентам комунального підприємства - працівники лабораторії проводять контроль якості питної води. КП"ТЕПЛОВОДСЕРВІС" бажає вам гарних вихідних та мирного неба. 🇺🇦✅️А ми працювати далі , для вас і вашого комфорту. 👨🔧Бережіть себе та своїх близьких 🙏
Вітаємо з початком тижня 👋До вашої уваги невеликий дайджест новин про роботу нашого підприємства.Щодня, незмінно робочий день розпочинається з нарад загальної та наради теплопостачання , де керівники підрозділів планують робочі процеси та вирішують нагальні питання. Окрім щоденних ревізій обладнання й механізмів фахівцями нашого підприємства було:- 🚰цими вихідними ліквідовано аварійний витік з мережі водопостачання на вул. Сорочинська. - усунено 2 засмічення каналізації.- на вул. Сорочинська почищено водопровідний колодязь.- замінено трансформатори на КНС-2 . - в с. Білики були проведені ремонтні роботи, почищено колодязь та замінено запірну арматуру і кран.- на вихідних проводилась наладка нових пальників котлів представниками компанії "Мегават"- були проведені ремонтні роботи котла в котельні , наразі котел вже запущено в роботи. На час виконання ремонтних робіт, котельня працювала в штатному режимі. - замінено ділянку трубопроводу на водозаборі .- на перехресті вулиць Сорочинська , Д. Озеро замінено зламаний водопровідний люк. - проведені ремонтні роботи водопровідного колодязя на перехресті вулиць Личанська , Ламана.- встановлено другий компресор на очисних спорудах.- працівниками було отримано спецодяг .- виконано заявки абонентів в місті та в населених пунктах громади. - всі котельні працюють в штатному режимі. - абонентський відділ в штатному режимі надає послуги абонентам комунального підприємства. - працівники лабораторії проводять контроль якості питної води. КП"ТЕПЛОВОДСЕРВІС" бажає вам продуктивного тижня та мирного неба. 🇺🇦Бережіть себе та своїх близьких 🙏
Вітаємо 👋Тиждень наближається до завершення і це час для огляду невпинної праці нашого підприємства за три дні. Щодня ранок на підприємстві починається з нарад - загальної та теплової , де керівники підрозділів планують робочі процеси та вирішують нагальні питання та координують дії для ефективного функціонування підприємства. Окрім щоденних ревізій обладнання й механізмів фахівцями нашого підприємства було:- наразі фахівці працюють над ліквідацією аварійного витоку теплоносія з мережі на вул. Козацька.- усунено 5 засмічень каналізації в с. Велика Багачка та в місті. - на очисних спорудах підключено нову повітрядувку , а також демонтовано другу стару повітрядувку та розпочинаються роботи з монтажу нової . Фахівці відділу енергозабезпечення проводять підключення обладнання .- почищено колодязь та встановлено люк 4,5 т., на водопровідний колодязь .- в приміщенні машинного залу завершено досить великий обсяг ремонтних робіт, ремонт укосів , фарбуваня стін висотою більше ніж 7 метрів, дверей , також було проведено ремонт покрівлі. - відібрано проби в резервуарах чистої води та на насосних станціях 3-ого підйому. - проведено ремонтні роботи в с. Білики , замінено запірну арматуру. - проведено благоустрій на місцях виконання аварійно-ремонтних робіт на таких вулицях : Озерна, Личанська, Хуторянська, Байрацька, Котляревського, Залізнична, Слави, Чобану, Вовка.- відремонтовано насос живлення на одній з котелень.- проведено оздоровлення мереж в населених пунктах громади. - виконано заявки абонентів. - абонентський відділ в штатному режимі надає послуги абонентам комунального підприємства. - працівники лабораторії проводять контроль якості питної води. - всі котельні працюють в штатному режимі. КП"ТЕПЛОВОДСЕРВІС" бажає вам гарних вихідних та мирного неба 🇺🇦Бережіть себе та своїх близьких 🙏
Вітаємо 👋Початок нового року, та кінець тижня, тому час для невеликого дайджесту новин про роботу нашого підприємства. Окрім щоденних ревізій обладнання й механізмів фахівцями нашого підприємства було:- усунено 5 засмічень каналізації в місті на вул. Гоголя, вул. П. Мирного, вул. Комишнянська та в с. Велика Багачка на вул. Каштанова .- в с. Петрівці проведено ремонтні роботи , переврізано ще один багатоквартирний будинок , почищено колодязь та замінено запірну арматуру. - вночі спільно з КП" Миргородська управляюча компанія " було виявлено витік теплоносія з мережі в підвалі будинку . Аварію ліквідовано. - демонтовано та відремонтовано насос на артезіанській свердловині .- аварійна бригада виїжджала на перезапуск обладнання насосів третього підйому та один з них виклик був хибним .- проводилась наладка мереж теплопостачання. - в с. Білики проведено заміну запірної арматури та почищено колодязь - по вул. Котляревського проведено герметизацію колодязів.- ревізії та ремонт запірних арматур в межах міста.- виконано заявки абонентів. - проведено оздоровлення мереж в Миргородському районі - продовжуються ремонтні роботи приміщення машинного залу на Водозаборі-2. - в с. Велика Багачка проведено благоустрій на вул. Шевченка після завершення реконструкції водопровідної мережі. - абонентський відділ в штатному режимі надає послуги абонентам комунального підприємства. - працівники лабораторії проводять контроль якості питної води.Ми працюємо 24/7 для вас і вашого комфорту. КП"ТЕПЛОВОДСЕРВІС" бажає вам гарних вихідних та мирного неба 🇺🇦Бережіть себе 🙏
Шановні споживачі теплової енергії! Наголошуємо , що за розподіл тепла по будинку відповідальність несуть голови ОСББ та управляючі компанії, згідно постанови Кабінету Міністрів України №830 (чинний) . Відповідно до укладених договорів, підприємство доставляє теплоносій лише до зовнішніх стін будівлі.З початком опалювального сезону нам надходить багато дзвінків зі скаргами на холодні батареї.Для налагодження роботи систем теплопостачання та забезпечення нормальної циркуляції теплоносія у внутрішньобудинкових системах ОСББ та власникам приміщень звернути увагу на можливу появу повітряних пробок. Наявність пробок перешкоджає нормальному проходженню нагрітої води, внаслідок чого споживачі не одержують достатньої кількості тепла. Зайве повітря можна видалити за допомогою повітровідвідників у верхніх точках систем опалення будівель.Якщо у вас проблеми з температурою в оселях, будь ласка, звертайтеся до аварійної служби КП “Миргородська управляюча компанія”:📞 (050) 529-53-23📞 (068) 454-51-41📞 (05355) 5-79-79або до голів ваших ОСББ.Дякуємо за розуміння.КП"Тепловодсервіс''.