Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Мій Пантеон
Añadido 15 may. 2021

Мій Пантеон

@mypantheon
Número de suscriptores: 62
Fotos: 551
Videos: 28
Enlaces: 100
Descripción:
Опис в процесі створення. @nikaleleka
Fuente

Мій Пантеон | Пам'ятаєте, я казала, що геніальну лірику Commercial ще можна пережити...

Logotipo de la comunidad de telegram - Мій Пантеон Мій Пантеон @mypantheon
54 Vistas/Alcance 2025-08-06 17:57 Mensaje №2051
Пам'ятаєте, я казала, що геніальну лірику Commercial ще можна пережити, якщо вона англійською, бо я поки танцюю не надто можу фокусуватися не тексті?Сьогодні наша хореограф обрала пісню, в якій частина лірики була російською.По-перше, ДУРНИЙ СМАК.По-друге, ЖАХЛИВА ЛІРИКА, яку я, НА ЖАЛЬ, не могла не розуміти. Хайлайт дня:"Я хочу быть с тобой, Я не буду плохой"Ні, ну що це за дитячий садочок? Ще б кров-любов зримували. Просто зіпсували непогану музику... Це була година культурного страждання. Дуже, ДУЖЕ треба тепер почитати щось хороше.Взагалі, це перевага життя в іншій країні - попри те, що я вільного говорю що німецькою, що англійською, для того, аби розуміти мову мені потрібно прикладати мінімальне зусилля. Воно зовсім незначне, і зазвичай я цього не помічаю, але в цьому вся магія - коли я хочу не розуміти розмову навколо, достатньо перестати вкладати це зусилля! Немає нічого кращого за поїздку в потязі з білим шумом розмов :)А от з рідними мовами так не виходить. Відключити розуміння, на жаль, не можна. От і доводиться мимловолі бути частиною чиїхось пліток та історій. Або, ще гірше, не мати можливості не слухати жахливу, жахливу лірику...